• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארץ קפואה.

Mek31

פונדקאי ותיק
2006 תאריך לא ידוע
נישלח על ידי ארצות הברית חללית שהצוות של מורכב בטובי המוחות והדיפלומטים בעולם (מספר לא ידוע לחלל במטרה ליצור קשר עם גזעים תבוניים.

שנת 2010 1.1
הנשיא האמריקני נואם במסיבת אתונאים על הקשרים שהם הצליחו ליצור בחלל בזמן שספינות מוזרות למראה נוחתות מאחורי הגב שלו. על פי הנאום המין האנושי יצר קשר העם שלושה גזעים בחלל העמוק, הוא לא מספיק לסיים לפרט על כל הגזעים שאחד היצורים מגיעה וגונב לו את צומת הלב, הוא עולה לדוכן ומספר על אין לפני יותר מאלפיים שנה הם הגיעו לכוכב, הם נחתו ביפן ושם יצרו מערכת מעמדות שזהה למעמדות בגזע שלהם, הוא מספר על כך שנאלצו לעזוב בגלל דרישות מהשוגון שלהם. לגזע קראו "סמוראי" (וברבים "סמוראים") גופם בוסס על נשימת חום ופליטת קור, בגלל שכוכב הבית שלהם די מוצף במגמה.
מראם נורא, כמו מי שלד אנושי שנופח וניצבע בצבע כחול כהה, על פני הצלעות שלהם ישנם מספר חורים ששואבים אוויר (או כל גז אחר, זה לא משנה) וסביב ראש הגולגולת שלהם ישנם 4 חורים שפולטים את אותו הגז רק מקורר, על פני כדור הארץ זה ניראה כמו סילונים קפואים שיוצאים מראשם.
הם מתחלקים לשני מעמדות, עבדים ואצילים, שההבדלים ביניהם הם ביולוגים, בגלל תהליך מוזר של אימון גופני שהמעמד הגבוה מעביר על עצמו.

שנת 2012 9.10
מאז הגעת הסמוראים ואתחלת היחסים בין בני האדם להם מתחיל כדור הארץ לשקוע לחורף אין סופי, החלליות שלהם כמו גם הרובוטים שלהם מבוססים על מנגנונים ששואבים חום ופולטים קור, והכמות משפיעה על כל הכדור.
בהחלטה חד משמעית מחליט הנשיא לשילוח מכתב מנומס שבא הוא מבקש מהסמוראים לעזוב את כדור הארץ ולעביר את העסקים למושבות שעל הירח ועל מאדים (שנוצרו בזכות הטכנולוגיה שהסמוראים נתנו לנו) הם מגיבים בעצבנו, אבל עוזבים את הכדור בשקט.

שנת 2012 9.11
חודש אחרי סילוק הסמוראים מכדור הארץ מתקבל שדר: "סילקתם אותנו מכוכב הבית שלכם, הפגנת חוסר הנימוס הזו הייתה גזר דין מוות בעבור הגזע שלכם, ציי כל הממלכות שלנו ימחקו אוכתם" השדרים מהמושבות שעל מאדים והירח ניטעים בין רגע, ועל הירח מופיע מכתש ענק במקום שבא היה אמור להיות מושבה, אלפי חלליות קרב מקיפות את כדור הארץ, מתקני מדע בכל רחבי הכדור מופצצים (כי ידע הוא כוח) פצצה אלקטרו מגנטית נופלת על יפן ומשחררת גל הדף חשמלי שהורס את כל מכשירי החשמל ברחבי הכוכב, הגל האלקטרו מגנטי כה חזר שהוא מנטרל את הקוטב המגנטי של כדור הארץ (דבר שיוצר רעידות אדמה בכל רחבי הכדור, ופותח אלפי הרי געש). אבל השואה האמיתי מתחילה רק בימים שאחרי ההתקפה, מנועי הספינות החלל שלהם (במכוון או לא, אנו לעולם לא נדע) שמופעלים על חום, שואבים כמות חום עצומה, כדור הארץ מתכסה בשכבה עבה של שלג וכפור, והלילות הופכים להיות גינום קפוא, כמעת כל היצורים החיים על פני הפלנטה מושמדים באותו יום ובימים שאחרי זה, התקווה להמשך המין האנושי נמוגה בכפור.

