• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אווטר 3D

מה זה מקום מוגן? מפני מה? בתור חיים לפני שבני האדם הגיעו אין באמת מקום מוגן יותר או פחות מהטבע של פנדורה,אחרי שבני האדם באו הם כנראה ניהלו קשר עם השבט המסוים הזה ולאחרים לא היה צורך להתגונן עוד.
בנוגע לעץ, לא ידוע אם השבט המסוים קרוב יותר מהאחרים לעץ היותר מרכזי או האם יש או אין עצים כמו העץ הקודם(לפני שלב ה"הא..כן... יש לנו עוד עץ קדוש") לשבטים אחרים.

נו, סקס עם נאבי נשמע יותר מושך ממלחמה באנשים אחרים.

ולזה התכוונתי כשאמרתי שאלו חורי עלילה. לא ייתכן שדבר כזה השפיע בצורה כזו על הגיבור.

מה שהכי הפריע לי הוא שעד עכשיו אני לא יודע אם הנאבי היו מודעים מההתחלה שהאוואטר הוא "בובה" של בני האדם.

בקשר לעץ, מדובר במחצב של המשאב היקר ההוא. לכן הקשר הוא עם השבט הספציפי הזה ולא עם האחרים. אבל איך זה שעד הסוף לא היה לנו מושג קלוש שיש עוד שבטים?

כן, הם ידעו מההתחלה . כבר בפעם הראשונה שהוא הוצג בפני השבט הם ציינו שהוא מסריח כמו חייזר, והיה להם מאוד ברור מי הם האנשים מאחורי האווטרים של המדענים.

היה אחד הסרטים היותר טובים שראיתי.
אבל,באמת רוב הסרט היה צפוי.
לדוגמה,סתם הנאב'י הזאתי הראתה לו את השלד של החיה של סבא שלה. כמובן שהיא הרחיבה מאוד על כמה כבוד זה היה להשתלט על חיה מסוכנת שכזאת וכו'.
ברור שמאוחר יותר הוא ישתלט עליה.זה מובן מאליו וצפוי חצי סרט לפני שזה מתרחש.
wizinet אמר/ה:
מה שהכי הפריע לי הוא שעד עכשיו אני לא יודע אם הנאבי היו מודעים מההתחלה שהאוואטר הוא "בובה" של בני האדם.
אני גם תומך בתשובתו של הגזר הקדוש,אבל אני מזכיר שגרייס המדענית לימדה שם בתור מורה בבית ספר קטן. ברור שנאב'י עם חולצה שמצהירה את אהבתה לכדוסל לא תהיה של נאב'י משבט אחר בפנדורה,אלא של הנסויים המוזרים של בני האנוש.

הדבר שהכי עצבן אותי בסרט היה הכתוביות שזזו. לא יודע אם אני היחידי שזה קרה לו,אבל התרגום זז עם הדמויות,כך שאם איזה נא'בי זז ימינה,אז הכתוביות זזות למקום אחר.זה היה מעצבן.

בכל מקרה זה סרט יחסית טוב.יחסית.

מצחיק שאתה מתחיל ב"היה אחד הסרטים היותר טובים שראיתי".
ומסיים ב"זה סרט יחסית טוב.יחסית".
לגבי הכתוביות כנראה ישבת קרוב והזזת את הראש לעקוב אחרי הדמויות.

לא היה לי את הקטע שאמרת על הכתוביות אבל היו קצת טעויות כתיב (ראיתי בקולנוע ברחובות) שזה ממש דפוק במיוחד שהם מקרינים את הסרט בשני אולמות לכמויות ענקיות של אנשים.

בקשר לסרט, אני ממש אהבתי. העלילה הייתה די צפויה אבל התאימה לסרט (אני לא בטוח שהייתי אוהב אותו יותר אם הייתהעלילה מקורית יותר).

חזרה