• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משחק חופשיטה סיפורי וויטצר 5/5 התחלנו!

לא משנה מה, אבל לא משנה מה, אני לא אנטוש את אנשי. אני אומר לאיכר ולוויטצר "אין לי מה אתם רוצים ממני, תעזבו אותי ואת חברים שלי ונלך מכאן". אני חושב מהר "Quen" רונת ההגנה, ומגן אפור בהיר נוצר סביבי.

קרוס
אתה רץ אחרי הזאב ואתם מגיעים לבית, הוא עולה במדרגות וכך גם אתה, כל מה שאתה מספיק לראות זה אנשים עם ברדסים ומסכות מרימים את קובו שצורח וקופצים מהחלון.
החבר הקטן שלך מיילל בשמחה ורץ במדרגות לכיוון היציאה של הבית
מה אתה עושה?

חצי-פנים
הוויטצר רק מחייך כשהוא פותח את הפה שלו לשנייה אתה שם לב שאין לו לשון
האיכר מחייך אליך חיוך מוזר ואומר "נכון שזה יפה? אתה מבין אני צייד צידי-ראשים של המלך החכם מכל"
אתה זוכר שהמלך החכם זה כינוי למפלצת, אבל לאיזה? מן הסתם זה חיה שיכולה לדבר אז או שזה מפלצת מזן חדש או שזה איש-זאב או שאתה מקווה מאוד שזה לא זה זה אחד מהדרקונים היסודניים העילאיים ואתה מאוד מקווה שזה לא אחד מהם.
המגן יוצא לפעולה! האיכר נראה מופתע ומסמן לוויטצר לחסל אותך, הוויטצר מכה אותך שלוש פעמים
אחת: המגן נשבר
שתיים: אתה מתחמק
שלוש: אתה קופץ לו על החרב ובועט לו בסנטר
הוא נראה מופתע ומזריק לעצמו משהו מוזר בצבע סגול
הוא מתחיל להיחנק ואז הוא גדל, לא כפול שניים לא כפול שלושה אלא כפול חמישה
אתה עומד מול ענק שמעיף את התקרה הוא בגובה של כ7.5 מטרים והוא מסתכל עלייך בבוז, החרב שלו מתארכת בארך לגודל שלך כפול שניים.
אתה רואה מזווית הראיה איכרים רצים עם קלשונות אליו, לפחות לא אלייך.
האיכר מחייך בזדוניות ולא עושה כלום.
מה אתה עושה?

הקטור
"אני לא בורחת אלא הולכת, הגיע הזמן שאלך למקום אחר, מן הסתם לא יתנו לי להיכנס. היה נעים להכיר...הקטור"
OUT
אוקיי מפה אני רואה מספר אפשרויות
אתה מצאת חן בעיניה ורואים את זה בהתנהגות שלה
1. אתה תעצור אותה ותבקש ממנה להצטרף (תצטרך לנסח את זה בעצמך)
2. אתה תיתן לה ללכת ותמצא בן ברית אחר לא חסרים בעולם
3. תנסה לפתח איתה צד רומנטי
4.תעקוב אחריך (לא חושב שזה יהיה יותר מדי טוב...אבל היי הקטור שייך לך תעשה מה שאתה רוצה)
כמובן שכל זה בגדר המלצה ואתה יכול ללכת גם על דרכים אחרות
אורגלרין
אתה מתקרב אל הנקודה והיא מתחילה לגדול ולגדול יש רק שתי אפשרויות
או שהיא גדלה
או שהיא מתקרבת
לפני שאתה מצליח לחשוב עם זה רע או טוב משהו תופס אותך ומרתק אותך לקרקע ומחזיר לך את הראיה.
זה יצור סגול עם עיניים שחורות והוא עם פה מוזר, הוא מסתכל אלייך ואומר "בלראחקידוס באמבחד?"
אחרי זה מרים אותך ואת ליזי ורץ לעבר מערה שהכניסה אליה נסגרת ברגע שאתם נכנסים.
הוא רץ ורץ עד שהוא מגיע לפיצול ולוקח ימינה ואז שמאלה ואז ימינה ואז ישר
אתה מגיע לאולם ענק ואתה שומע קול שנשמע כמו אבן אומר "לורקודאחסטיבלנדר" והיצור מוריד אותך.
ברגע שאתה וליזי על הקרקע לפידים נדלקים ובסוף החדר יושב גמד-אבן עם זקן בצבע אבני ספיר ועיניים תואמות ואומר "שלום לך אורגלרין........הצאצא היחיד שלי, אני הוא אורגלרין-ספיר ואתה נקרא על שמי, אני הוא סבא רבא רבא שלך."
מה אתה עושה?

סליחה על האיחור....שוב
יש לכם עד יום שני
אז בהצלחה!

רגדאר.....אתה חי?! עם לא תגיב אאלץ להחליף אותך ואני מקווה מאוד שלא אצטרך. שחקן חמישי נחוץ לסיפורי וויטצ'ר.

שימו לב
הוויקיפדית מפלצות התחדשה!

קופץ מהחלון אחריהם, תוך כדי הקפיצה שולף את קונפש הפלדה ומשתמש ביד השנייה כדי לבצע את סמל השלטון על אחד מהם (עדיפות לזה שמחזיק את קובו. כמו שאמרתי, קרוס שם פס על כל האיסורים שהווטרים החליטו לעשות.)

מורי
"מה לעזאזל? אתה סבא שלי? איך? איך אתה מכיר אותי בכלל? הרבה שאלות. איך אתם בכלל מתרבים אפילו? אני לא רוצה לדעת..... למה אתה אומר לי את זה עכשיו? למה את בצללים? ומה השם שלך בכלל??"
הזקן בטוח משטה בי. נו טוב, לפחות יהיה לי בעל ברית זמני. או בוגד. אני אשמו על השתיקה שלי כרגע, אבל אחזיק את החפץ המיסטית קצרה.
"מה זה החפץ החזק הזה?"
אני מסתכל על ליזי, היא תמיד הייתה בשבילי. תמיד. אני מעדיף אותה על פני כולם בעולם הזה. אז אני מחליט שהיא תהיה לצידי, אך חזקה יותר. (האפשרות של לשדרג אותה).
אני זז כמה צעדים אחורה.

סליחה על האיחור. מוריד.
לעזאזל! אני חושב לעצמי במרירות חסר לי עכשיו רק דרקון לטאי-עידני והיום הזה יהיה מושלם פשוט... "ולמה שהמלך החכם הזה ירצה להרוג רוצח מסכן כמוני?" אני צועק לענק ולאיכר, שאני מתחיל לחשוד שהוא לא בריא בנפשו. אחר כך אני חושב מהר בראש igni וכדור אש אפורה נורה לעבר הענק. אני באותה ההזדמנות רץ לעבר האיכר ומניף לעברו את החרב בתנועה סיבובית.

קרוס
אתה קופץ מהחלון, נוחת מולם הם לא נראים מופתעים. אתה מנסה לעשות את הסימן וזה לא מצליח למרות שאחד מהם מהם מזיז את הראש ומקמט את הפנים. אתה מנסה להתקיף ואחד שהכי קרוב אלייך מעיף לך את החרב ונוגח לך בראש, אתה נופל על הרצפה והבחור שנגח בך אומר "קרוס! קרוס תרגע!" זה הכל של המורה שלך, הבחור מוריד את המסכה וזה אכן המורה שלך, אדמאר.
הוא תופס לך ביד ועוזר לך לקום אחרי זה הוא אומר לך "תשמע, אין הרבה זמן ולכן אעשה את זה קצר, לפני מספר ימים שמעת שאגה שטלטלה את האדמה נכון?" אתה מהנהן קצרות והוא ממשיך "זה רנגולדור הדרקון היסודני העתיק אשר מייצג את האש, הוא התעורר ועם הוא התעורר גם האחרים יתעוררו. ולכן אתה בטח חושב לעצמך איך זה קשור אלייך נכון? אז ככה קובו שלך הוא הנער." אתה חוטף פלאשבאק שבאקדמיה סיפרו על רובי להב-אודם ועל כך שהוא ניבא את העתיד וחזה שהדרקונים היסודנים ישובו ויהיה נער אחד, שיוכל להרוג אותם בקלות מאשר אנשים אחרים. "קובו הוא הנער, הוא נער-רחוב, הוא חניך של וויטצר והמורה שלו כלומר אתה לא לקחת אותו לאקדמית הוויטצרים למרות שהוא יכול לעבור את המבחנים. ולכן אנחנו לוקחים אותו, הוא חייב לעבור את המבחנים בשביל להביס את הדרקונים ביחד איתך. אז אתה בפנים?"
מה אתה עושה?

