• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

העידן ה-13 - היער המושחת <משחק מקוון> [נגמר]

"כנפיים? אין קשר לכנפיים ש'כם." רייז אומר בעודו מכה בעוצמה בעורפו של הדרקון השחור, "תעזבו ת'י במנוחה, ות'רחקו מהטריטוריה שלי. זה יספיק כדי שלא אצוד 'תכם." הוא שואג, ואז מסנן בקול נמוך. "אנ'לא עומד לטרוף 'תם אפילו. לטאות מרירות."

"ות'ם שניכם." הדוב הגרגרן מפנה את מבטו לפרדאן ורגנארוק, "תשיגו טרף משלכם."
META
התקפת חיה: 11+3+6= 20, פגיעה. 13 נזק, או 14 אם יש לו יותר מ25 נק"פ.

OUT
אני מצטער, אבל אני לא ממש יכול לקחת ברצינות את התרגום של psychic damage כ"נזק פסיכי", זה מגוחך מדי. התרגום המוכר הוא "נזק תודעה".

"אינך יכול לקבוע בעלות על טרף." אומר פרדאן בעודו מכוון חץ נוסף לפתח בקשקשים של הדרקון השחור, "הטרף לא שייך לי, לך, או לאף אחד אחר."
"בעלות לקבוע רק על גופה אחרי סיום צייד." רגנארוק מסיים את מה שפרדאן החל להגיד בשפתו שלו, נובח בעודו מסתער שוב, משתמש במהירותו לטובתו כנגד האויב המגושם.

META
בדיקת פעולה נוספת: 4, כישלון.
פעולה רגילה: התקפת טווח כפולה נגד הדרקון השחור. 8+8 = 16 נגד דרג"ש. 12 נזק בפגיעה, 2 בפספוס.
התקפה שנייה - 12+8 = 20 נגד דרג"ש. 10 נזק בפגיעה, 2 בפספוס.
פעולה רגילה של רגנארוק: התקפת קפא"פ כנגד הדרקון השחור. 11+8+1 = 20 נגד דרג"ש. 8 נזק בפגיעה.

נק"פ פרדאן: 22/36
נק"פ רגנארוק: 16/23
קוביית פעולה נוספת: 1ק8

רייז, פרדאן ורגנארוק כולם מתנפלים על הדרקון השחור. בין המכה המוחצת של רייז הדוב-גרגרן, החץ של פרדאן והשיניים של רגנארוק, הדרקון אינו יכול לזוז יותר בגלל כמות הדם שהוא איבד. לפני שהוא גווע, אפשר לראות פחד בעיניו - אותו הפחד שראיתם בדרקון כשיצאתם מגיפלי. הפעם, הפחד חולף ממנו מיד עם עצימת עיניו, והוא מאבד הכרה.

OUT

Nextorl אמר/ה:
אני מצטער, אבל אני לא ממש יכול לקחת ברצינות את התרגום של psychic damage כ"נזק פסיכי", זה מגוחך מדי. התרגום המוכר הוא "נזק תודעה".

סליחה, עברית היא לא שפת האם שלי, אז אני טועה בכמה מונחים של המשחק. אתקן בעתיד.

הסלמה 3
רייז
פרדאן
רגנארוק
סאוואלה
דרקון לבן - מדמם

סאוואלה נפגעת קשה מהתקפתו של הדרקון כך שבהתחלה היא לא מצליחה להתרחק ממנו, אולם אז היא מנצלת את מאגרי הכוח הנותרים שלה ורוקמת תכריכי אש העוטפים את הדרקון וקונים לה מספיק זמן בשביל להתרחק ממנו ולחפש מכסה מאחורי רייז ופרדאן.
META:
סאוואלה מדממת
התנתקות: 2 כישלון
התקפה: תכריך להבה: 14+6+3=23 מול PD (מניח שפגע)
פגיעה זוגית: 9 נזק וסאוואלה משוחררת מהאויב ומתחבאת מאחורי רייז ופרדאן.

OUT:
אומר מראש שאם סאוואלה נפגעת איכשהו ממשהו היא משתמשת בחיקוי יכולת הגזע של רייז (לא שיש לי הרבה ברירה עם 3 נק"פ).
חיים: 3/40
התאוששות: 2/3
התלקחות: 2/4
מנוצל:
זימון גולם אש
גביש

לשונות האש המצליפות (16+)
שרביט האש הקודחת (16+)

הדרקון מסתכל בכם. אז הוא מסתכל בעמיתיו שנפלו. אז הוא חוזר ומסתכל בכם בזעם. עם מרץ מחודש, הוא מוציא את כל כוחו בהתקפה על הדוב הגרגרן שעומד לצד חברו השחור.

