• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
I Am A Druid
נק"ן פורום
780

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• רק בסצה השנייה של ההרפתקה וכבר הפעם השנייה שמישהו התקיף קיר אבן...
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    למה להתקיף קיר אבן?
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    1. הם ראו כנפיים וישר ירו.
    2. מלכודות... רונה עליהם חץ מהקיר. אבל זה עדיין קיר!
    זהו, נשברתי. למה כולם אומרים ''מבוכים ודרקונים גרסא X"?! מהדורה, אנשים, מ.ה.ד.ו.ר.ה! מ-ה-ד-ו-ר-ה! Versionזה גרסא. Edition זה מהדורה!
    נכנעתי. מה לעשות, תומכיו של הבוהה ניצחו אותנו, המורדים, אנשי הדרקון הלבן. נאום תבוסה שאשא ביפנית כדי שיראה כאילו באמת יש לי מה לאמר בנאום אפילו שאין לי:
    あかまさへにたゆはまゆさたはやまなはたは!なまはたかまはらはなさたなは、なたはなたなまさまはやたなまはまや?なまは!なたはたはなら!はたならたらなさたらまこやまふたなやらわまひた?なまは!
    • משעשע
    רגשות: נבו74 ו-BadBug
    BadBug
    BadBug
    אל דאגה, הם אולי ניצחו בקרב, אבל לא במלחמה!
    אני אגיע גם אל הדרקון הלבן מתישהו.
    בכל מקרה אני מחכה לשני צבעים שחסרים לי - סגול מסויים עבור הבוהה ועוד לבן עבור הדרקון הלבן.
    the dark lord
    the dark lord
    אז ענק אש?
    BadBug
    BadBug
    :)
    בינתיים אין לי זמן (ילדים וכו'), הענק הוא גם פרוייקט לא פשוט, הוא דורש הרכבות, הדבקות ומילוי, לפני שמתחילים בכלל לצבוע.
    אדוני הרונות ממשיך! רוצים לראות מה התכנון? לקרוא את הגרסאות הראשוניות של הספר הבסיסי לשחקן ובספר הבסיסי למנחה? להריץ פלייטסט? לעזור עם יצירת ספר המפלצות הבסיסי? הכול בקישור:
    גם אני עושה היום דו-קרב פאת'פיינדר! אני לוחם 10/סייף 5, ואח שלי כושף 10/חסיד-דרקון 5. הוא בונה בילד של כושף עם שליטה ברשיונות + הפחתה מטורפת של סיכויי הכישלון בלחש, אני בונה בילד של לכסח דרקונים אדומים - חמורות מטורפות, וחפצ''קים נוגדי אש!
    הספר הבסיסי לשחקן והספר הבסיסי למנחה של שיטת המשחק שלי - ''אדוני הרונות'' - שמתרחשת בעולם מערכה נורדי ומשלבת מכאניקות מהרבה מהדורות שונות (וגם כמה רעיונות משלי) - התפרסמו בגרסאות פלייטסט ממש כאן!
    רוצים לעזור לנו? מלאו את הטופס שבנושא והריצו פלייטסט! (שום דבר לא עולה כסף כמובן)
    חיסון שני היום! ממש היום!
    • תודה
    רגשות: BadBug
    BadBug
    BadBug
    בהצלחה, תהיה חזק!
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    כבר התחסנתי. בלי להתווכח! ועכשיו אכלנו סושי. אם להתחסן תמיד יביא לי את המאכל הכי טעים בעולם, אני עושה את זה שוב מחר! (לא באמת! לא! לאאאאא!)
    • משעשע
    רגשות: BadBug
    The oldman
    The oldman
    בהצלחה!
    בואו להריץ פלייטסט למשחק נורדי - אדוני הרונות!
    הכנתי לעצמי קפה הבוקר. הייתה צנצנת עם משהו לבן על השיש. הדלקתי את המכונת אספרסו, שמתי כפית של החומר הלבן בקפה. חשבתי שזה סוכר... חשבתי שזה קורה רק באחד באפריל!
