• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצעה: איחוד בין האורק לבין עולם המיניאטורות

סטטוס
נעול לתגובות.

King Revange

פונדקאי ותיק
סתם כי שני הפורומים קטנים וגוססים, וביחד בטח יהיה לכם הרבה יותר כוח.

מה אתם חושבים?

בסדר, בסדר, אז גנדלף התמנה למנהל ויש פה 4 אנשים שמשחקים מיניאטורות ברצינות ועוד 3-4 שמגיבים אליהם.

הפורום הזה די מת. וגם האורק נראה לא משהו.

בוא נספור קינג:
אני
גנדלף
עוג
ירין
רוי
דארק
דראקמו
דארק סית
דסטריקס
הויקינג
גדילן
גאלאן
ובממוצע הבאנו שני חברים פר איש[איתמר 4,גדילן אחד,וכו.]
אז יש לנו מספיק אנשים וגם כשלא היה תגובות לא הזיז לאף אחד.אז למה כשיש זה משנה?

זה מספיק.
חוץ מזה, אני וofek8010 נצטרף עוד מעט.
אפשר לחשוב על פעילות משותפת אבל לשלב :eek:rc?:

זה לא מספיק. פחות מדי אנשים זה אולי קהילתיות אבל זה אומר גם חוסר מגוון. אתם אולי לא אוהבים וורהאמר אבל זה כי אתם לא מכירים משהו אחר. ולהיפך. לכל צד יש מה לתרום גם בקטע של הצביעה והטכניקות.

יש פעילות משותפת.בכל כנס באים 5-3 חדשים אתה רוצה שאני אתחיל לספור כמה אנשים מחוץ לפורום לימדנו?
הפעילות ברומ"ח-3 אנשים.
אייקון-3 אנשים
דרקוניקון-3
אז יש לנו 20 איש כרגע ואני בטוח ששכחתי עוד אנשים.אבל תראה רק לפני שנה בדרקוניקון היו 3 אנשים שאמרו.יאלה בוא ננסה.ומאז זה התפתח.אין מה לעשות.המשחקים שמדברים עליהם באורק הם בני 30-40.
LOTR בן 3-4.להם יש 200 איש בארץ.כי להם יש פי 10 שנות משחק.לנו אין.
ואני מסכים עם אתמר.אני נרשמתי לפונדק.לא לאורק אז אני לא מוכן שנשלב את הפורומים כי אין לנו מכנה משותף.

KR, לדעתי אתה לא מכיר את הרקע ואת שאר ההתרחשויות.
פעם הייתה קהילה אחת, אז עקב רצון להקים אתר חדש עם קהילה נפרדת בלי "צעירים מעצבנים" קם האורק.
בשלב מסויים והרבה מאוד בזכות גנדלף קמה כאן קהילה חדשה של LotR.
לפי דעתי באורק הם עדיין באותה דעה, ובאופן כללי הפורום שם גוסס.

כאן הפורום משגשג (ביחס לכל דבר אחר בארץ).
בכלל, לא ברור למה אתה חושב שעולם המיניאטורות זה יצור בפני עצמו, תמיד היתה סינרגיה בינו לבין יתר הפורומים ולכן מגיעים משתמשים ונוצרת קהילה.

מה שאתה מציע עלה כבר עשרות פעמים בעבר, ולא הגיע לשום-מקום. .. אני העלתי את זה כמה פעמים מול הבודדים שנשארו באורק ולהם טוב להיות בשקט לבד.

גאלאן אמר/ה:
rui אמר/ה:
בנוסף, אני רוצה להיות בפונדק. לא באורק.
וזה למה השילוב לא יעבוד. כל אחד התרגל לפורום שלו.

לא רק. אלו גם לא אותם תחומי עניין. טוב לכל צד ככה.
שלא לדבר על דיוני "באיזה פורום זה יהיה? מי ינהל את זה? במה נשחק כל חמישי ברומ"ח?" וכו'.

King Revange אמר/ה:
אני אציע את זה גם שם.

דינרבלו, אתם 11 איש. זה כלום. וזה כן מפריע בשלב מסוים.

גם שם אתה תראה התנגדות. חוץ ממך לא ראיתי שזה הפריע לאף אחד.

King Revange אמר/ה:
זה לא מספיק. פחות מדי אנשים זה אולי קהילתיות אבל זה אומר גם חוסר מגוון. אתם אולי לא אוהבים וורהאמר אבל זה כי אתם לא מכירים משהו אחר. ולהיפך. לכל צד יש מה לתרום גם בקטע של הצביעה והטכניקות.

שוב, עניין של טעם אישי. מרגיש לי נחמד וכיף בפורום מניאטורות. גם עם 11 אנשים.
זה כי אנחנו לא מכירים משהו אחר? לא בהכרח. אולי פשוט לא נאהב וורהאמר :)

אין מה לאחד כי למיטב ידיעתי יש קבוצה בפייסבוק של קהילת המיניאטורות ושם הם מדברים/כותבים. פרט לכך, זה לא מונע כלום, אנחנו מגיעים כל כנס, מדברים, משתמשים בתכסית ושולחנות שלהם וכו׳...

חוץ מזה, זה מכעיס(אותי, ואני מניח שלפחות עוד כמה משתמשים פה) שאתה מגיע לפורום הזה, בלי קשר לקהילה הזאת, לרוב בלי קשר עם אף אחד מאיתנו בעולם האמיתי, בלי צבא/מיניאטורות אבל זה לא העניין - בלי שום הבעת רצון או התעניינות בלהצטרף לתחביב הזה, וקורא לפורום ׳גוסס׳ ו׳מת׳. זה כמו שכתבת למישהו בעץ הצבא שלו(גדילן אם אני זוכר נכון) שמה שהוא צבע/בנה נראה לא משהו. יודע מה? תנסה בעצמך, תשתתף, תהיה חלק, ואז תתן ביקורת בונה ותנסה לשפוט. ברצינות.

אני מבקש לא להגיב יותר בעץ.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה