• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סקר: איכפתיות

Anthrax

פונדקאי ותיק
הערה: סקר זה עבר בין אתרים רבים ללא זהות של המשתמש שלי. לכן הוא אינו מותאם ספציפית לפורום הפונדק.

שלום
אני עורך סקר שיעזור לי להסיק מסקנות לגבי פרויקט שאני מתכוון לעשות.
אני צריך 5 דקות מזמנכם שתשיבו על הסקר במלוא הרצינות האפשרית.
אנא הימנעו מתשובות בעלות אופי של ריצוי חברתי וענו את האמת שלכם.

הסקר מורכב משמונה שאלות בסך-הכל.
בשאלות הסגורות יש להשיב מ1 ועד 6 כשאחד הוא "לא איכפת לי כלל" ושש "איכפת לי בצורה יוצאת דופן"
חמש השאלות הראשונות הן שאלות סגורות בעוד השלוש האחרות הן שאלות פתוחות. שלוש השאלות הללו הן החשובות לי ביותר, לכן אנא ענו גם עליהן.

השאלות מנוסחות בזכר מטעמי נוחות בלבד ומיועדות לגברים ונשים כאחד.

1. עד כמה איכפת לך מהמצב הבטחוני בארץ? (מ1 עד 6)
2. עד כמה איכפת לך מזיהום האוויר? (מ1 עד 6)
3. עד כמה איכפת לך ממצבם של החירשים? (מ1 עד 6)
4. עד כמה איכפת לך ממצב הפליטים מדרפור? (מ1 עד 6)
5. עד כמה איכפת לך ממצב ניצולי השואה? (מ1 עד 6)
6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6?
7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי?
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם? (כאלו שאתה כן פועל בהם כבר וכאלו שלא)

תודה על שיתוף הפעולה.
אש"ל.

1. 2.
2. 5.
3. 3.
4. 3. להגיד את האמת, לא היה לי מושג שהם קיימים בכלל, אבל עכשיו שאני יודע זה בערך 3.
5. 4.
6. מצבם של העיוורים (מה לעשות שעליהם דיברו איתנו במשך שנה וחצי ועל חרשים לא) - 5. רמת האלימות (בעיקר של הנוער) בארץ - 4. בכלל איכות הסביבה - 5.
7. אני די שומר על איכות הסביבה, כל פעם שאני זוכר לעשות את זה, ואני לפעמים (לעיתים רחוקות, אבל לפעמים) מעיר לחברי. בל"ג בעומר התנדבתי לשמור על עניין המדורה אחת לשכבה, למרות שזה ויתור קשה ביותר. לגבי רמת האלימות של הנוער, אני לא בתנועת נוער או משהו כזה, אבל אני חושב שהשפעתי לטובה על כמה חברים וויתקים שלי.
8.
1. תדמית יותר טובה לפוליטיקאים, ואני בפנים (לא שאני רוצה להיות פוליטיקאי או משהו כזה, אל תבינו אותי לא נכון...)
2. אין לי מושג.
3. להיות חרש.
4. להיות פליט מדרפור.
5. אין לי מושג.

מספר הבהרות:
בשאלה 6 אין טעם לחזור על נושאים שנשאלו בשאלות 1-5 אלה להוסיף נושאים שאיכפת לכם מהם והם אינם נשאלו.
בשאלה 8 מדובר על נושאים שאיכפת לכם מהם באופן כללי ולאו דווקא הנושאים שנאלו בשאלות 1-5. השאלה הזו חשובה לי במיוחד. נסו לכוון לדברים יותר מעשיים. מה היה עוזר לכם להשפיע.

1)5
2)2
3)2
4)4
5)6
6)חינוך,זיהום מים.
7)אף-אחד.
8)אני מניח שאם היתה קבוצה גדולה שעושה את זה (מחאה גדולה,התנדבות) והייתי יודע על זה,אולי הייתי הולך.

