• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עוד שבוע ללימודים

The Grin

פונדקאי פעיל
אז, עוד שבוע פלוס מינוס זה קורה. אישית, אני עולה לתיכון חדש לגמרי, עם אנשים חדשים לגמרי. ברצינות, כמעט ולא מכיר אף אחד, ובתור התחלה נהדרת נראה שאפילו בי"ס שכח אותי, ו~עדיין~ לא קיבלתי את המכתב שאומר לי באיזו כיתה אני.

אישית, אני לא בטוח אם אני רגוע או לחוץ בטירוף. יותר מידי משתנים לכאן ולכאן. אתם?

אני עולה לי'. איכשהו יש לי הרגשה שהתקופה של החגים תיהיה מוצלחת, ואז לאט לאט זה יתדרדר ל'אלוהים, למה אני כאן?!'. לפחות אני יכול להגיד שיש לי יתרון ענק בגלל השביתה, בגלל שהביצפר שלנו עדיין למד בתקופה ההיא.

ODDin אמר/ה:
איהו המסלול?

ואני, אני בטכניון אני. עוד שבוע אולי יתחיל אצלי חופש. :p
מסלול חברתי-מעשי שכלל, בין השאר, מגמת תיאטרון משותפת עם ערבים. אם אתה זוכר (או אם בכלל שמת לב :p ), לפני פסח הייתה תקופה של חמש שבועות שאני ודון גובלאונה בקושי הגבנו בפורום, בגלל שהיינו באנגליה עם המסלול, כדי לעשות הצגה ולהתנדב בקמפיל- מעין ישוב שגרים בו אנשים עם צרכים מיחדים.

אני עולה ל-י':D
תיכון חדש ובנות חדשות:D
אני מתחיל ללמוד כרגיל יום שני ב8:30 בביה"ס
יום ראשון צריך להיות שם ב17:00 לדעת באיזה כיתה אני:Dהגיע הזמן שיגידו לנו כי אני אתבאס לחפש את השם שלי על איזה דף של הילדים בכיתה,30+תלמידים לכיתה,15 כיתות o_O זה הרבה לחפש o_O :confused: :cry:

Ziggy StarDust אמר/ה:
אם אף מושיע לא ירצח אותי עד ה1 בספטמבר אז אני אעלה לח'.
יש חוק שאוסר לאיים לרצוח אנשים בפורום?

וגם אני שונא בית ספר, וחושב שצריך להאריך את החופש הגדול ב10 חודשים (ואני גם חושב שסתם להעלות שעות ותקציב למשרד החינוך לא יעזור, אבל זה לא כאילו הדעות שלי משנות).
אני מקווה שתהיה עוד שביתה. אם לא אצטרך לסבול וללכת לבית הסבל (למרות ששיעמום יותר מתאים).

אתם אגב מודעים לזה שהחופשה בארץ היא הארוכה ביותר בעולם? או לפחות בין ההכי ארוכות. אחר כך מתפלאים שאנחנו ברמה של מדינות עולם שלישי במבחני מתמטיקה, הבנת הנקרא וכו'.

באופן מאוד מפתיע חזרתי לי לדפי הפורום הזה אחרי זמן ארוך מאוד בלי :)

אני מחכה כבר לבצפר,היה לי אחד החופש הכי טוב בחיים שלי,שום יום לא היה מבוזבז-3 שבועות בילויים וחברים,אז 5 שבועות MEET,שלושה ימים טיול והשאר חברים ועבודה...כן היה לי חופש בלתי מקוצר :)

אני עובר לתיכון חדש,כיתה י',עם כמה חברים ממש טובים שלי,ולפי מה שראיתי ביום גיבוש שלי יש גם טונה כוסיות :cool:
(משחיז ציפורניים ומשסה אותן בטרף חדש)...אני הולך להנות בבצפר החדש בטוח,ואני כבר מחכה בקוצר רוח

אני מאוד מבולבל.
מצד אחד, העלייה לתורה שלי היא ב6 לספתמבר, הריצה של 10 קילומטר שאליה התכוננתי כל החופש היא ב31 באוגוסט (אני מתחיל ב31 באוגוסט), יש גשר של שלושה ימים בין סוכות ל(נראה לי יום הכיפורים, תתקנו אותי אם אני טועה) ובכלל זאת אמורה להיות תחילת שנה טובה מהרגיל. אבל מצד שני, זה בכל זאת לימודים!
ואני מופתע מכמות הילדים פה שהקפיצו אותם כיתה. רגע, הקפיצו אתכם גן או כיתה? אותי ניסו להקפיץ מתישהוא (לא בדיוק, רק הציעו לי לנסות לעבור את המבחנים, שאני חושב שהייתי עובר), סירבתי בכל תוקף.
ואנג'ל קילר, גם חבר שלי בדמוקרטי, שנה אחת מעליך.
ואני עולה לכיתה ח'.

Shadow123 אמר/ה:
אני מאוד מבולבל.
מצד אחד, העלייה לתורה שלי היא ב6 לספתמבר, הריצה של 10 קילומטר שאליה התכוננתי כל החופש היא ב31 באוגוסט (אני מתחיל ב31 באוגוסט), יש גשר של שלושה ימים בין סוכות ל(נראה לי יום הכיפורים, תתקנו אותי אם אני טועה) ובכלל זה אמורה להיות תחילת שנה טובה מהרגיל. אבל מצד שני, זה בכל זאת לימודים!
ואני מופתע מכמות הילדים פה שהקפיצו אותם כיתה. רגע, הקפיצו אותכם גן או כיתה? אותי ניסו להקפיץ מתישהוא (לא בדיוק, רק הציעו לי לנסות לעבור את המבחנים, שאני חושב שהייתי עובר), סירבתי בכל תוקף.
ואני עולה לכיתה ח'.
למען האמת אני מוקפץ כי אני רוצה להיות בבית (קבוצה של כמה שכבות) של ז-י"א...

חזרה