META
שכחתי שאני אמור לתת לאויבים את קוביית ההסלמה, בגלל שהם דרקונים. לא אשנה את התוצאות הקודמות, אבל אני מוסיף מעכשיו:

התקפה ראשונה נגד רייז: 13+11=24, 12 נזק
התקפה שנייה: 18+11=29, 12 נזק
בגלל הגלגול 16+, התקפת נשיפה נגד 1ק3 (=3) אויבים (נגד הגנה פיזית)...

OUT
בגלל שיש לרייז את יכולת הגזע לגרום לגלגול מחדש (נראה לי שעוד לא השתמשת בזה), אני שם את זה בספוילר עד שיתברר אם יש למישהו יכולת למנוע את התקפת הנשיפה לפני שהיא תקרה, לפני שאתאר את זה בפוסט.

רייז ישתמש ביכולת הזו עכשיו?

הדרקון נראה כאילו הוא עומד לנשוף על הקבוצה עוד פעם, אבל רייז קופץ הצידה, מה שמספיק כדי לפתות את הדרקון לוותר על הנשיפה שלו ולשרוט את רייז. הדם זורם משני הצדדים כשהדרקון משתמש בטפרו הפצוע לפצוע גם את רייז.

OUT
גלגול מחדש: 6+8+3-2=15, פגיעה
24 נזק משתי ההתקפות

רייז עדיין נפגע, אבל חוסך את ההתקפה המיוחדת של הדרקון.

הסלמה 4
רייז
פרדאן
רגנארוק
סאוואלה

דרקון לבן - מדמם

"הגיע הזמן לסיים אותך ולשלוח אותך בעקבות חברייך." אומר פרדאן ושולח ירייה אחרונה לסיים את העבודה, רגנארוק מסתער יחד איתו בתיאום.

META
בדיקת פעולה נוספת: 3, הצלחה.
פעולה רגילה: התקפת טווח כפולה. 19+6+4 = 29 נגד דרג"ש, 6+4 = 10 נזק בפגיעה, 2 בפספוס. ללא התקפה שנייה.
פעולה נוספת: התקפת טווח כפולה. 19+6+4 = 29 נגד דרג"ש, 8+4 = 12 נזק בפגיעה, 2 בפספוס. ללא התקפה שנייה.
פעולה רגילה של רגנארוק: התקפת קפא"פ בסיסית. 16+6+4+1 = 27 נגד דרג"ש, 7 נזק בפגיעה.

נראה שהשריטה שהדרקון הלבן הותיר ברייז לא הצליחה לחדור את הפרווה הסמיכה שלו. הוא צוחק, שואג, ומכה חזרה. יד הדוב שלו זוהרת, ופצעיו מתרפאים. "היה יותר קשה לצוד שדים." הוא אומר באכזבה מסוימת וצועד לאחור, נותן לזאב את הכבוד בלחסל את הטרף הזה.
הוא שואג שאגה נוספת, גורם לאדמה לרעוד. מצווה עליה להענות לו, וקנוקנות קטנות אכן עונות. עולות מתחת לרגליהם של הזדית והזאב, פועלים כמו משחה לפצעיהם, משחה שהופכת אותם לממוקדים יותר.

OUT
למען האמת, רייז לא נפגע בזכות האספקט שלו שנותן לו +2 לכל ההגנות.
מה שאומר שכרגע אני על 13 נק"פ, מדמם.
META
פעולה רגילה: התקפת חיה: 19 טבעי! נהדר, 12 נזק. 5 נזק נוסף אם יש לו יותר מ13 נק"פ. אני משתמש בחפצ"ק שלי, יד הדוב, ומרפא 10 נק"פ. על 23 נק"פ, לא מדמם.

תנועה: יוצא מעימות עם הדרקון הלבן, 12, הצלחה. נשאר קרוב.

פעולה מהירה: עוצמתה של האדמה: בן ברית לבחירתי (סאוואלה) ובן ברית רנדומלי (מגלגל קוביה, זוגי לפרדאן, אי-זוגי לראגנארוק, יצא ראגנארוק).
אם הם מדממים, הם יכולים לנצל ריקאברי מיד.
אם לא, הם מקבלים תוסף 4+ להתקפה ונזק עד שהם מסיימים את תורם מדממים, או עד סוף הקרב. מה שקורה קודם.

