• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

אומבר מביט באימו המום, מנסה להבין מה קרה. הצל השתחרר? הוא מחפש אותי? לחפש את הראשונה... ויותר מזה, אבי מגיע?.. מה זה אומר בכלל? חושב אומבר בעודו משתרך לכיוון הספרייה, הפעם עם מטרה ברורה יותר - עליו לחפש את זו שכלאה את הצל בפע הראשונה.
[dice:1ld2v6]716880:0[/dice:1ld2v6]

הל
אתה מכיר את האגדות. יצירה, בוראת העולם, היא זו שכלאה את הצל לראשונה במישור הצללים.
אבל לאחד הזה יש השפעות משלו.
IN
אתה נכנס במהירות לספרייה, להוט לחפש מידע נוסף על יצירה, הצל ומה שקרה בעבר. אבל בחלל הספרייה עומדת דארה, והיא נראית כאילו היא מחכה לך שם כבר הרבה זמן.
"אחרי שיצאת מהחדר, גילינו שעדיין חסרות לנו שתי חתיכות מהג'יבריש שהשאיר לנו קלאריוס. יש לך רעיון לאן הן נעלמו?"

רישו
ההסתרה של רין עובדת, אבל היא לא מיומנת באסטרטגיה הזאת ולא מצליחה להפעיל אותה באופן מלא. מקור הצללים הוא דמות לא מזוהה שגבה מופנה אליכם והיא לובשת גלימות שחורות מתנפנפות. אתם מתקרבים כחצי מהדרך כשהדמות מסתובבת לכיוונכם.
הברדס מכסה את פניו, ועשן שחור דק יוצא מהפתח של הברדס.
"אתם שם." הוא אומר בקול כמעט אנושי. "תעצרו איפה שאתם עכשיו. צעד נוסף אחד ותמותו."

רישו
החנית שלי אין מכוונת לעבר היצור "אין לי שום כוונה להניח למשרתים של הצל לחיות, התכוונן לפגוש את סופך שד'" רין אומרת בעוד עינייה נדלקות בסגול והיא מגששת בחיפוש אחר מקורות חוזה, במידה והיא לא מצאת אחד היא פותחת במתקפה נפשית על היצור.
Mate
חיפוש/התקפה [dice:fytukzo]717058:0[/dice:fytukzo]

וכך רק אחד מאיתנו ישרוד, מקווה שזה יהיה אני
"רואים את הב-בור שהשאירו הנחשים אחריהם? תסתתרו בתוכו. אני אלך להסיח את דעתם של הרובוטים." אומר גורן, וכשהחיילים וביאורן נכנסים לתוך הבור הוא מכסה אותם בחול, עוזר להם להסתתר.

רישו
רין לא מוצאת עם מי לחתום על חוזה, ומתקיפה את השד, שמתחמק בקלילות. החץ של ואשו פוגע בו, אבל הוא פשוט שולף אותו וזורק אותו לקרקע.
"אזהרתי אתכם. אתם בטוחים שזו הבחירה הסופית שלכם?"

רישו
רין מסחררת את נשקה בסופה חודרת ומסתערת לעבר הדמות בעודה אומרת "זה לא כאילו שיש להו ברירה" רין אומרת בעודה מתקיפה ברצף מהיר, הדמות חוסמת בקלילות את המתקפה הראשונה אך השניה פוגעת בו והודפת אותו לאחור אך הוא הודף את השלישית.
רין מסיימת את המהלך בזינוק קדימה כאשר החנית דוקרת איתה באלכסון למטה, לעבר לב הדמות, החנית מתקרבת, האם היא תפגע?

META
סערה חודרת (מתקפת חיתוך שלוש פעמים, בונוס גדל במתקפת הדקירה הרביעית בהתאם למספר ההתקפות הקודמת שפגעו, בנוסף אני יכול להניע אותו משבצת אחת על כל מתקפה שפוגעת ישר אחרי ההתקפה שפגעה)
חיתוך 1: 9 (מניח שפספוס)
חתיך 2: 18 (מניח פגיעה)
חיתוך 3: 9 (מניח פספוס)
דקירה: 16 (לא יודע)

אומבר עונה לדארה מעט בחוסר סבלנות "אני איני הקוסם היחיד שבן להורה רב עוצמה, הגיוני שהג'יבריש נשלח לעוד אנשים, לא?" ואחר כך ממשיך ואומר "אבל יש לי סיבות להאמין למקור של כל הכאוס הזה... אני חושד שיכול להיות שהצל השתחרר. האם מצאתם בג'יבריש משהו שיכול לתמוך בזה?"

רישו
לואשו ברור שנשק רגיל לא יזיק ליצור. הוא דופק יד במצח כשהוא רואה מה שותפתו מנסה לעשות.
מצד שני, אולי בלבול הטרף יעבוד...
הוא סורק את השטח הקרוב, מחפש כלביים - שועלים, זאבים, תנים, כלבים, הכל.

Meta
[dice:18lk]717209:0[/dice:18lk]

אומבר
יש רגע של שקט בחדר.
"על... על סמך מה אתה אומר דבר שכזה, אומבר?" שואלת בחשש דארה. "אם הצל התעורר, סיכויי ההשרדות שלנו לזמן הקרוב לא גבוהים..."

רישו
רין מתקיפה במהירות מדהימה, חותכת את גופה של הדמות פעמיים. מעט דם נשפך, אבל הפצעים מחלימים במהירות.
נשמעת יללה של זאב. ואז עוד אחת. קול נביחות של כלב עולה מכיוון אחד, ושני שועלים עולים מגבעה אחרת, רצים לעבר ואשו.
כעשרה כלביים מופיעים על הגבעות ובקו באופק, רצים לעבר ואשו.
וואשו מחייך.
וכך גם הדמות.
שתי זרועות משונות למראה, מזכירות זרועות תמנון, עולות מגבו של השד, ומספר גבשושיות נוספות מתחת לגלימתו רומזות שאולי אלה לא היחידות. אחת מהן נשלחת לעבר רין ואחת לעבר ואשו, תופסות אותם בבטנם, מקשים עליהם לזוז. רין שומטת את החנית.
"אתם לא הולכים להפסיק, נכון?" הוא לוחש, ומפשיל את הברדס. פנים אנושיות-כמעט מביטות בכם, שיער שחור, עיניים כהות, פרצוף אנושי, אבל זוג קרניים מסולסלות יוצאות מצדי הראש.
"שמי הוא קאגה." אומר השד האנושי. "עלי לעצור אתכם בכל מחיר."
OUT
להפריד ידע דמות שחקן. אם מישהו מכם מקשר את קאגה הזה למה שאתם יודעים על קאגה אתם תסבלו. אני יודע טוב מאוד מה אני עושה.

ביגורן
ביגור נשאר מחוץ לבור, בעוד חבריו קבורים בתוכו. אין לו דרך לדעת אם הם נושמים/חיים.
מה אתה עושה כעת?
OUT
מזכיר שביקשתי מכם לדון ביניכם על תוכנית, מה שלא קרה בסוף. לא ברור מהתגובה שלך, אביעד, אם אתה נכנס גם לבור או לא. אם כן - תכתוב. אם לא - גם כן תכתוב, ותגיב מה אתה עושה בחוץ.
נאוטי - נא להגיב. לא הגבת הרבה זמן וכרגע אחת הסיבות שהתגובה לכם התעכבה היא חוסר ההגבה שלך.

כולם - תמיד יש לכם מה לעשות. תמיד תהיו אקטיביים. להיות פאסיביים ולחכות שאני אזרוק עליכם צרות לא יהיה אפקטיבי, ולא להגיב כי אין לכם מה לעשות יתקע את המשחק. תגיבו כשתוכלו, גם אם התגובה דלה זה עדיף על כלום.

רישו
out
הקרניים של קאגה לא מסולסלות, הן יוצאות מהחלק האחורי של ראשו ונכרכות סביב ראשו בדומה לנזר. מזכיר קצת את הקרניים של albedo מoverlord

in
רין מביטה בדמות באימה, היא הפרקטית התעלמה מהפגיעות שלה ואין ספק שמדובר בשד חזק למדי, אולי אפילו בחצי שד.
רין נושמת עמוק, אם פגיעה פיזית לא תעבוד על הדמות הזו יתכן שפגיעה נפשית היא הפיתרון במקרה הזה.
עיניה של רין זוהרות באור סגול והיא אומרת "אני נבחרת הקן-לה והלה-קן, לא אתן לשד או חצי שד לעצור אותי" הגוף שלה זוהר בסגול בעודה אוחזת בזרוע התמנון של השד,היא תוקפת אותו נפשית באמצעות תודעתה.

מתקפה תודעתית.
[dice:wzqwib]717327:0[/dice:wzqwib]

ביאורן, מנוטרל ברובו, תוהה איזה שיקוי יהיה יעיל יותר, לשיקויי הריפוי הוא כבר התמכר, אבל קשה לו לרקוח אותם. ואז הוא נזכר בכל שיקויי הריפוי שהוא הכין לחיילים לפני תחילת הקרב נגד הצלף. הוא מבקש, בלחש, מהחיילים שלידו שיעניקו לו את השיקוים שלהם. גורן יודיע כשהצלפים יעזבו, או לסירוגין, הם ישמעו משהו אם יתחיל בלגן, למקרה כזה הוא צריך נשק, לנסות לפוצץ את הגבעה נראה כמו הימור טוב, אז בינתיים הוא מכין זיקוק עוצמתי במיוחד בדיוק לרגע הזה
זיקוק[dice:6w]717328:0[/dice:6w]

רין (ורק רין)
את מגששת אחר תודעתו, וכשאת מוצאת אותה לבסוף ומכינה את ההתקפה, קול קפוא עובר בראשך.
"את לא נבחרת הלה-קן והקן-לה, שכן הצל השמיד את הקן-לה."

נאוטי - מחכה לתגובה מאביעד לדעת איפה הוא בדיוק.

dragonitzan
העיניים של רין רושפות "אנחנו השתיים שהם אחד והאחד שהוא שתיים, הלה-קן ישתקמו, אך לא תודעתך אחרי שאסיים אימה!" היא מטיחה את כול כוחה בזעם בעוד לרגע גופה מקבל גוון סגול כהה של הלה-קן "אני בת לשבט הקן-לה, אך עמוד אותך כמו הלה-קן!" התודעה שלה חודרת כמו סכין מורעלת לתודעת חצי השד, הלהב הוא היגון של הקן-לה על אחיהם, הרעל הוא השנאה המעקלת של הלה-קן על הרס ביתם, ןאף עלפי שרין היא קן-לה אימה היא לה-קן, ויש דברים שאתה לומד מההורים...

מתקפה תודעתית 18.

out ארוך
א. אני יודע אם הם נושמים - אנחנו לא מטומטמים מספיק כדי לעשות את הבור בצורה שתחנוק אותנו.
ב.
dragonitzan אמר/ה:
לא ברור מהתגובה שלך, אביעד, אם אתה נכנס גם לבור או לא.
אביעד אמר/ה:
רואים את הב-בור שהשאירו הנחשים אחריהם? תסתתרו בתוכו. אני אלך להסיח את דעתם של הרובוטים."
מכאן נובע שאני עדיין בחוץ. מ.ש.ל.
ג. אתה ראית את כל הדיון בינינו, זה מה שסיכמנו. כמו כן נאוטי אמר לך שאין לו מה לעשות ושהוא לא מגיב, אז תגיב לי.
ד. הייתי שמח לדעת מה הרובוטים עשו כשכולם נכנסו לבור, אבל אני מניח שזה בגדר מותרות אם התגובה שאתה נותן אחרי שבוע (בזמן שלאחרים הגבת) לא מספקת שום מידע.
in
גורן לא מהסס יותר מדי, עכשיו צריך לראות אם הרובוטים יבלעו את הפיתיון שלו וירדפו אחריו, ואז צריך לברוח מהר מהר, או שהם ימשיכו לעבר חבריו, ואז צריך לגרום להם לרדוף אחריו, או שהם סתם מתקדמים בכיוון אקראי, ואז עדיף להניח להם לנפשם.
קוביות:
הסחה: 5
בריחה: 20
ה.
dragonitzan אמר/ה:
תמיד תהיו אקטיביים.
מצפה לראות את זה גם בשער הצלמוות, אחרי כמה וכמה תגובות "לאלי אין מה לעשות אז היא לא עושה כלום".

אומבר מנדנד בראשו. "על סמך מה אני לא אומר את זה? כשמסתכלים על כל מה שקרה בזמן האחרון, וחושבים על האפשרות הזאת הכל נכנס למקום. אמא שלי, בין קוסמות הצל החזקות ביותר נעלמת, המג הראשי מת בעודו כותב ג'יבריש מוטרף. ערים שלמות נבלעות על ידי חשיכה, כשבראשן אילהארה, העיר שנשלטה על ידי קוסם מטורף שהתעסק בצל".

גורן
לאחר קצת זמן, הרובוטים מגיעים. כמה עשרות מהם, נושאים עליהם כלי נשק משונים. הם מזכירים את הדרך שבה אתה בנוי, אבל לעומתך הם לא נראים גמורים. ללא מפרקים מוצלחים, ללא יכולת לחשוב בעצמם, ומותאמים למטרה ספציפית בלבד, לעומתך - לחלקם יש רובי צלפים במקום ידיים, לחלקם אין בכלל ידיים - רק משגרי פצצות במקום כתפיים, או מכונות ירייה שונות מהגב. כל אחד מהם לא חזק במיוחד - אבל הם המונים.
למזלך, הם לא שמים לב לחבריך הקבורים. אתה מתחיל לרוץ, הם מאחוריך, ועד מהרה הרובוטים נשארים מאחוריך, רודפים עדיין אחריך, והבור בו קבורים חבריך נותר מאחור.

ביאורן
אתה מנסה לבקש מחבריך את השיקוי, אבל מעט חול נכנס לפיך וגם לאוזניהם והם לא שומעים אותך. לעומת זאת, יש לך זיקוק בינוני בגודלו מוכן לפעולה.

רישו (שניכם)
הדמות צועקת לרגע כשההתקפה פוגעת בה, ואז היא מחייכת ורין צועקת. היא נופלת לקרקע, אוחזת בראשה. היא לא זוכרת לגמרי מה קרה, אבל לפלוש למוחו של שד זה לא רעיון טוב.
הכלביים של ואשו מסתערים, ואז עוצרים, מייבבים. רשת של חוטי תיל מנצנצים וחדים, על חלקם עוברים גלים של אנרגיה סגולה-שחורה, מקיפים אתכם, שומרים את הכלבים בחוץ.

אומבר
"זה יכול להיות שד גדול אחר. מהצל לא שמענו מאז שיצירה לכדה אותו במישור הצללים וביטלה את אלוהותו. אתה בטוח שזה הוא, ולא משהו אחר? אם אתה טועה זה יעשה לנו צרות איומות."

רישו
רין קורעת על ארבע על הריצפה, מתאוששת לשניה ואז חורקת שיניים, היא הייתה שמחה לכוח של 10 גברים, אך גם כוח של 11 כלביים גבר ואישה גם יכול להיות יעיל, העיניים של רין בוערות שוב בסגול כאשר כאשר החוזה עובר דרך ואשו ודרכו לכלביים [כלומר אין מבקשת מוואשו לבקש עבורה, וזה כולל את הכלב של ואשו], החוזה פשוט, היא מבקשת להיות מסוגלת לגשת לשרירים בגופם ולהשמש בהם לתועלתה למשך זמן מוגבל.
אם הסכימו לחוזה: רין מסתערת קדימה ומתיחה בחצי השד אגרוף מפלצתי המשתמש בכל מערכות השרירים של משתתפי החוזה, וזה כמובן בתוספת השרירים שלה.
התקפה: 18

חזרה