רגדאר
אתה רץ לכיוון ומספיק לראות מלא דם ולהקיא, אחרי שגמרת אתה מריח ומקיא שוב, הכל דם והריח הוא של גופות רקובות. הדוב שלך מיילל ומתקפל לכדור. ולפניך אתה רואה תינוק מגועל בדם צוחק ומסביבו זאבים. הם אומרים משהו והוא מתחיל לגדול ולהצמיח פרווה.
מה אתה עושה?
אורגלרין
"ילד, יש לנו יותר מדי דברים לומר ומעט זמן לספר. ולכן אני אענה לך בקצרה:
אני סבא רבא רבא שלך אכן, אני מכיר אותך מכך שחברי" הוא מצביע על היצור הסגול "עקב אחריך במשך כל חייך
לגבי איך אנחנו מתרבים....אתה לא רוצה לדעת (XD) ואני לא בצללים והשם שלי הוא אורגלרין-ספיר.
עכשיו אחרי שישבנו את הדברים, אתה מבין השאגה ששמעת אז הייתה של רנגולדור, הדרקון העתיק היסודני אשר מציג את האש והלהבה.
ואתה חייב לעצור אותו אבל איך אתה בטח שואל. אז תן לי לספר לך:
תמצא את רובי להב אודם. תאמר לו שאתה הצאצא שלי ואני שלחתי אותך בשביל שיבוא לעזור לעולם. הוא נמצא בעמק הדרקונים.
ותעשה את זה מהר לפני שהאחרים מתעוררים. אבל לפני כן, אתה צריך בעלת ברית חזקה יותר." הוא מצביע על ליזי והיצור הסגול לוקח אותה וזורק אותה למים, אחרי זה הוא מזריק לה מספר דברים ומטביע אותה. לרגע הגרון שלך משתנק היא כל מה שנשאר לך בעולם.
ואז אתה שומע את הקול שלה, בהתחלה זה יללה קטנה, ואז זה שאגה של נמר, ואז זה נהיה עמוק יותר וחזק יותר.

לטאי-עילאי-משוריין קופץ מהמים בשאגה ענקית ואז מוחץ אותך ומתחיל ללקק אותך.
מה אתה עושה?

חצי-פנים
אתה אומר להם את זה והם לא עונים, אתה יורה את הכדור אש לכיוון הענק ורץ לאיכר, האיכר בצורה מוזרה, לא מגיב הוא ממשיך לחייך (יש מצב שהתאוריה שלך נכונה.......) הענק מתחיל להישרף והאיכרים מתקיפים אותו תוך כדי שהם צועקים "מוות לסגולים".
אתה מנסה לחתוך את האיכר והוא ממשיך לחייך. בצורה מוזרה החרב עוברת דרכו, ואז הוא פשוט בא תופס לך את הראש ומעיף אותך כמה מטרים לאחור. מוזר למה החרב עברה דרכו? אתה רואה שברטלר מתחיל להתאושש אולי עם תמשוך מספיק זמן הוא יוכל לעשות משהו אולי לתפוס את האיכר בלי שהוא מוכן.
מה אתה עושה?

כולם
לבינתיים באי קטן על שם אבא של אורגלרין
הטמפרטורה צונחת, עולה, צונחת ממש כמו נשימה, בפנים בתוך מערה קטנה וקרה יושב לו דרקון עתיק יומין, כשהארץ נוצרה הוא נוצר.
הוא קטן אבל זריז ומסביבו תמיד יש סערת שלגים והטמפרטורה צונחת, עולה ואז צונחת. הוא בצבע לבן כשלג.
ואז הוא פותח את העין.........

והוא שואג.

הקטור
"אני אשמח להצטרף אליכם" היא אומרת ומחייכת חיוך קטן "אבל קודם עלי לבדוק מה עם משפחתי ביער הירוקת. האם תצטרפו אלי?"
היא שואלת
מה אתה עושה?
OUT
תקשיב איך תעשה את זה
אל תגיב פעמיים אלא תערוך את ההודעה ותעשה
פעם ראשונה
פעם שנייה

חברה יש לכם עד יום רביעי להגיב! בהצלחה לכולם!

שימו לב האנציקלופדית מפלצות גדלה והתרחבה תבדקו ב:
דרקונים העילאיים-היסודנים
לטאי-עילאי-משוריין

"ליזי, מה קורה ילדה?! גדלת!" הוא מחבק אותה.
"אז, אם אתה באמת סבא שלי, אז אתה תכיר את השיר שעובר במשפחה שלנו בוודאי".

Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
We must away ere break of day
To seek the pale enchanted gold.

The dwarves of yore made mighty spells,
While hammers fell like ringing bells
In places deep, where dark things sleep,
In hollow halls beneath the fells.

For ancient king and elvish lord
There many a gleaming golden hoard
They shaped and wrought, and light they caught
To hide in gems on hilt of sword.

On silver necklaces they strung
The flowering stars, on crowns they hung
The dragon-fire, in twisted wire
They meshed the light of moon and sun.

Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
We must away, ere break of day,
To claim our long-forgotten gold.

