• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שער הצלמוות - עץ משחק (4/4) [מו''ד 4]

ת'אליסרה מטילה לחש נוסף. ממעמקי התהום יוצאות זרועות אשלתיות עשויות צללים אשר תופסות את שן ברזל וסוסו בחוזקה. לאחר מכן היא משלחת בשן ברזל קליע קסם סגלגל.
META
פעולה רגילה: צללים לופתים על K3
נגד שן ברזל - 15+6=21 נגד רצון, נגד הסוס - 7+6=13 נגד רצון.
בפגיעה, 2+5=7 נזק פסיכוטי, והמטרה מואטת עד סוף תורי הבא. בנוסף, המטרה סובלת ממחסר -2 להתקפה הבאה שלה נגדי עד סוף תורי הבא.
השפעה: האזור (זהה לאזור של התהום) נשאר עד סוף תורי הבא. כל יצור שנכנס לאזור סופג 5 נזק פסיכוטי ומואט עד סוף תורי הבא
מנצל נקודת פעולה, מטיל קליע קסם על שן ברזל. 7 נזק כוח.

משאבי דמות
מצבים

נק"פ
23\23 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות
לחשים מוכנים: צללים לופתים, תהום אשלייתית

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): צללים לופתים
נוצלו (יומיים): תהום אשלייתית
נקודות פעולה: 0

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים
שריון דחייה +1. יומי, פעולה משנית. לא נוצל.

אפולו שבשלב הזה נמאס לו למדי מרים את ידו ולוחש משהו בזעם, יללה מצמררת מקיפה את הגובלין והסוס, הסוס אינו נפגע אך שן ברזל חוטף את מלוא הכוח.
העיניים של אפולו בורקות בעודו מסנן "עדיין לא סיימתי" אפולו מרים את ידו בתנוע מעגלית ויוצר מערבולת באותו מקום, שבו תקף לפני שניות אחדות.

meta
רגילה: יללה מצמררת פרץ 1 בנקודת מוצא L3 כנגד קשיחות.
גילגולי התקפה:
שן ברזל 17+4=21
סוס 2+4=6.
בפגיעה: 6+5+9=20 (2ק6 +9) נזק רעם ונעשים חרשים (הצלה לסיום), בנוסף מחליק את הנפגעים מספר משבצות השווה לזריזות שלי (4) אך לפי ספר החוקים לשחקן אני לא חייב להחליק אם אני לא רוצה (ואני לא רוצה).
השפעה: יוצר אזור של 3 על, מי שמתחיל בוא את תורו (לא נכנס עליו. מתחיל את תורו) סובל נזק השווה לכריזמה שלי (4), האזור נשאר עד לסוף תורי הבא.
אם אני משקיע פעולת תנועה אני יכול להניע אותו 3 משבצות, אפשר לתמוך באזור כפעולה משנית.
מנצל נקודת פעולה
פעולה רגילה (מנקודת פעולה): מערבולת, פרץ 1 בנקודת מוצא L3 כנגד קשיחות.
גילגולי התקפה: שן ברזל 1 (טבעי) +4=6, סוס 15+4=19.
בפגיעה: 7+8=15 נזק רגיל, והמטרה נופלת שרוע.

משנית: אם צריך לתמוך בתור הזה (ונראה לי שצריך רק בתור הבא) תומך בסופה המייללת, אם לא צריך לתמוך בתור הזה שולף פגיון.

משאבים
נק"פ 27/27
נק"פ זמני: 0
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/4
ערך פרץ: 6
נקודות פעולה: 1
התקלות: מערבולת (נוצל), אש אפלה או ענן חשכה ( נוצל)
יומי: סופה מייללת ( נוצל)

IN
ראליין נע מאחורי שן-ברזל, הפעם אומד את מטרתו בצורה מוצלחת יותר, וכאשר זה מסתובב כדי לתקף את בני בריתו של ראליין, זה מצליף עם חרבו בגבו של שן-ברזל, עושה בדיוק מספיק נזק על מנת למשוך את תשומת ליבו של הגובלין.

META
תנועה: ראליין פוסע לK3, מאגף יחד עם סיגפריד
רגילה: תוקף את שן-ברזל עם whirlwind charge
התקפה מס' 1 (דרג"ש): 6+7=13
התקפה מס' 2 (דרג"ש): 12+7=19
בוחר בהתקפה 2

נזק: 13

OUT
משאבים
נק"פ (מתוך 24): 20
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 3
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 15
תפיסה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים:
whirlwind charge

כוחות יומיים מנוצלים:
aspect of might

חפצים מתכלים:
יש, אבל אני לא אשתמש בהם

כשהמכה הראשנה של סיגפריד מפספסת, הוא מוכן למכה השניה, אותו תמרון ישן, אותה טקיקה שתמיד עובדת.
הוא שולח את הפטיש וכפפת הגרזן באחד, השני מעניק לראשון את ההסחה הנדרשת.
META
מפעיל שיפוד מסיח.
30 סה"כ (19 טבעי) נגד דרג"ש
12+11=23 נזק סה"כ.

שאבים
נק"פ - מלא
פרצי ריפוי 7/10
כוחות מנוצלים
התקלת - שיפוד מסיח.
יומי - אימת הנבלים
מטרות מסומנת, שן ברזל

"שן ברזל?" קוראת אלי. "אתה בטוח שאתה רוצה להרביץ לאלף הזה? הוא סך הכל בחור נחמד והכל, אלף זקן ומסכן שלא עשה לך כלום (חוץ מלהתקיף אותך קודם, אבל אנחנו נשכח ונסלח), ואתה שמרת אותו כאסיר אז כנראה שיש לך תירוץ לשמור אותו חי. חוץ מזה, אתה די מכוער וגם לא נחמד במיוחד, ואתה בכלל לא נחמד אם אתה אוכל סוס ואז מכריח אותו להילחם איתך. זה ממש לא בסדר! אם מישהו היה אוכל אותי, אני יודעת שלא הייתי רוצה אחר כך להילחם לצידו. בכל אופן, נראה לי שאתה נלחם פשוט כי משעמם לך ואתה מחפש תעסוקה. רוצה שאני אספר לך סיפור על דודה שלי מדרגה חמישית, שפעם אחת באה לבקר אותנו במקום להרוג לי את החברים? זה היה נורא מצחיק, מה שקרה שם. אתה רוצה לשמוע?"
META
לגלוג אכזרי על שן ברזל.
3+6=9 נגד רצון. מניח שפספס. (אם זה פוגע איכשהו, 6+7=13 נזק תודעה, ו2- להתקפות שלו עד התור הבא).
OUT
מזכיר לכל מי שפוגע בשן ברזל לרפא 5 חיים.

[spoiler title=משאבי דמות]
25/25 חיים
6/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות:
יומיים: צעקה מעוררת
[/spoiler]

שן ברזל כורע תחת כל ההתקפות, הן האשליות של ת'אליסרה ואלי, הן ההדקירות החיתוכים והנעיצות של קינטאיאן סיגפריד וראליין המחזיקים אותו במקומו, והן הסופות של אפולו, בקושי עומד, רואה או שומע. כאשר ראליין משסף אותו החיתוך מדויק הוא מניף עליו את גרזנו בתנועה מגושמת, מחטיא. כאשר הוא מטר ההתקפות שוכך מעט הוא מנסה להתחמק ולצאת מאזור הסכנה, אבל סיגפריד שומר עליו קרוב, מכה בו. אז שן ברזל שאג שאגה חייתית ללא מילים, והקעקועים שלו התחילו לזהור בלבן, כשלמול עיניכם הוא התחיל לשנות צורה לזאב. הסוס מנסה לנשוך את ראליין ומחטיא. כששינוי הצורה סוף סוף הושלם, שן ברזל לוקח שאיפה אדירה, מנסה לשאוב את אנרגיות החיים של אויביו, המרגישים חולשה פתאומית כשחייהם נגזלים מהם. קינטאיאן תוקף אותו שוב, פוגע, שומר על שן ברזל שלא יזוז יותר ממקומו.
Out
מכיוון שהל לא ציין איזו הגנה הוא תוקף הנחתי שהוא תוקף את ההגנה הכי גבוהה. עדיין פגע.
ביצעתי גם את התור הקודם של האלף וגם את התור הנוכחי.
Meta
סיגפריד תקף את שן ברזל בהתקפה בסיסית כשהאחרון ניסה לפסוע, ופגע. לכן שן ברזל לא פסע.
הסוס שנפל שרוע מההתקפה של ת'אליסרה נעמד בתורו.
התקפות נגד סיגפריד
נשיכה (סןס) - 14 נגד דרג"ש. החטאה.
צרחה - 23 נגד רצון. בפגיעה, סיגפריד סופג מחסר 2- לגלגולי התקפה (ה"ל).

התקפות נגד ראליין
גרזן - 15 נגד דרג"ש. החטאה.
צרחה - 17 נגד רצון. בפגיעה, ראליין סופג מחסר 2- לגלגולי התקפה (ה"ל).

התקפות נגד ת'אליסרה
שאיבת חיים - 25 נגד קשיחות. בפגיעה 2 נזק, נזק מוות מתמשך 5 (ה"ל). בכל פעם שאפולו סופג את הנזק המתמשך שן ברזל מרפא 5 נק"פ.
צרחה - 9 נגד רצון. החטאה.

התקפות נגד אפולו
שאיבת חיים - 21 נגד קשיחות. בפגיעה 2 נזק, נזק מוות מתמשך 5 (ה"ל). בכל פעם שת'אליסרה סופגת את הנזק המתמשך שן ברזל מרפא 5 נק"פ.
צרחה - 17 נגד רצון. בפגיעה, אפולו סופג מחסר 2- לגלגולי התקפה (ה"ל).

נתוני מפלצות לשימושכם
שן ברזל - 150 נזק. חרש (ה"ל). מדמם. מסומן. נטוע עד סוף תורו הבא של קינטאיאן.
סוס - 22 נזק.
אלדווין קינטאיאן 19/46 נק"פ. מדמם. נזק מוות מתמשך 5 (ה"ל). 2- לגלגולי התקפה (ה"ל). דקירה נועצת.

סיגפריד מרים את כפפת הגרזן שלו כשהזאב מנסה לנשוך אותו, נותן לו לטעום פלדה קרב בעוד ניביו נסגרים ללא הועיל על פלדת הגרזן.
זאב או גובלין, בן אדם או גמד, לא משנה איזה צורה שן ברזל יתפוס, ולא משנה כמה הצווחות שלו מהמהות את הלוחם. הוא ממשיך להילחם. הוא מניף את פטישו במהלומה על שן-פלדה, ואז מסתחרר במהירות, תוקף את הסוס ואת הזאב במטח התקפות.
META
נפגע מהשפעת היללה
פעולה רגילה- ביקוע על שן פלדה 17 נגד דרגש, אם פגע 14 נזק, והסוס סופג 4 נזק.
מנצל נקודת פעולה
מכה משובלת.
התקפה ראשנה- על הזאב עם הגרזן - 27 נגד דרג"ש
9 נזק.
התקפה שנייה - על הסוס עם הפטיש
23 נגד דרג"ש
3 נזק
16 בהצלה- מציל

שאבים
נק"פ - מלא
פרצי ריפוי 7/10
כוחות מנוצלים
התקלת - שיפוד מסיח.
יומי - אימת הנבלים
מטרות מסומנת, שן ברזל, הסוס המת.

אפולו חושק שניים כאשר ההתקפה פוגעת בוא ואז נוהם בזעם, וברקים מצפצפים בידו, הוא משלח בשן ברזל ברק מפצפץ אך מחטיא.
אפולו מתרכז לרגע וחשמל רץ לאורך גופה, מסלק את ההשפעות הקסומות של שן ברזל ואוטפת אותו במעתה של ברקים ורעם המגוננים עליו.

meta
רגילה: מכת ברק על שן ברזל כנגד תגובה, 5+4-2=7, פיספוס.
משנית: תמיכה באזור הסופה המייללת.

מיוחד: במידה ונפגעתי מהתקפה אני יכול לבחור לוותר על העמידות שלי כנגד נזק רעם וברק בשבי לקבל תוסף 4 לעל ההגנות עד סוף תורי הבא, העמידות מתחדשת לאחר מנוחה קצרה.

הצלות: כנגד שאיבת חיים 18.
כנגד הצרחה: 18

משאבים
נק"פ 27/20
משב מרען: לא נוצל.
פרצי ריפוי: 8/4
ערך פרץ: 6
התקלות: מערבולת (נוצל), אש אפלה או ענן חשכה ( נוצל)
יומי: סופה מייללת ( נוצל)

ת'אליסרה כמעט נופלת על הרצפה כשכוח החיים שלה נשאב ממנה, אך היא לא מוותרת וממשיכה להטיל לחשים כנגד שן ברזל. היא אומרת לחש, וקובולד שחור מופיע מול שן ברזל ומתקיף אותו עם סכינים מורעלים.
META
רגילה - התקפה אשלייתית על שן ברזל. 15+6=21 נגד רצון, בפגיעה 3+5=8 נזק פסיכוטי, ושן ברזל מספק יתרון קרבי ולא יכול לבצע התקפות מזדמנות עד סוף התור הבא. (מיוחד: שן ברזל סובל ממחסר -2 להתקפה הבאה שלו כנגדי עד סוף תורי הבא).

הצלה נגד שאיבת חיים: 19, הצלחה.

משאבי דמות
מצבים

נק"פ
16\23 נקפ
7\7 פרצים

לחשים \ השפעות
לחשים מוכנים: צללים לופתים, תהום אשלייתית

כוחות שנוצלו
נוצלו (היתקלות): צללים לופתים
נוצלו (יומיים): תהום אשלייתית
נקודות פעולה: 0

כסף וחפצים
230 זהב
1 בקבוקי מים קדושים
שריון דחייה +1. יומי, פעולה משנית. לא נוצל.

IN
ראליין מזנק על שן-ברזל כאשר זה תוקף את כולם עם הצרחה, סופג את הצרחה ומתחמק מגרזינו של שן-ברזל, חודר דרך התקפותיו של שן-ברזל ונועץ בו את חרבו.

META
משנית: מסמן את שן-ברזל
רגילה: תוקף את שן ברזל עם bond of pursuit, מעורר מזדמנת מהסוס
התקפה 1 (דרג"ש): 17+7-2=22
התקפה 2 (דרג"ש): 2+7-2=7
בוחר בהתקפה 1
נזק: 14 נזק
ה"ס: 12, הצלחה

OUT
משאבים
נק"פ (מתוך 24): 20
מדמם: לא
פרצי ריפוי (מתוך 7): 3
מצבים:
אין

אבחנה פסיבית: 15
תפיסה פסיבית: 22
דרג"ש: 18
קשיחות: 11
תגובה: 14
רצון: 16

כוחות התקלות מנוצלים:
whirlwind charge

כוחות יומיים מנוצלים:
aspect of might

חפצים מתכלים:
יש, אבל אני לא אשתמש בהם

אלי ממשיכה בקשקושיה, שממשיכים להסב נזק לשן ברזל.
"אתה יודע, חתיכת גובלין מכוער," אומרת אלי, "אחת המורות שלי אמרה לי שהפטפטת שלי עוד תהרוג מישהו. הגיע הזמן שזה יקרה."
בנפנוף שרביט קל שן ברזל מועף כמה צעדים לקדימה, חולף על פניו של ראליין בצורה שמכריחה מכה טובה בגב.
META
רגילה - מעידה מכוונת על שן ברזל, 16+6=22 נגד רצון. בפגיעה, 6+7=13 נזק תודעה, ושן ברזל מוחלק שתי משבצות אל J3 (מK4) ובנוסף לראליין יש מתקפה בסיסית עליו עם תוסף כח 2+ להתקפה על שן ברזל.

