• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

בקשה: אתה יכול לכתוב את הדמויות ותפקדיהן בהודעה הראשית? (משהו כמו "fergi123-מקראם השר השחור") עקב חילופי השחקנים אני בקושי זוכר מי זה מי (חוץ מדרגוניין ששיחק מההתחלה).

רוהאן-
כן, בהחלט. רובם נחנקים וטובעים אבל אחד מהם שועט אל דראמארה ומרחף מולך "היכנע, בשם דרקון הפלטינה! לא תצליח לנצח את כולנו! כבר הסתבכת יותר ממה שאתה חושב!
מקראם-
אתה מתרווח על הכסא, ובדיוק כשהתחלת להירגע אתה שומע כל חבטה ושני השומרים על האוהל מתמוטטים מעולפים על הרצפה. לאוהל נכנס אדם עטוי גלימות ומדבר בקול צורמני וחלוד "ברכות, יד ההרס, ברצוני לדבר איתך בפרטיות"
דרומייר
הוא תכנן להציע את הגנתו לברברים של קוה שו ולשאר השבטים של מישורי האבק בתמורה לעזרתם, ובשביל זה הוא צריך לדבר עם השר האדום כדי לקבל את רשותו להיכנס לשטחים של מישורי האבק, שהוא אחראי עליהם

תודה.
YDS
מקראם מגרש בתנועת יד קלה את שאר החיילים מהחדר. "ואם מי יש לי כבוד לדבר?" בעודו מזמן לאורחו כוס יין וכיסא מהודר "שב בבקשה"
עריכה: שכחתי משהו, מן הסתם בזמן הלימודים אגיב פחות. לצומת לבך.

רוהאן
ל"לעולם לא אבגוד בברית הקדושה! כוחו של דרקון הפלטינה ימחץ אותך!" הוא מסתער עליך בזעקה איומה.
מקראם
אני הוא בנו של המטהר, קץ כל הדברים, אני הוא כוהנו של מורגיון, ובאתי הנה בשליחות מאת שלושת האדונים, כדי לשטוח בפניך את בקשתם הצנועה" הוא מסיים בחיוך ערמומי.
דרומייר
לפני שהשר הקודם נהרג, הוא התבקש לקבוע מקום וזמן לפגישה, מה לכתוב לשר האדום?

חזרה