Goblets they carved there for themselves
And harps of gold; where no man delves
There lay they long, and many a song
Was sung unheard by men or elves.

The pines were roaring on the height,
The winds were moaning in the night.
The fire was red, it flaming spread;
The trees like torches blazed with light.

The bells were ringing in the dale
And men they looked up with faces pale;
The dragon’s ire more fierce than fire
Laid low their towers and houses frail.

The mountain smoked beneath the moon;
The dwarves they heard the tramp of doom.
They fled their hall to dying fall
Beneath his feet, beneath the moon.

Far over the misty mountains grim
To dungeons deep and caverns dim
We must away, ere break of day,
To win our harps and gold from him!

"מה שמו?" הוא מחכה לתשובה.

די ברור למי, לא?
זה רק הולך ומשתפר... אני חושב, וגורם לסימן Yarden להופיע וליצור כלא חצי שקוף בצבע אפור שמתגבש במהירות סביב האיכר. את האיכר בזמן שאני מנסה להשתמש בגוגל והמשקל של הענק כדי להפיל אותו על הרצפה באמצעות חתך בשתי רגליו (אם הן גדלו פי 5 זו לא אמורה להיות בעיה...).

קרוס
"חתולי-ים בכוורת עכברוש מלכדות חמודים תינוקות צייתנים" ממלמל קובו תוך כדי הזיות. לא נראה שהוא בכלל מסוגל לחשוב, אתה צריך לקחת את ההחלטה בידיים 75% אחוז שקובו הוא הנער מהנבואה.
מה אתה עושה?
OUT
שמע, ככל הנראה המבחנים לא יהרגו אותו, מה שכן עם הוא הנער מהנבואה הוא יהיה וויטצר....שונה.
אורגלרין
"הא הא הא! לא חשבתי שאבא שלך ישיר לך את השיר הזה! חה! זה השיר של ארבור, משם באו אבות אבותיינו מלפני מליוני שנים! חהחהחהחה" לרגע אורגלרין-ספיר משתעל ונחנק ואז מתאושש הוא אומר לך בקול חלש "לך בני, לך הצאצא האחרון למורשתי. לך מצא את רובי תאמר לו..." הוא משתעל בחוזקה ודם נפלט לו מהפה "תאמר לו שאני שלחתי אותך...." אתה מתחיל לצאת מהמערה כשהוא אומר "ואורגלרין? אל תשכח שאני אוהב אותך ואני גאה בך...." ואז הקול שלו נודם, דלת נסגרת מאחורייך.
מה אתה עושה?
OUT
אני מקווה שאתה זוכר את הדרך החוצה כן? (שים לב שהכל יהיה הפוך כלומר שמאל יהיה ימין וימין יהיה שמאל)
הקטור
"טוב אז עם ככה מוטב שנתחיל לזוז" אתם עולים על הסוסים ומתחילים לדהור במהירות לכיוון יער הירוקת. (לא חושב שצריך לפרט את הדרך)
OUT
אז ככה, הקטור לבינתיים בדרכים עם לאיה ורנגלי אז כרגע אין כלכך התקלות או משהו אני פשוט תחכה לתגובה הבאה שלי, ותאמין לי אז יהיה לך המון אקשן
חצי-פנים
הסימן מופיע מתחת לאיכר וכולא אותו רק ש....האיכר ממשיך לחייך (אוקיי אני השה"ם ואותי זה מתחיל להקריפ XD).
אתה חותך לענק את הרגליים, וקהל האיכרים מריע עם חיוך ענק! לרגע כמה דקות אתה מרגיש מנצח, ואז הענק מתחיל לרעוד.....הוא מתחיל לצרוח מכעס, הרגליים שלו צומחות מחדש, רק שהפעם במקום שני רגליים יש לו ארבע!
אתה מתחיל להבין שהוא הזריק לעצמו מוטגנים.......יש רק שתי אפשרויות:
1. של לטאי-עילאי
2. של הידרה
עם זה של לטאי-עילאי פשוט תאלץ לכרות לו את הראש או לחתוך לו את הבטן.
אבל עם זה של הידרה, אתה תצטרך לכרות לו את כל הגוף ולשרוף את הכל.....
אתה רואה את ברטלר מתחיל לקום והוא מתגנב לכיוון האיכר
מה אתה עושה?
כולם
לבינתיים יער הירוקת מתחיל לזוז, משהו ממש מוזר, הוא זז קצת ואז המון.
האלפים אשר גרים שם מופתעים ומתחילים לזמר בשמחה לעצים, ואז הוא זז עוד פעם חזק יותר ויותר
ואז הוא שואג!

