• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אזעקה: PDF פורמאט

Exploring Wizard

פונדקאי ותיק
סיפור אימה

היה לי מחשב טוב ויפה עם אקרובאט רידר 6.0. לחוסר מזלי, המחשב התקלקל וההארד דיסק (למרבה ההפתעה) נמחק. התקנתי אותו מחדש, אך אבוי! האקרובאט נעלם! ניסיתי להוריד מחדש מאתר אקרובאט, אך שוב אבוי לי! כל גירסה שניסיתי להוריד (כן, הפלטפורמה מותאם, השפה והגרסה). עברית ואנגלית (אני לא מבין אחרות). אך כל פעם שאני מנסה להתקין, צרה! רשום the system is not supported. please try again later. מה לעשות? איך אשרוד במו"ד באינטרנט?[/b]

AndyBear אמר/ה:
אתה כנראה הורדת את "מנהל ההורדות" של ADOBE ובטח יש איתו בעיה, תנסה לבחור באפשרות 'Do not use Downlaod Manager' זה אמור לעזור.

ניסיתי ת זה.

demon-hanter אמר/ה:
תוריד ואז שהוא יתן לך את הקובץ אז תעשה Open With ותפתח עם וורד

זה עושה לי ג'יבריש

Drizzt אמר/ה:
זה כלום אמא שלי שרפה לי את המחשב בטעות.

אכפת לי?

עוד אימה (לא קשור)

יום אחד לפני שנתיים. אמא שלי קנתה קטורת סמיכה ושמה אותה ליד המחשב. המחשב בימים עתיקים אלו לא היה מאובטח כראוי... העשן הסמיך גרם לקצר בחוט שכוח אל שננומטר שלו היה חשוף, וכך גרם לקיצו של המסך הישן (והגרוע) שלי.

נו?!?

אה, כן. הדרך שבה השגתי קודם את האקרובאט זה דרך התקנה מדיסקים (של משחקים). הדיסקים הללו לא נגישים לי יותר.

אין סיבה שלא תוכל להתקין את אקרובט שוב.
נקה את הRegistry שלך משאריות ההתקנה הקודמת (ע"י Registry Cleaner החינמית המצויינת או כל כלי דומה, או regedit אם אתה מספיק בטוח במה שאתה עושה), הורד אותו מחדש (בלי מנהל ההודרדות המעפן של Adobe) ותתקין
זה אמור לעבוד עכשיו
(כן, אני יודע, אמור זה סוג של דג...)

Ogmios אמר/ה:
אין סיבה שלא תוכל להתקין את אקרובט שוב.
נקה את הRegistry שלך משאריות ההתקנה הקודמת (ע"י Registry Cleaner החינמית המצויינת או כל כלי דומה, או regedit אם אתה מספיק בטוח במה שאתה עושה), הורד אותו מחדש (בלי מנהל ההודרדות המעפן של Adobe) ותתקין
זה אמור לעבוד עכשיו
(כן, אני יודע, אמור זה סוג של דג...)

לא עובד. ניסיתי. אין כותר אחד במחשב שנושא את השם Abobe.

חזרה