• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ש: יד מאגית

Darkness

פונדקאי ותיק
הלחש "יד מאגית" נראה לי שימושי מאוד קרבית.. אבל אני לא בטוח.

1) האם אפשר להילחם בפיגיון, כאשר משתמשים ביד מאגית (אני מתכון שנלחמים עם הפיגיון בעזרת הלחש)?
2) האם אפשר להשליך עוקץ\פיגיון מטווח היד המאגית (נגיד שהעוקץ נמצא במרחק 3 מ', ואתה מטיל אותו משם)?

darknes אמר/ה:
הלחש "יד מאגית" נראה לי שימושי מאוד קרבית.. אבל אני לא בטוח.

1) האם אפשר להילחם בפיגיון, כאשר משתמשים ביד מאגית (אני מתכון שנלחמים עם הפיגיון בעזרת הלחש)?
2) האם אפשר להשליך עוקץ\פיגיון מטווח היד המאגית (נגיד שהעוקץ נמצא במרחק 3 מ', ואתה מטיל אותו משם)?
1) אני כמעט בטוח שאפשר אבל זה צורך בדיקת ריכוז מה שאומר שאתה לא יכול לעשות פעולות נוספות.
2) כן אני כמעט בטוח שאפשר

דקל כמעט בטוח שאפשר

darknes אמר/ה:
זה לא לאט... בן מחצית זז ממש לאט? הרי סיבוב הוא 6 שניות, והמהירות שלו היא 6 מ' לסיבוב, מה שאומר שבן מחצית זז מ' לסיבוב.
זה הליכה של זוטון, אבל הוא בהחלט יכול לרוץ.
כדי להלחם ביעילות, הנשק שלך צריך להיות הרבה יותר מהיר מזה.

The Evil Rabbit אמר/ה:
icy fire אמר/ה:
אבל ברוב המשחקי מחשב דמויי D&D לדוגמא בלדורס גייט, אם אתה עושה יד מאגית אתה לא יכול להשתמש בנשק...
נו, מה אתה מצפה ממשחק מחשב?
הממממ... אתה יודע שבלדורס גייט זה בין המשחקים היותר נכונים מבחינת חוקים?...
חוץ מזה, נרוביאן כבר ענה על השאלה...

למעשה בלדורס גייט יצא שחוקי מהדורה שלוש עוד לא שוחררו לקהל, הוא התבסס על עירוב בין מהדורה שנייה לטיוטא של מהדורה 3 אאז"נ.
בכל אופן, זה לא קשור לדיון - פגיון דורש מיומנות, אין אפשרות לבצע את זה עם יד מאגית.

icy fire אמר/ה:
The Evil Rabbit אמר/ה:
icy fire אמר/ה:
אבל ברוב המשחקי מחשב דמויי D&D לדוגמא בלדורס גייט, אם אתה עושה יד מאגית אתה לא יכול להשתמש בנשק...
זה לא קשור, משחק אף פעם לא יוכל לכסות את כל האפשרויות שחשבת עליהם.

The Evil Rabbit אמר/ה:
icy fire אמר/ה:
The Evil Rabbit אמר/ה:
icy fire אמר/ה:
זה לא קשור, משחק אף פעם לא יוכל לכסות את כל האפשרויות שחשבת עליהם.
ובכל זאת, צדקתי והויכוח הזה לא חשוב לנושא אז די להתחכם...

חזרה