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אה, כן... צודק
    לגבי לא בריא בגילי - למה? כתוב במפורש מאחורי כל קפה תעשייתי שלא מומלץ לילדים מתחת לגיל 12.
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    קפאין עוצר את הגביהה - ואל תקשיב אף פעם למה שכתוב במאחורה של המוצרים, כי זה לרוב שטויות.
    מצד שני, להיות נמוך לא כזה גרוע - אמא שלי למשל נמוכה מאוד והיא מסתדרת, וכמובן שאם אתה כבר גבוה אז זה לא מאוד משנה.
    lonewolf
    lonewolf
    קפה זה בסדר, וכל דבר הוא בסדר - אבל במידה.
    ראיתי שוב את הסרט ת'ור: ראגנרוק, וגיליתי משהו שממש זיעזע אותי.
    יש לנו את הל. יש לנו את פנריס. מי משלושת הבנים של לוקי חסר? ג'ורמונגאנד! מה קרה לנחש הכי מגניב בעולם, שהצליח להרוג את ת'ור אחרי שהוא עצמו מת?!
    liorgonen3
    liorgonen3
    הוא קיים בקומיקס ורלבנטי לכל הסיפור של ראגנראוק, משום מה החליטו לא להכניס אותו לסרט, אולי הואמיוםיע בעתיד
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    את זה לא ידעתי...
    גרגויל
    גרגויל
    אם לא שמת לב, הסרטים (והקומיקסים) הם לא בדיוק נאמנים למקור המיתולוגי, וכמובן שהם בנויים בצורה יותר עדינה מהמיתולוגיות המקורית, רוב היצירות שמושפעות ממיתולוגיה עשו את זה.
    חוץ מזה ללוקי יש יותר משלושה ילדים במיתולוגיה הנורדית, יש לו גם את סלייפניר, הסוס עם 8 הרגליים שלוקי הוא אימו (המיתולוגיה הנורדית היא מוזרה)
    היום במנצ'קין מכרתי שש דרגות ואת כל מה שהיה לי בשביל הלייזרלייזרגלוחייזרמייזרשמייזרבובייזרבננהפנהפופייזר +24 שהיה לאח שלי.
    (בין-כוכבים)
    היום אני הולך להתחסן! והפעם אני לא אברח מהמחט. אני מקווה :) עריכה: באמת לא ברחתי מהמחט! אבל כן לקח להם עשר דקות לשכנע אותי להתחסן.
    יוצר תוכנת C# להרפתקאות סולו. יהיה די מאוד מוסלל, אבל זו הפעם הראשונה שלי...
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    חינמית, אנגלית. המחשב נותן אפשרויות מה לעשות, אחרי הטוטוריאל יהיו די פתוחות.
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    תודה על המידע.
    דיוגנס
    דיוגנס
    כל הכבוד!
    נשמע רעיון נהדר. אני אישית חושב שספרי משחק נועדו להיות מוסללים, וזה חלק מההנאה שלהם. כמובן שאפשר להשקיע מאמצים רבים כדי להקטין את רמת ההסללה - אך אני לא בטוח שזה שווה. כמובן, זוהי רק החוויה האישית שלי.
    בכל מקרה, אשמח מאוד לקבל את ה"ספר" אחרי שתסיים, נשמע מעניין.
    הרצתי את ''עריצות הדרקונים'' לכמה חברים, ורק בסשן האחרון הם הבינו למה אני מתרגם Dragon Cult ל''כנופיית הדרקונים'' במקום ''כת הדרקון''.
    בשביל שיהיה לכם כיף, קודם תשברו את הראש שעה לפחות או עד שתנחשו סיבה, מה שיבוא קודם, ורק אז תקראו את הספוילר.
    לדרקונים יש כנפיים...
  • טוען...
  • טוען...
חזרה