[spoiler title=משאבי דמות]
25/25 חיים
6/8 פרצי ריפוי
כוחות מנוצלים:
התקלות: מעידה מכוונת
יומיים: צעקה מעוררת
[/spoiler]

שן ברזל כורע תחת מטר ההתקפות, גם בצורת הזאב שלו, הוא לא יכול להילחם עוד, לא כשאלי חופרת לו בשכל... כבר עדיף למות, הוא חושב לעצמו, תחת מטר הלהבים של סיגפריד וראליין, כשת'אלסירה מטשטשת את חושיו ומכשילה את תודעתו. הוא לא מחזיק יותר מעמד, והוא לא יכול יותר לשמר את צורת הזאב שלו. הוא חוזר לצורת הגובלין שלו, קעקועיו זוהרים עדיין. "היו לי עוד הרבה דברים לעשות," הוא אומר לכם, "אבל זה כבר לא משנה. קלארל כבר ישלים את הכל, עד הירח המלא הבא. נתתם לי קרב מהנה, אז אני אענה לכם על שאלה אחת, כל שאלה שהיא."

רמה 2

אפולו מסתכל על הגובלין "לפני שעזבנו את מערת הקובולדים הכוהן שלהם הטיל על סף מוות קסם מוזר שגרם לכול הדם לצאת מגופו ולכסות את המערה בסימנים מוזרים, מה הקסם הזה עושה בדיוק?" אפולו מסתכל עליו "במידה ואתה לא יודע ספר לי כל מה שאתה יודע על קלארל"

"אני לא בטוח. כנראה שהוא ניסה למות, אחרת אין לו סיבה להוציא את הדם מהגוף שלו. לא הכרתי את הקסם הזה, ולא ראיתי את הסימנים, אבל כנראה הם נועדו לזימון של טודו-פואגו שיתרחש בירח המלא הבא. אם כי אין לי מושג מי יבצע אותו עכשיו. הוא אומר ברגעיו האחרונים, ועוצם את עיניו לנצח.

סיגפריד מוחה את הזיעה ממצחו בסוף הקרב, הוא סיים אותו ללא פגע, אבל הוא השתמש בכל הכוח שלו והעייפות מאיימת להכריע.
"מישהו מסוגל להכין אלונקה מאולתרת או משהו? אני לא אוכל לסחוב את האלפים על הגב עד לעיר."

ראליין מביט בגופתו של שן-ברזל בגועל, ואומר "ברוך שפטרנו. מישהו מכם יודע מי זה הקלארל הזה או טודו-פואגו? אם לא, בואו נחזור קובולדים. בודאות אחד מהם ידע. כל זאת רק לאחר שנקבור כראוי את גופת האלף"

"לקובלדים זכרונם לברכה" אומר אלדווין. "מישהו הרג אותם, ואין מוטל עלינו לדעת הכל. עלינו להסתלק מכאן ומהר, לחזור לממלכת האלפים ולקבור את אלדור. אתם - עשו כאשר בלבבכם, עשיתם די והותר עבור האלפים, כל אחד ואחד מכם" מבטו של האלף מתעכב על סיגפריד, אז על אפולו זמן ממושך, על ראליין ועל אלי, וגם על ת'אליסרה, והוא שולף מכיסו פגיון מעוטר ונותן אותו לאפולו. "השתמש בו לטובה. זהו פגיונו של אלדור."

ת'אליסרה מבינה שמקור הקסם של שן-ברזל מאגי במהותו, אבל שינוי הצורה לזאב לא נבע ממקור קסם חיצוני - כל בארגהסט צעיר יכול לשנות את צורתו לזאב ובחזרה, אפילו לפני שהוא מגיע לבגרות מלאה ויכול לחזור לג'הנה.

אפולו לא מוצא דבר על שן ברזל. מלבד הגרזן שלו, הוא לא נשא עליו דבר בעל ערך.

האלף השני, שהתעורר בינתיים, נוטל את גופת אלדור על גבו, מתרחק עם אלדווין ועם מי מכם שרוצה ללוות אותם ליער הארקן.

Wyrmtooth Dagger +1 (phb2, 204) תיהנה

חזרה