סאוואלה מרגישה את הצמחים מרפאים אותה, אבל זה לא ממש מספיק מפני שהיא עדיין מרגישה בעוצמה את הכפור של הדרקון. היא מוציאה את הסכין השנייה שלה והפעם מכוונת לעינו של הדרקון, כדי שהקשקשים לא יגנו עליו הפעם, וזורקת.

מטה:
התאוששות: 10+4= 14, סאוואלה עדיין מדממת
זריקת סכין: 19+4+4= 27
נזק: 7+2 = 9
חיים: 17/40
התאוששות: 1/3
התלקחות: 2/4
מנוצל:
זימון גולם אש
גביש

לשונות האש המצליפות (16+)
שרביט האש הקודחת (16+)

אחרי המכות שהוא סבל מרייז ופראדן, הדרקון כורע, כמעט עד מוות, אבל זה הסכין של סאוואלה שלוקחת ממנו את חייו. לפני מותו, הוא מכריז ונואם נאום בדרקונית - אתם לא מבינים וכנראה שהוא לא התכוון שתבינו. בין אם הוא סיים את הנאום או נקטע באמצע, הוא מקפל את כפיו ואת כנפיו ומחזיר נשמתו.

אתם נמצאים לבד באמצע היער עם שלוש גופות. איך תתקדמו?

OUT
אני רוצה לשאול אתכם בקשר לכיוון של הסיפור בכלל, אבל אני אחכה לראות איך תמשיכו לפני שנעלה רמה וכו'.

כשסאוואלה רואה את הדרקון נופל היא מפילה את עצמה ומנסה להתעלם מכל הסובב אותה בזמן שהיא צוברת טיפה כוח, אך כדקה לאחר שהיא נשכבת על האדמה היא מתחילה לקום, בוחנת את הדרקונים בתשומת לב ומתחילה לערוך עליהם חיפוש בתקווה לגלות מה הם באו לעשות.

מטה:
התאוששות: 5+4=9, סאוואלה כבר לא מדממת (26/40) ו-0 התאוששויות.
לשונות: 11 כישלון
שרביט: 10 כישלון

הדרקונים כמעט ולא הביאו כלום. למרות זאת, סאוואלה מוצאת שני דברים מעניינים.

כיס שהיה קשור לדרקון הלבן מכילה רק שני פתקים שכתוב עליהם בדרקונית ובמדוברת. במדוברת כתוב על אחד "1,000 זהב", ובשני "10,000 זהב". על שניהם חתום בצורת טופר דרקון בצבע כחול. מסתבר שאלה שטרי חוב בשביל שוחד או תשלום כלשהו.

כיס שהיה קשור לדרקון השחור מכיל תמונה מסתורית של דרקון בלי ראש, ושלוש מילים בדרקונית.

פרדאן מזנק אל תוך הבור הקטן שהם חפרו, ונעמד על גופתו על הדרקון הירוק, שנראה כי היא פיקד על השניים האחרים. חיצו היה תקוע בגופה, החץ שהרג אותו, ופרדאן הביט בו בסיפוק. הוא שולף את החץ, ומתחיל לשחרר כמה מהקשקשים שלו סביב אזור הפציעה, אוסף אותם לשקיק קטן, מזכרת מהציד.
הוא עולה בחזרה ומנדנד את השקיק אל מול פרדאן, שנוהם בהתרסה, בבירור מקבל את ההפסד שלו בתחרות הפעם.
"אנחנו צריכים לשרוף את הגופות." אומר פרדאן וניגש לאסוף זרדים למדורה, "אנחנו לא יכולים להסתכן בכך שמישהו ימצא ויזהה את השלושה האלו. רייז, דחוף אותם לבור אם אתה עדיין בצורה הזו שלך."

OUT
1. באקדמיה יש חומרים לתרגום דרקונית. לא ראיתם עוד דרקונים ביער הזה, אבל לאורך כל הדרך מהוריזון לכאן היו דרקונים שיידעו דרקונית אם תוכלו לשכנע אותם.
2. ברור לכם שאי אפשר לפדות שטרות כאלה בשום מקום בלי לעורר חשד עצום. שום מוכר שלא גר בדראקנהאל לא יקבל שטרות כאלה, וגם שם ספק אם הם תקפים.

חזרה