רגדאר תגיב פעמיים אחת בשביל פעם קודמת ואז אני אעדכן את זה ואז תגיב עוד פעם (כלומר תערוך ותעשה פעם ראשונה, פעם שנייה)
יש לכם עד יום ראשון
בהצלחה!

הידרה או לטאי? אני מהמר על הידרה אני חושב ומגחך לעצמי בזמן שמופיעה על הרצפה הרונה של igni רגע אחרי שאני מסתער על הענק תוך התחמקות מהחרב שלו כדי לעשות לו חתך בחזה. אני מסמן בינתיים לברטלר להתקיף את האיכר בהפתעה ואומר לקהל "אני מעריך את התמיכה אבל לכו! אני לא רוצה שתפגעו" תוך כדי מחשבה של: בקצב בזה עוד יומיים אני יתרום לארגונים לזכויות האיכר...

מוריד
כשרגדאר מגיע לזאבים הוא חותך את הזאבים ונלחם בהם עד שהם מתים.
אחרי שהרג את הזאבים רגדאר הולך לבדוק מהו הדבר הנשמע כתינוק.

הקטור
אתה לאיה ורנגלי נוסעים בדרכים עד שאתם מגיעים ליער הירוקת וזה קצת מוזר...אין יער ירוקת
לפני שאתם מסוגלים להגיב אתם שומעים שאגה ואתם מסתכלים למעלה
דרקון ירוק ענק מלא עצים וצמחים טס מעליכם לכיוון שאליו הדרקון השחור טס, הוא יחסית מהיר, ואז אתה מסתכל במאמץ ורואה שאלפים תלויים מהעצים והם צורחים ובוכים, לפני שאתה מצליח להגיב לאיה מתחילה לדהור אחרי הדרקון. ומיד לאחר מכן העצים משתחררים ומהם יוצרים דרקונים זעירים יותר, והם מתקיפים אותך את לאיה ואת רנגלי
הם בערך כ20 דרקונים בגודל של מטר וחצי עד שלוש מטר
מה אתה עושה?

חצי פנים
OUT
רק הסימן YRDEN מופיע על הרצפה האחרים מופיעים על היד ואז עושים את הפעולה שלהם
IN
אתה חותך לענק את הבטן הוא זועק מכאב אתה מזנק מעלה וחותך לו את הראש ולפני שהוא יוכל להגיב אתה שורף לו את הגדם
הוא מתמוטט ולא חוזר
ברטלר קופץ על האיכר והורג אותו במכה מה שמוזר זה, שהאיכר עדיין מחייך.
הכפר מסתכל עלייך בכעס ואז אומרים "מוות למוטנטים מוות למוטנטים" הם מתקרבים אלייך וברטלר מזנק להגן עלייך
מה אתה עושה?

רגדאר
כאשר אתה מזנק על הזאבים, אתה מצליח להרוג את רובם ואז הם מתחילים לגבור עלייך, אחד נושך לך את הקרסול והשני מנסה לטפס עלייך, הדוב שלך בצורה מאוד מוזרה, החליט שגרגירי יער עדיפים וכרגע עסוק בלמלא את בטנו
הזאבים מתחילים לגבור עלייך למרות שאתה מוריד אחד אחד כל שנייה.
התינוק לבינתיים מתחיל להצמיח עוד פרווה ולגדול
מה אתה עושה?

קרוס ואורגלרין תגיבו כדי שאוסיף את מה שקורה ואז תגיבו פעם שנייה.
יש לכם עד יום רביעי

OUT אין בעיה, נראה לי כדאי שתיתן דד ליין. לי לפחות זה עוזר להגיב.
IN אני קורא לעבר האנשים "כולם, עצרו והקשיבו!" תוך כדי שאני מסתכל על האיכר כדי לראות אם הוא לא עושה משהו חשוד "אתם יכולים לקרוא לי מוטנט, אבל אני הוא זה שהצלתי אתכם מהמוטנט השני! אם הייתי רוצה להזיק ולהרוג אתכם, למה שאהרוג את הענק? יכולתי להשאיר אתכם למות!" אני מסתכל על האיכר בגועל ואומר בקול "הוא זימן את הוויטצר שניסה להרוג את כולנו, לשרוף את גופתו!"

מביט בקובו ואז בחבורה, "אותי אימנו להיות וויטצר מבלי להגיע לאקדמיה, אני יעשה את אותו דבר איתו, אם וכאשר הוא יצא מהמצב שהוא נמצא בו עכשיו, והוא ירצה להגיע לאקדמיה, אני יקח אותו לשם, עד אז הוא נשאר איתי, ברור!"

חזרה