• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מזל"ט לפונדק! ארבעת אלפים משתמשים (וקצת)

דסטריקס

פונדקאי ותיק
רציתי לפתוח את העץ הזה מהרגע שבו שמתי לב שעוד מעט נהיה ארבעת אלפים (וקצת) חברים בקהילת הפונדק
אני פותח את עץ המזל טוב הזה לפונדק (באיחור קל) ואני רוצה שכל אחד יכתוב כאן מה הוא מאחל לפונדק

אני אאחל לפונדק עוד (כמעט) 10 שנות פעילות נוספות לפחות, עוד הרבה חדשים טריים שיתרמו לפורומים וימשיכו את מורשת הפונדק עוד שנים ארוכות וטובות, שנזכה לראות עוד 3 ספרים של הזקן (ושהם יחזירו את ההוצאות) ותרגום של איי הסערה למגוון שפות ומהדורות
ועל כל אלה נאמר:מזל טוב!

@לעוג: עוג יקר, לצערי אנחנו לא ארבעת אלפים משתמשים פעילים, אנחנו ארבעת אלפים משתמשים
@לסול+דארק:אררג, העיניים שלי בוגדות בי, תודה על התיקון, נערך.

דרקון המוות אמר/ה:
אם היו 4K משתמשים היו מוצאים דרך לגבות מכל אחד 15 ש"ח ואולדמן היה הופך לאיש זקן אבל עשיר.
אם היו 4000 משתמשים פעילים. יש כבר 4K משתמשים.
אם היו גובים מכל משתמש 15 ש"ח הייתי מגיב פה בתור אורח, ולא היו פה 4K משתמשים.

תמיד עניין אותי לדעת מה קרה ב' יולי 02, 2007 8:48 pm? שאז היה מספר הגולשים הרב ביותר אי-פעם, 209,
כשהיום נדיר ביותר לראות מעל ל 20 משתמשים. הסתכלתי בפורום באותו יום ולא מצאתי שום דבר חריג???

בעיקר בימי חופשה, בערב, יש הרבה מאוד משתמשים.
הכי הרבה שיצא לי להיות חלק ממנו זה כמעט שישים משתמשים מחוברים בו זמנית.

209 לעומת זאת, מרגיש לי שהיו בעיקר בוטים\אורחים באותו הזמן.

כמו-כן, המערכת מתעדכנת כל כמה דקות - זה אומר שאם אני מתחבר ומתנתק עכשיו, ואתה תתחבר בעוד שתיים-שלוש דקות, יכול להיות שהמערכת "תזכור" ששנינו היינו מחוברים באותו זמן.

חזרה