ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

רעיון - ניהול עצים שאתה יצרת

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 ינואר 2018, 18:04

לאחרונה חשבתי על רעיון: למה שאנשים לא יוכלו להשתמש בחלק מהכוחות של מנהלים על עצים שהם יצרו? כשמישהו רוצה לסגור עץ שלו, הוא יוכל בקלות. הוא יוכל לערוך/למחוק הודעות לא מתאימות, וזה יוכל לעזור בדברים כמו משחקים מקוונים, שהרבה פעמים אם המנחה יוכל לערוך הודעות של שחקנים זה יוכל לעזור.

אני מבין שזה יכול להיות בעייתי בהרבה מקומות, במיוחד שיחות פתוחות, אבל הייתי שמח לדבר כזה בפורומים מסוימים, כמו משחקים מקוונים ורשומות.
בני המפלצות -עץ משחק [3/3] (חופשיטה,פנטזיה) - גמרנו
ITS OVER
אז בני המפלצות נגמר, אבל משחק ההמשך יעלה בקרוב!
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 ינואר 2018, 18:10

משעשע, ברגעים אלה ממש חשבתי על אותו הרעיון בדיוק, בלי לקרוא את העץ הזה
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 28 ינואר 2018, 18:14

dragonitzan כתב: משחקים מקוונים, שהרבה פעמים אם המנחה יוכל לערוך הודעות של שחקנים זה יוכל לעזור.
במה בדיוק?...
dragonitzan כתב: כשמישהו רוצה לסגור עץ שלו, הוא יוכל בקלות.
אבל אם המישהו הזה הוא ילד קטן ובכיין שמוחק הודעות בעץ שלו, או משהו רע אחר?...
There, where I have passed, the grass will never grow again.

Aquiris quodcumque rapis.
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 ינואר 2018, 18:19

אני חושב שזה קצת מסובך מדי בשביל לעבוד. אבל אני לא מכיר ממש את מערכת הפורום אז מי יודע.
בכל מקרה, אני לא רואה סיבה שבגללה מנחה יצטרך לערוך הודעה של שחקן (אלא אם כן השחקן עסוק).אם אתה רוצה לנעול עץ משחק שלך או משהו כזה, אתה יותר ממוזמן לשלוח לי הודעה ואטפל בזה (כל עוד זה בפורום משחקים מקוונים ורשומות כמובן). אני בטוח שגם שאר המנהלים ישמחו לעזור בדברים כאלה בפורומים שלהם.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 28 ינואר 2018, 18:35

כמה דוגמאות שחשתי בזה צורך:
- מישהו קונה/עושה משהו ושוכח לערוך בדפ"ד, מעירים לו והוא לא שם לב, או רושם פרטים לא נכונים/מלאים. הרבה כאב ראש היה יורד אם המנחה היה יכול פשוט לפתוח לו את הדפ"ד ולערוך.
- מנחה מבקש שיסגרו לו עץ. ואז מבקש שיפתחו (נניח אחרי הקפאה), ואז מקפיא שוב, וכך הלאה - דברים שקורים, והרבה כאב ראש של מנהלים היה יורד.
- מנחה לא מגיב הרבה זמן והעץ 'מוספם' על ידי "מתי אתה חוזר? מה קורה? הכל בסדר? לא הגבת כבר ארבעה ימים..."
כשהוא חוזר הוא היה יכול למחוק הכל בקלות והעץ לא היה מוספם יותר.
- מישהו טועה במונח כלשהו, וכדי למנוע בלבול אתה יכול פשוט לערוך לו את זה (שוב, אם הוא שוכח לערוך בעצמו).

בקיצור - חוסך הרבה בלגן וכאב ראש.
ITS OVER
Hell lord

שליחה על ידי Hell lord » 28 ינואר 2018, 18:46

מנחה שרוצה לעקוך דפ"דים עבור השחקנים שלו, או נגיד ב"ים של סיוטים", גנרל אסדת' ציטטה את הדפ"דים שלנו כדי שהיא תוכל לעקוך אותם כנדרש, כדי לחסוך לנו סיבוכים
I am no nightmare, nightmares fear me
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage

שליחה על ידי Nextorl » 28 ינואר 2018, 18:49

dragonitzan כתב:
- מישהו קונה/עושה משהו ושוכח לערוך בדפ"ד, מעירים לו והוא לא שם לב, או רושם פרטים לא נכונים/מלאים. הרבה כאב ראש היה יורד אם המנחה היה יכול פשוט לפתוח לו את הדפ"ד ולערוך.
ובכן, זה למה הרבה מעדיפים להשתמש בגוגל דוקס בשביל דפי דמות. אבל שים לב שדף הדמות הוא בעיקר בשביל השחקן ולא בשביל המנחה, לערוך לו את הד"ד יכול לעשות בעיות. הוא לא ישים לב שיש לו דברים, כי הוא לא זוכר שכתב אותם, וכך הלאה.
dragonitzan כתב: - מנחה מבקש שיסגרו לו עץ. ואז מבקש שיפתחו (נניח אחרי הקפאה), ואז מקפיא שוב, וכך הלאה - דברים שקורים, והרבה כאב ראש של מנהלים היה יורד.
מקבל, אע"פ שזה לא כאב ראש בכלל. אבל, אני באופן אישי מתנגד לנעילת עצים, ברוב המקרים זה לא משנה כלום, וסתם נראה רע.
dragonitzan כתב: - מנחה לא מגיב הרבה זמן והעץ 'מוספם' על ידי "מתי אתה חוזר? מה קורה? הכל בסדר? לא הגבת כבר ארבעה ימים..."
אנדקוטה משעשעת- מקומם של דברים כאלה אמור להיות בהודעות פרטיות ולא בעץ עצמו. אם זה מפריע למנחה, הוא יותר ממוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ואמחק את זה. השחקנים עצמם יכולים לעשות את זה גם כן ברוב הפעמים.
dragonitzan כתב: - מישהו טועה במונח כלשהו, וכדי למנוע בלבול אתה יכול פשוט לערוך לו את זה (שוב, אם הוא שוכח לערוך בעצמו).
זה רק ייצור יותר בלבול לדעתי. פשוט תתקן אותו בהודעה משלך, הרבה יותר פשוט ונוח.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 28 ינואר 2018, 20:40

יש עם זה בעייתיות, כי אחת הסיבות שרק המנהלים מנהלים עצים כי יש להם את הבגרות. אנחנו לא רוצים ויכוחים בין משתמשים למה ערכת/מחקת/שינית.
הדבר העיקרי שאם אני קורא בין השורות הוא שזה בעיקר מדבר למנחים שרוצים יותר שליטה על המשחק שלהם. חלק מהדברים זה גם "חינוך" - אבל לגביהם מהניסיון האישי שלי כדאי להסביר לשחקנים מה רוצים ולא לעשות במקומם.
אפשר לחשוב על איזה פיצ'רים חסרים למנחה לפורום ולבדוק איך להוסיף אותו. כמו תמיד, זה כמובן תלוי במשאבים הזמינים, כי כרגע רק אני מטפל בצד הטכני של האתר ויש לי חוסר זמן - מעבר לכך שאיני מתכנת.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

שליחה על ידי dragonitzan » 29 ינואר 2018, 15:58

שוכנעתי.

אני מבין שזה יכול לעזור אבל הסיכון גדול מהיתרונות...
ITS OVER

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה