• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 10.5.13 בקלדאריה: פרק שביעי בקמפיין של אלאריס

פרק מעניין. יש כאן הרגשה שדילגת על פגישה אחת או שתיים. בעדכון הקודם לא הוזכר אותו יצור אפל של מאמיני הדרקון שהתגנב לחצר הדוכס.

אני מתחיל להבין למה קאליסטה ואלאריס היו יריבות. שתיהן מה שנקרא "נקבות אלפא". הדינאמיקה ביניהן נראית כאילו השתיים מנהלות מאבק לא מודע מי המנהיגה של הצמד. קאליסטה באמת חמת מזג מהרגיל בפרק. עוד מעט היא תתחיל להתגלח מכל הטטוסטרון שזורם לה בדם. אלאריס, אני מניח, כה מרוכזת בעצמה עד שקאליסטה לא מעיקה עליה.
אני לא באמת רואה את קאליסטה כנפחית טובה. היא נראית לי כמישהי שמסוגלת לעבודת מתכת פשוטה אך מעבר לכך חום המזג שלה יקשה עליה להתרכז בעבודה. האם מדובר ב-"קריז" או שזה האופי הרגיל שלה?

הבריונים באמת מפגינים אישיות הפרק.

נראה שמשהו גדול וחדש עומד לסחוף את הדמויות לתוכו,כל הדברים המסריחים שנראים או נרמזים בפרק מסקרנים מאוד,אבל מה קורה בינתיים עם העימות של הדמויות נגד מאמיני הדרקון?בכל אופן,הפרק היה מאוד מעניין.מסקרן אותי לדעת-האם ייתכן באמת שויל הוא צאצא לבית אסטפורד?ואם כן,מה הדין של צאצאי בית אצולה מת בחוק ההידרוסטי?

הי,

פרסמתי בזמנו תגובה מפורטת מאד, אבל היא אבדה בשל עדכוני המערכת.
לגבי צאצאים וכ"ו - אם בית אצולה מת, קרי אין לו צאצאים. בהנחה שיש מי שטוען לקרבת דם מספקת, הוא צריך להוכיח את טענותיו בפני הבירוקרטיה ההידרוסטית ובמידת הצורך בפני בית המשפט (ואינני מתכוון לשעמם עד מוות את הקוראים בתיאור הליכים כאלו), כדי שיחתמו באורח שיהפוך את המסמכים ותעודות היחוס שלו למחייבים, או יעניקו לו כאלו.
לויל יש אכן חותם רשמי על המסמכים, חתום בידי שופט בשם המילטון; מצד שני, יש כאלו שטוענים שמדובר בזיוף בכ"ז.

ולגבי מאמיני הדרקון - אל דאגה, הם לא הלכו לאיבוד.
פשוט אלאריס בחרה בכיוון שלכאורה פחות מעמת אותה איתם. כדי להכנס בהם ראש בראש, היא היתה צריכה לעקוב אחרי המזימה שלהם שמוליכה לארמון הדוכס.

לגבי אלאריס-קאליסטה, אין ספק שהן מנהלות מאבק כזה מהיום בו נפגשו, on and off. וקאליסטה היתה אכן חמת מזג ופזיזה אפילו יותר מהרגיל בפרק הזה, בין היתר בגלל הזעם שלה על כך שהיא נגררת אחרי אלאריס למקום שלא רצתה, וחצי-שוכנעה חצי נגררה לזה, ועוד יותר מכך בגלל הכעס על ההשפלה שבפשיטה על אחוזת המשפחה שלה בפרק הקודם.
העובדה שלא בטוח שקאליסטה יכולה להפוך לרב-אומן בתחום החישול לא ממש מונעת ממנה לשקוע בחלומות מגלומניים בנושא, אני מניח...

לא דילגתי על כלום; התוכנית של מאמיני הדרקון כשחלק ממנה סחבו מהקבר את רג'ילנדה דארקוואטר וכנראה הקימו אותה לחיים באורח מאד אפל, כיכבה בסוף הפרק הקודם של אלאריס.

תודה על התגובות :)

חזרה