• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שלום לכווווווווווולם!

סטטוס
נעול לתגובות.

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלום לכוווווווווווווולם!!! (כמו שנאמר קודם לכן). אני פלאפי, הכלב הכי חמדמד בשוק. (לא! השם לא לקוח מהארי משמוטר! לידיעתכם יש יותר מדיי כלבים בעולם שקוראים להם פלאפי. למה לעשות להם את זה? לא מספיק שיש להם אינטיליגנצייה של כלב, והם מרחרחים את התחת של עצמם? אז בבקשה אל תקראו לכלב שלכם פלאפי, למען ייגדל ויישתבח כ"קילר" גאה! לא, סתם, תקראו לכלב המסריח שלכם איך שבא לכם). ובכן, אני לא אעריך בהיכרות שלי, ואני רק שמח לומר כמה אני שמח להיות בפורום השמח והנפלא הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וד"ש חם ורירי לטוב טוב הגמד.
:p

עכשיו יותר טוב ^_^

יאללה חיפאים, וברוך הבא, מי יתן ותשחק מלא וורהאמר

אם אתה חבר של טוב טוב הגמד (או בכינויו "אסף"), וטוב טוב הגמד חיפאי, אז אתה חיפאי

היקש פשוט

האמת שזה שהוא חבר של טוב טוב לא אומר כלום... אני יכול להגיד לך שאני חבר של יונה הנביא. זה לא אומר שהוא גר במקסיקו...

עדי.

Wolf's Bite אמר/ה:
אוי שיט. עוד חיפאי...
LOL!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אני חושב שיש לנו עוד אחד בקהילה שמכור לגז מדמיע...ינאי, יש לך חבר חדש.

ברוך הבא...ותירגע קצת, קח ריטלין, זה עוזר.

בכל מקרה, חיפאי חדש, אני מקווה שלא הגזמתי עם התגובה... ^^ ברוך הבא לפורום, ותהנה פה(להצטרפות לאירגון הספאמרים, הקש 4).

אתה מוזמן לרשום פרטים בנושא הדביק של המשתמשים פה בשולחן העגול.

לכל מי שחושב שאני על תרופות הרגעה או כל דבר דומה, שיידע לעצמו שהוא טועה. נגמרו לי הקודמות ועוד לא קניתי חדשות, אז כרגע אני עוד לא על תרופות.

פלאפי אמר/ה:
שלום לכוווווווווווווולם!!! (כמו שנאמר קודם לכן). אני פלאפי, הכלב הכי חמדמד בשוק. (לא! השם לא לקוח מהארי משמוטר! לידיעתכם יש יותר מדיי כלבים בעולם שקוראים להם פלאפי. למה לעשות להם את זה? לא מספיק שיש להם אינטיליגנצייה של כלב, והם מרחרחים את התחת של עצמם? אז בבקשה אל תקראו לכלב שלכם פלאפי, למען ייגדל ויישתבח כ"קילר" גאה! לא, סתם, תקראו לכלב המסריח שלכם איך שבא לכם). ובכן, אני לא אעריך בהיכרות שלי, ואני רק שמח לומר כמה אני שמח להיות בפורום השמח והנפלא הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וד"ש חם ורירי לטוב טוב הגמד.
:p
ייאי! עכשו נלך לקפץ בשדה הירוק ונקטוף פרחים צבעוניים!

וכמו שתימני זקן אחד אמר לפני -
שיט, עוד חיפאי.

הי! איזה גאון אני! שכחתי שצריך להתחבר לפני שכותבים הודעה.
דקת דומייה לזכר השכל הישר.

(עברה דקה?)
(לא)
(ועכשיו?)
(לא)
(ועכשיו?)
(לא)
וכו' וכו'

היי הבנדם הזה נראה לי יקבל באן בתוך פחות משבוע!
וולפי - יש לך מתחרה!

טוב, תשכח מלהקיש על הספרה 4. אחי, התקבלת.
מהיום(לפחות עד שתאמר לנו מה שמך האמיתי), שמך הוא נאמבר 6.

או בקיצור, פלאפי, עיון קצתר בחוקי הפורום יבהיר לך מה זה ספאם. כל הפורום מאחל לך מן הסתם "ברוך הבא" והנושא הזה ננעל לפני שהספאם יחגוג

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה