• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

"אני רוצה שנמשיך בתוכניות.גובלינים שודדים ערים וכפרים אבירים מצילים אותם.האבירים מצטרפים לאבירי סולאמניה ואנחנו מספחים את הערים.אני רוצה שתתחילי בלהזיז את הצבא אני רוצה שכל הצבא יתפצל לראשים ויתחיל לנוע לכיוון קלינסטי תוך כדי סיפוח לא עוין.תאמרי למפקדים לומר שהם אבירי סולאמניה ויצרפו אנשים "למסדר" ככה נגדיל את הצבא שלנו."

ג'והם
כעבור חצי שעה רכיבה אתם מגיעים לקרחת יער, מלאה בעצים חרוכים, ובמרכזה דרקון ענקי, מתפתל ברשת שלשלאות ברזל
מקראם
שליח נכנס אליך. "הודעה מהמודיע האדום, אדוני. הוא מוסר שהם תפסו את הדרקון שהוא שלח כדי להטעות אותם, ומחכה להוראות נוספות."
OUT-מדובר בתוכנית החילוף
רוהאן
במהלך הטיסה, דאראמארה מסתובבת אליך "אני מריחה משהו משונה, מסריח מאוד, ריח מוזר, פעם אחרונה שהרחתי אותו הייתה..." הקול שלה גווע.
דרומייר
בוצע

מקראם
החייל רועד מפחד "כנראה שכן אדוני, האדומים אינם יצורים צפויים במיוחד"
רוהאן
מתחתיכם נגלית ספינה יחסית קטנה, ולפתע מתחילות לעלות ממנה דמויות מכונפות בסיבובים מעגליים, כשהן מנופפות בחרבות מעוקלות
דרומייר
סהר הירח מתקרבת אליך "אדוני, השר הקודם רצה להיפגש עם השר האדום אולם הוא לא נראה כבר זמן מה, מה תרצה שאעשה בנדון?"

מקראם נרגע ומתיישב על כיסא העצמות שלו. "אז שיתמודד עם התוצאות לבד, כל בדיקה ודבר דומה יראו להם שהאידיוט הזה עשה את זה לבדו".
שמח שחזרנו :mrgreen: ! מה נסגר עם טוראש וג'והם?
סליחה שעיכבתי.

חזרה