• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אייקון 2009 - היכן ניתן למצוא את יצורי הפונדק המצויים?

wizinet

פונדקאי ותיק
אם כך, אייקון דוהר אלינו בסערה ואני מאמין שרוב יושבי הפונדק יהיו בו בשלב זה או אחר.
היכן תיהיו? מה תעשו? מה תריצו? וכן הלאה וכן הלאה.
ניתן לחמוס את העץ הזה גם לתכנוני מפגש פונדק (שנבצר ממני ליהיות באחד שלם כזה עד עכשיו מעבר ל5 דקות בשנה שעברה).

Oddin, אתה מנהל שתי רצועות, יש מצב ליותר פרטים ממה שכבר רשום באתר?

אני מקווה להיות ברוב הימים של אייקון,לשחק מבוכים ודרקונים ( מהד' 4),קצת לארפ,קצת סרטים(עם אנימה,איך בלי?), להסתובב שם בדוכנים,להסתובב איפה שכל החבר'ה של המיניאטורות( אם זה עדיין קיים) ועוד....
אני חושב שיש פה איזה....בחור אחד או שתיים שאני מכיר באמת,ואני חושב שאני אבוא איתם מראש...

עקב העובדה שאייקון לא מבוסס על סבבים השנה זה הבעייתי, לא היה ניתן להרגן "מפגש" בצורה הקלסית, אני מציעה פשוט לכבוש פינה (שלט, ולארגן משמר על המקום) ושבזמנים הפנויים נקפוץ לדבר שם.

לגבי פרטים נוספים, אני יכול להגיד לך מה (ככל הנראה) רץ בכל רצועה. מעבר לזה, שאל שאלות ספציפיות.
ברצועת אינדי אפילה רץ: Dust Devils, Don't Rest Your Head, Houses of the Blooded, Mouse Guard, Dread
(המשחק Dread זה הזה של הוצאת Impossible Dream, עם מגדל הג'נגה, לא Dread: The First Book of Pandemonium)
ברצועת אינדי אור רץ: InSpectres, Best Friends, 3:16, Awesome!, Adventures in Space!!, Wushu

אני אהיה שם בשני בערב, מן הסתם, לאור זה שאני מריץ את Houses of the blooded.
אחר כך אני מתכנן להסתובב שם עוד עד הלילה, אם יהיה משהו לעשות. בפעם שעברה לא היה.

... קצת אירוני שאני לא מוצא מה לעשות בכנס מד"ב ופנטזיה.

ואיך מתחלקים למשחקים ברצועה? כל אחד בוחר או שזה באקראי?
אני מת לנסות את dont rest your head.

anyway,
נכון לעכשיו אני כנראה אהיה מיום שני עד רביעי. עוד לא בטוח למה אני הולך חוץ מהרצועת האינדי באפלה ורצועה של שיר של אש ושל קרח.

warforgad: לוח הזמנים הוא בתכניה->לוח הזמנים (ותבחר את היום שאתה רוצה).

לגבי חלוקה למשחקים, יש בחירה של השחקנים, אבל יכול להיות שלא כולם יקבלו את מה שהם רוצים הכי הרבה, תלוי מה יהיה.

אני מניח שאני אבוא בשני בבוקר-צהריים עד הערב, אולי בזמן אחר אם סריקה מלאה יותר של התכנייה תראה לי משהו יותר מעניין.
אודין, מצפים ממני להגיע עם ידע בסיסי כלשהו במשחקי אינדי ברצועות האינדי?
בנוסף, בהתחשב בשונות הסגנון העצומה בין משחקי האינדי, אני אמור לחפש מידע על השיטות שהוצגו פה כדי לבחור את השיטה שמתאימה לסגנון שאני מחפש?

@אייסדרם: לא מצפים ממך להגיע עם ידע על המשחק הספציפי. בתחילת הרצועה אמור להיות הסבר קצר על כל אחת מהשיטות, וגם אמורה להיות מעיין "תוכניה" עם תאור קצר שלהן. בין לבין, אודין מנסה להרים אתר עם הסבר על המשחקים שמשתתפים.
אחרי כל זה, לקרוא קצת (או לשאול) על משחק שיכול לעניין אותך בטוח לא יזיק.

אייסדראם, כאמור, אתה לא אמור לבוא עם שום ידע על שום שיטת אינדי, הכל יוסבר לך על המקום. כמו שאמר פסקי, לקרוא ולהתעניין בטוח לא יכול להזיק, אבל לא מצפים ממך לזה.
לגבי השוני בסגנונות, בדיוק בגלל זה יש שתי רצועות אינדי, כל אחת עם תמה אחרת. רצועת אינדי אפילה (ביום שני) מתרכזת במשחקים רציניים, אפלים ואימה. רצועת אינדי אור (יום רביעי) מתרכזת במשחקים קלים, הומוריסטיים ומשחקים אקשן. כן, זה עדיין יחסית רחב, כי אין רק שני סגנונות בעולם, אבל זה בכל זאת נותן לך תחושה כללית.
כן, תהיה בחירה של משחקים בתוך הרצועה עצמה, אבל יוצג לך בתחילת הרצועה מה יש כדי שהבחירה תהיה פלוס מינוס מושכלת. כמובן, הבחירה לא לגמרי מובטחת, כי ההרשמה היא רק ברמת הרצועה - לכן אם למשחק אחד ברצועה ירצו להכנס עשרה אנשים, כנראה שלא כולם אכן יכנסו אליו, וחלק יצטרכו ללכת למשחקים האחרים ברצועה.
אבל אל דאגה, כל המשחקים מגניבים. :)

וואו, אני כולי נרגש - שימו לב מה מצאתי באייקון הזה:

http://www.icon.org.il/2009/node/608

"אירוע קראוקה של שירים יפניים"

אני לא מאמין, זה כמו חלום שמתגשם. לשבת עם קבוצה של אוטאקו ולשיר ביפנית כל מיני שירים שרק חובבי אנימה עם יותר מדי זמן פנוי יכולים אי פעם להכיר!
ידעתי שלימוד בע"פ של כל אותם שירי הפתיח והסיום של סדרות האנימה האהובות עלי ישתלם יום אחד... :)

יש גם הקרנות של סרטים מסקרנים מאוד כמו Sector 9, The Gamer ו- the gamers 2: Dorkness rising

בקיצור יש מה לעשות...

pitfiend אמר/ה:

אני לא מאמין, זה כמו חלום שמתגשם. לשבת עם קבוצה של אוטאקו ולשיר ביפנית כל מיני שירים שרק חובבי אנימה עם יותר מדי זמן פנוי יכולים אי פעם להכיר!
ידעתי שלימוד בע"פ של כל אותם שירי הפתיח והסיום של סדרות האנימה האהובות עלי ישתלם יום אחד... :)

קראתי את התגובה הזו כמה פעמים ואני עדיין לא מצליח להחליט אם אתה ציני או לא.

----
אוף. כל פעם אני מוצא משהו אחר שיגרום לי להשאר בכנס בלי אירועים למשך עוד כמה שעות כדי ליהיות בו. אני מניח שאני אחזור רק עם הרכבת של שישי בבוקר.

wizinet אמר/ה:
pitfiend אמר/ה:

קראתי את התגובה הזו כמה פעמים ואני עדיין לא מצליח להחליט אם אתה ציני או לא.

----
אוף. כל פעם אני מוצא משהו אחר שיגרום לי להשאר בכנס בלי אירועים למשך עוד כמה שעות כדי ליהיות בו. אני מניח שאני אחזור רק עם הרכבת של שישי בבוקר.

ת'אמת, בקריאה שנייה גם לי זה נראה ציני, כנראה שצירוף של התלהבות צרופה ואחד התחביבים הביזאריים ביותר שבנאדם בארצנו יכול לפתח הם משוואה שחייבת לייצר ציניות.

אז לא בציניות, תמיד חלמתי שכל השירים ביפנית שאני מסיבה באמת לא ברורה יודע לשיר עד להברה האחרונה יהיו שימושיים במשהו יום אחד... והנה הגיע היום, אז אם אתם רוצים לראות אותי משפיל את עצמי לחלוטין מול קהילת זרים, בואו בהמוניכם.

חזרה