שנת 2013 1.2
שאריות המין האנושי עוד ניצודות, אז קורה דבר מופלא, אי שם מתחילה התקפה ביולוגית, נגיף אלים שתוקף רק ורק את גזע הסמוראים נוצר, הוא פוגם ביכולת שלהם לשחרר את הקור שגופם יוצר, והם מתים בהמוניהם.
אף אחד לא יודע מי יצר ואיך (הרי אין מתקנים מדעיים יותר) את אותו נגיף.

כיום שנת 1015 1.1
המין הסמוראי בשלבי הכחדה, כל כמה זמן נופלת חללית נטושה שלהם מהאטמוספירה, אותם חלליות עדיין פועלות, ולכן הם שואבות את החום שנוצר מהנפילה ונשארות שלמות. בחלקם עוד נותרו רובוטים שיוצאים מהחללית שצדים קבוצות ניצולים של בני אדם. על גבי אותם חלליות שמקיפות את כדור הארץ עוד יש שרידים של הגזע הסמוראי שחי ומצפה לנקמה.
כדור הארץ צופה בשכבה עבה של שלג וקרח, מינימום 40 מ' באזורים החמים.
אולם כיום אנו יודעים שנשרוד, איך?
במהלך המלחמה נגנבו תוכניות האימונים של הגזע הסמוראי, אותם תוכניות שמשנות את הגוף והופכות אותו ל"עליון" אותם תוכניות שיצרו את הבדלי המעמדות בגזע הסמוראי. מאה ושש אנשים עברו את התוכנית במיתקן אימונים במקום סודי אי שם באפריקה, מאה ושש אנשים מכל רחבי העולם שופרו גופנית לרמה שאין שניה לה.4 מתו, כיום ישנם מאה ושתים אנשים כאלה, חוד הלהב של המין האנושי. הם מצוידים בנשק אחד, להב על שהוא סגסוגת מושלמת של עשרות מתכות ופירורי יהלומים שהוכנסו לתהליך הסודי, שבסופו נוצרה חרב רחבה באורך של מטר ועם ידית של חצי מטר ( ;)) אותו להב היה כה מושלם שהוא יכל ליצור גל אוויר משונן שעף לכיוון האנפה, והוא כה חד שאפילו הלהבים המושלמים שנסעו הסמוראים נחתכו שאחד הלהבים האלה פגש בהם, אותם אנשים חולקו במשך הזמן לשלושה סוגים של אנשים;
דיפלומטים, (שבמהלך האימונים מוחם נקשר למשך זמן מה למוח של אדם אחר) יכולים לקרא אדם רק על ידי צפייה במצמוץ שלו.
הציידים, (שמתו פעם אחת לפחות במהלך האימונים) בעלי חושים כה חדים ויכולות גופניות גבוהות הפילו ביחס לחוד הלהב האחרים.
והמוחות, (שלא קרה להם שום אירועה טראומטי במהלך האימונים, דבר טראומטי בפני עצמו) שיכולת החיזוי והחשיבה שלהם היא על טבעיות באופן מוחלט.
הם הסיבה שבגללה אנו נשרוד. 102 חודי להב מסתובבים ברחבי הפלנטה שהם מוליכים קבוצות ניצולים, והם הסיכוי האחרון של המין שלנו, שכל שנה ושנה הקיץ נהיה מסוכן יותר (מה קורה שממיסים כמות כזו של קרח ושלג? הכל מוצף חוץ מההרים הגבוהים) והחורף נהיה קר יותר (עדיין ישנם חלליות ששואבות חום) והלילות נאים קפואים יותר, רק הם התקווה האחרונה שלו.