טראקס, אל תיקח ללב, אבל אתה נשמע כמו הכתבת תרבות מהטלנובלה החדשה הזאת, "חסומים" או מה שזה לא יהיה...

1. 5
2. 7 :mrgreen:
3. 3
4. תזכיר לי איפה זה דרפור? 2
5. 6
6. הריסת האוזון, זיהום אוויר, זיהום מים, זיהום אדמה, זיהום נקודה, קרינה, התפשטות הטכנולוגיה ובקיצור לכ מה שהורס את הסביבה.
7. כל מה שקשור באיכות הסביבה
8. בתור התחלה, שלא ימחקו את הפרשנות שלי לbohemian raphsody מויקי. אני לא צוחק, יש שם לא מעט אזכורים למצב העגום של העולם שלנו, ואפשר להתחיל בשם.
יותר מודעות לסכנה, בעיקר להגדיל את המודעות.

1. 4.
2. 3.
3. 3.
4. 1.
5. 5.
6. מצב מערכת החינוך בארץ 4, חדירת המדיה את גבולות הפרטיות והטעם הטוב 6, חוסר מודעות פוליטית-אסטרטגית של הציבור 4.
7. בזמן שבו הגישו את הרפורמה של המורים למשרד החינוך שלחתי להם מכתב שלדעתי היא רפורמה שגויה, הסברתי למה ונתתי הצעה אחרת. עשיתי את זה דרך מורה אחד שהסכים איתי בערך, אבל לא לקחו אותי ברצינות. או שטעיתי בהצעה שלי. כרגע אני סתם מתעצבן.
8. דבר ראשון רגיעה ציבורית. כרגע ההמון נכנס להיסטריה מכל דבר כמו מים ב-95 מעלות. אחרי זה יהיה אפשר לנסות להעביר תלונה על המדיה איכשהו. היה טוב יותר אם היה לי מושג איך מעבירים דברים כאלה בלי עורכי דין.

1. עד כמה איכפת לך מהמצב הבטחוני בארץ? (מ1 עד 6) 5
2. עד כמה איכפת לך מזיהום האוויר? (מ1 עד 6) 3
3. עד כמה איכפת לך ממצבם של החירשים? (מ1 עד 6) 1
4. עד כמה איכפת לך ממצב הפליטים מדרפור? (מ1 עד 6) 4
5. עד כמה איכפת לך ממצב ניצולי השואה? (מ1 עד 6) 3
6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6? פערים חברתיים, הפרטת המדינה, מעמד הפרולטרים, התארגנות העובדים, חירות הפרט, חופש הביטוי, הגנת הפרטיות, מערכת החינוך, הכיבוש, הדיכוי, הפעולות הצבאיות בעזה, ההתנחלויות.. יש עוד..
7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי? כולם, פחות או יותר.
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם? (כאלו שאתה כן פועל בהם כבר וכאלו שלא) העלאת המודעות.. עצרות מחאה, נאומים, להצביע להצביע להצביע בבחירות, להתפקד למפלגה, להצטרף לתנועה אקטיביסטית, לעשות משהו, להפגין, לכתוב טורים.. העלאת המודעות לבעיות. אם האוכלוסייה מודעת לבעיות שיש לה, יהיה לה הרבה יותר קל להתארגן ולפתור אותן.

1. 5
2. 6
3. 2
4. 4
5. 4
6. איכות הסביבה בכלל (מה לעשות, אסמטית הכי סובלים), המצב הבטחוני והכיבוש בעזה, מערכת החינוך, האלימות, מצב השלטון.
7. באלימות אני לא משתתף אבל לא פועל נגד. באיכות הסביבה אני מנסה לשמור קשה שיותר בעצמי ולגרום למשפחה לשמור (לא שהם לא שומרים).
8. העלאת מודעות, ימי חינוך מרוכזים, נתינת דוגמא ע"י המבוגרים והשולטים (אם לשרים יהיה אכפת מהחרשים גם לאחרים יהיה אכפת).

ישמעאל אמר/ה:
לפני שאני עונה על הסקר, אפשר לדעת למה בדיוק אתה צריך את זה?
כתבתי:
אני עורך סקר שיעזור לי להסיק מסקנות לגבי פרויקט שאני מתכוון לעשות.
אני לא רוצה לפרט יותר מזה כרגע כדי לא להשפיע על התשובות שלכם.
חשוב לציין שהוא אנונומי לחלוטין. אני לא משתמש בשמות המשתמש או כל פרט מזהה עליכם.

פנג, כמו שאמרתי זה כתוב בצורה רישמית כי זה פורסם בעוד מקומות, באנטרנט ולא באנטרנט חלקם הם מקומות רשמיים.

1. 3
2. 6
3. 2
4. 1
5. 4
6. מפרי חוק למיניהם, עובדי ציבור מושחטים, פגיעה בבעלי חיות ועני.
7. באף-אחד
8. לא יודע, יותר כריזמה? פחות עצלנות? כנראה שצריך חוקים ברורים נגד זה, וענישות כבדות.

1. עד כמה איכפת לך מהמצב הבטחוני בארץ? (מ1 עד 6) 6
2. עד כמה איכפת לך מזיהום האוויר? (מ1 עד 6) 5
3. עד כמה איכפת לך ממצבם של החירשים? (מ1 עד 6) 3
4. עד כמה איכפת לך ממצב הפליטים מדרפור? (מ1 עד 6) 3
5. עד כמה איכפת לך ממצב ניצולי השואה? (מ1 עד 6) 5
6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6? מערכת החינוך, מיחזור, אלימות בנוער, מצב הצבא והשילטון, בע"ח
7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי? אני וחבר שלי הנהגנו יוזמה בבי"ס למחזור שקיות הניילון, וניסיונות הסברה כדי שתלמידים יביאו קופסאות במקום ניילונים לבי"ס, אני בספק אם זה שרד אחרי שעברנו בי"ס. בנוסף, יש לי בבית פחי מיחזור של בקבוקים, עיתונים וזכוכית וכל פעם שזה מתמלא אנחנו מביאים את זה לפח המיחזור הקרוב. יש לי כלבה אחת, דגים ו-6 חתולים, ובעבר ארנבים. הכלבה ושני החתולים הבוגרים (השאר גורים) מאומצים מהרחוב.
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם? (כאלו שאתה כן פועל בהם כבר וכאלו שלא) צריך ליצור מודעות ופעילות למען הנושאים. אם למשל כל אחד היה ממחזר נייר, פלסטיק וזכוכית, היה הרבה פחות זבל בחיריה, או אם למשל בכל בי"ס היתה מערכת נוקשה נג אלימות, אז היה פחות אלימות בבי"ס, ואם כל אחד היה נותן אוכל לבע"ח שחיים ברחוב, או מאמץ אותם הביתה, וטרינרים לא היו צריכים ל"הרדים" עשרות בע"ח מדי יום.

1. 5
2. 2
3. 2
4. 3
5. 4
6. התנגדות לכפייה דתית ובכלליות דברים שקשורים לדת (לדוגמא: שרוב הדתיים לומדים בישיבה במקום להתגייס ולעבוד, ומקבלים קיצבה לא קטנה מהממשלה)- 6. היחס המפלה והגזעני לערבים בארץ והניתוק בין ערבים ליהודים- 6. בעיית ההתנחלויות- 6. האלימות המוגזמת לגמרי של הצבא והשב"כ לערבים (לירות על מפגינים לא אלימים, לענות ילד בן 14 שלא יודע כלום על מחבלים ומת אחר כך מפצעיו, וכו')- 6.
7. שני הראשונים, ואני מקווה שתהיה לי הזדמנות לעזור גם בשלישי. אין לי מושג מה אפשר לעשות נגד הרביעי.
8. בעיקר הסברה על הנושאים.

1. 6
2. 4
3. 2
4. 2
5. 4
6. השנאה. בכלליות. כולם שונאים. אלה שונאים את החרדים, החרדים שונאים את החילונים, הבית הפתוח מתעב דתיים, השמאלנים מתעבים את הימנים, אלה מגרינפיס שונאים את כרישי הנדל"ן, אני שונא אותך, אתה שונא אותי.
7. 1, 2, ו5.
8.
1 - להיות חייל
2 - עוד אנשים שאכפת להם
3 - ללמוד את שפת הסימנים ולראות איזה דוקו עליהם.
4 - פחות צפונבונים שמראים שאכפת להם במחיר שמלת המעצבים שלהם.
5 - להיות קרוב משפחה של ניצול שואה
6 - פחות שנאה.

1. עד כמה איכפת לך מהמצב הבטחוני בארץ? (מ1 עד 6) 2
2. עד כמה איכפת לך מזיהום האוויר? (מ1 עד 6) 2
3. עד כמה איכפת לך ממצבם של החירשים? (מ1 עד 6) 2
4. עד כמה איכפת לך ממצב הפליטים מדרפור? (מ1 עד 6) 2
5. עד כמה איכפת לך ממצב ניצולי השואה? (מ1 עד 6) 2

ולמה הכל 2? כי אין לי ממש קשר לאף אחד מאלו
(המצב הביטחוני בארץ? ירו לכאן כמה חתיכות מתכת לפני כמה שנים לא ביג דיל, זיהום אוויר? למי אכפת אין לי בעיות נכון לעכשיו)

6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6? הדמוקרטיה הצוקומוקו בישראל,האסון שנקרא דתי קיצוני (לדעתי,שני אלו הם השורש לכל בעיה שצצה או תצוץ)

7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי?
אף אחד
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם? (כאלו שאתה כן פועל בהם כבר וכאלו שלא)

גיל יעזור בתור התחלה...

הוא לא ממש פוליטי במובן הרגיל. כל אחד כותב את הדעה שלו בעניינים שחלק מהם פוליטיים, אבל אין על זה דיון. כל אחד כותב את דעתו, וזהו.

1. 3
2. 3
3. 1
4. 2
5. 3
6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6? - אכיפת דת/הפרדת דת ומדינה, ההתחממות הגלובלית יותר מאשר זיהום האוויר (למרות שזה שייך), מצב התחבורה בארץ וכו'.
7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי? - לא כל כך יש לי איך, חוץ מלחתום על עצומות.
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם? (כאלו שאתה כן פועל בהם כבר וכאלו שלא) - שאנשים קצת יזיזו את התחת שלהם למען מטרה במקום להתווכח על הדקויות שבה.

דבר ראשון: סחטיין על הסקר אנטרקס ;)

1. עד כמה איכפת לך מהמצב הבטחוני בארץ?4
2. עד כמה איכפת לך מזיהום האוויר?3
3. עד כמה איכפת לך ממצבם של החירשים?2
4. עד כמה איכפת לך ממצב הפליטים מדרפור?2
5. עד כמה איכפת לך ממצב ניצולי השואה?3
6. מאיזה עוד נושאים איכפת לך ברמות 4-6? מצב המים בישראל בפרט ובעלם בכללי-6, האסטרואיד שיפגע בכדור הארץ (כן זה אמיתי וזה יקרה בעוד 20 שנה בערך)-5
7. באילו נושאים מבין אילו שציינת אתה פועל על מנת ליצור שינוי?מצב המים (עצומות בדרך :mrgreen: )
8.מה לדעתך היה מסייע לך ליצור שינוי בנושאים שאיכפת לך מהם?
1.להוציא את העצומות שאני עובד עליהן
2.לארגן תרומות (גם של שמיכות או אורז, לא תאמינו כמה זה עושה טוב לפיטים מדרפור או הומלסים)
3.עכשיו אין לי עוד רעיונות

חזרה