• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון שבועי בקלדאריה, חלק א': הקמפיין של ראיין פארנוייל

הי,

נוכח העובדה שבשישי הקודם לא היה עדכון,
אני מעלה השבוע עדכון כפול - חלקו הראשון היום, וחלקו השני ביום שישי.

חלקו הראשון של העדכון הוא מבוא ותקציר הרפתקאה ראשונה בקמפיין חדש שהורץ בסוף השבוע שעבר.
הקמפיין החדש מתמקד, לפחות בחלקיו הראשונים, ברובע המשי - אבל יש לו קשרים עמוקים להרצות האחרות, ובעיקר ל-West Downs.

תהנו :)

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/faerenveil/faeren_index.html

רע. מאז ששרלוט היא לא קו העלילה היחידי הם כולם מדרדרים. ובקו הזה בכלל לא הסברת כלום על למה הם הצילו את ראיין (כאל אתם יכולים לבחור: רפרנס ל״להציל את טוראי ראיין״ או לאנדרו ראיין) ובכלל לא הסברת כלום עליו. זה מרגיש מאד תלוש.
אני מציע שתצמצם בקווים כמה שאפשר, ואם לא, אז לפחות תשקיע בראיין.

זכותך כמובן לחשוב כך.
מספר הקווים קשור למספר השחקנים שמבקשים/מצליחים להביא אותי להריץ להם - זה לא ספר עלילה שאפשר לבטל בו קווים.
לגבי למה הם הצילו אותו - אנושיות פשוטה של למנוע רצח אכזרי...

בכלליות, זה נראה כמו השקט שלפני הסערה. אני מניח שההרפתקה הזו רק המבוא להרפתקה האמיתית שריאן עומד לעבור. הרושם שקיבלתי הוא שריאן פחות או יותר מעד לחייהם של אנשים אחרים ומעט נגרר אחרי רצף האירועים. וולפגנג, כנראה, סבל מאד מויקטוריה אם הוא רצה לשוב לחזית. אני מעריך שהביקור בסדנאתו הנטושה של קרטפליים לא היה מי יודע חוויה נעימה במיוחד אף על פי שאף אחת מהדמויות לא תתעורר בלילות הבאים מסיוטים על המקום.

לגבי הנול, אני מניח שזה מתאים. בצפון פושטות להקות זאבים על מחוזות המערב של הידרוסט ובהידרקרון הדבר הכי קרוב להומנואיד זאבי מרים את אפו המכוער. מאיך שהוא מצטייר, הוא נראה יותר אינטלגנטי מדאהאגות' הדריידר (שאני מניח שהוא מי שחשבת עליו כשכתבת על העכביש שיאכל את ויק השמנה.) האם נולים פתוחים לדמויות שחקן או שהם פסולים מסיבה כלשהי? אחרי הכל, 'המיילל' הוא צייד ראשים וגם זה סוג של הרפתקן.

צדקת בשתי ההנחות: גם שמדובר בפרולוג וגם שריאן נקלע בטעות למעשיהם של אחרים ונגרר אחריהם.
הגנול הנוכחי היה תבוני באורח סופר חריג - מטיל לחשים עוצמתי ומתוחכם.
אבל לעת עתה גנולים ככלל לא פתוחים כדמויות שחקן.

ובכן,מעניין לראות קמפיין שבו הגיבור הוא גיבור[גם אם כושל למדי] מלחתכילה.מעבר לזה,הסודות של רובע המשי נראים מעניינים מאוד,ואני מקווה שהם ילכו ויתגלו ככל שחבורת ההרפתקאנים של רובע המשי תתעמק בהם.

חזרה