זה רק הפתיח של ההרפתקה שאני מריץ לחברים שלי בבית ספר, הם די לא מנוסים אז על תצפו מהם ליותר מדי.

למה נועז? הרפתקאה דיי פשוטה, כלומר אני לא יודע על העלילה אבל הרקע של העולם מקביל לרעיון של המון סרטים, זה דווקא מצויין למתחילים.

המשחק הראשון שלי היה משהו דומה, אלא שהוא היה מעט מרוצללימי.

פלדריק אמר/ה:
ולילדים לא מנוסים אתה נותן כזאת הרפתקאה?אתה נועז.
אני אוהב ליזרוק אותם למים רדודים וליראות אותם צורחים כמו ילדים קטנים (שהם מבינים מה העומק של המים הם מתחילים לרוץ...)
מה שהכי כיף זה שהקבוצה צריכה לתאר את הפעולות שלהם וז לגלגל D10 מה שהם לא יודעים שזה לא משנה כלום, הם פשוט לא אוהבים פרי-פום אז אני אומר להם לגלגל כדי שלא יחשדו בי ויחשבו שזה משנה משהו.

דון גובלאונה אמר/ה:
למה נועז? הרפתקאה דיי פשוטה, כלומר אני לא יודע על העלילה אבל הרקע של העולם מקביל לרעיון של המון סרטים, זה דווקא מצויין למתחילים.

בואו נחשוב - גזע של חייזרים מגיע לכדור הארץ, משמיד כמעט את כל בני האנוש, ואז מגלה שהוא פגיע לנגיף מסתורי שפוגע רק בו, ובסופו של דבר מביא לתבוסתו...

מישהו אמר מלחמת העולמות? ;)

T_N_J אמר/ה:
דון גובלאונה אמר/ה:

בואו נחשוב - גזע של חייזרים מגיע לכדור הארץ, משמיד כמעט את כל בני האנוש, ואז מגלה שהוא פגיע לנגיף מסתורי שפוגע רק בו, ובסופו של דבר מביא לתבוסתו...

מישהו אמר מלחמת העולמות? ;)
על מה אתה מדבר?
במלחמת העולמות זה היה שפעת,כאן זה נגיף תוצרת בני האדם וגם במלחמת העולמות לבני האדם לא היה קשר אם אותו גזע חוצוני, כאן לבני האדם היו קשרי מסחר עם אותו גזע, בעבר הקרוב והעבר הרחוק.

שאריות המין האנושי עוד ניצודות, אז קורה דבר מופלא, אי שם מתחילה התקפה ביולוגית, נגיף אלים שתוקף רק ורק את גזע הסמוראים נוצר, הוא פוגם ביכולת שלהם לשחרר את הקור שגופם יוצר, והם מתים בהמוניהם.
אף אחד לא יודע מי יצר ואיך (הרי אין מתקנים מדעיים יותר) את אותו נגיף.
לא הבנתי לפי זה שהנגיף הוא מעשה ידי אדם/חיזר - הנחתי שהוא נוצר באופן טבעי כתגובה לשינויים במערכת האקולוגית שיצרו החיזרים כשהם תקפו את כדה"א, או פשוט היה קיים קודם במצב רדום ועכשיו התעורר.
הנה, עכשיו אני רואה שפספסתי את המשפט "אף אחד לא יודע מי יצר ואיך (הרי אין מתקנים מדעיים יותר) את אותו נגיף."... בא לך לגלות לנו, או שאתה לא רוצה לקלקל את המתח? :p

יש חלק מהשחקנים רשומים כאן בפורום קוד סודי:אני ועוד משתמש בשם טוסטר מן, אף אחד מהם לא פעיל במיוחד אבל אני ממש לא סומך על זה שאם אני יגלה את התוכנית הם לא יגלו אתה.
וחוץ מיזה זה לא חלק מעלילה (יצירת הנגיף) אבל הנגיף באחלט יש משמעות בעולם המרוסק הזה.
עוד מפגש אחד אני יפרסם את מעלילי הקבוצה.

ביפ.

חזרה