• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים [שו"ש 77] מראה מראה

אמריס

פונדקאי מהשורה
"מראה מראה שעל הקיר, מי היפה בכל העיר?"

מכירים את האגדה על שלגייה? תחשבו רגע על הסיפור, אתם יכולים להגיד לי מי הנבל? אתם בטוחים בתשובה שלכם? אז תנו לי לספר לכם סוד: המלכה היא רק קורבן, המראה היא הנבל האמתי. או לפחות, מה שמסתתר מאחוריה.

לפני כמה אלפי שנים, כשהאלים והאגדות היו סתם אנשים, היה כוח רב עוצמה, כוח שקדם לעולם, שזרע הרס בכל אשר הלך. לאחר מלחמה שנמשכה דורות והוכרעה בידי בן תשע האימהות, הכוח נכלא וכל זכר אליו נמחק, בעיקר כדי לנצל את החוק הקובע שאם אדם לא יודע שדבר קיים, הדבר אכן לא קיים מבחינתו.

אבל לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ולכל חוק יש פרצה. דבר אחד שלא ניתן היה לחזות היו הצופים, שושלת דם שמקורה בצפון הרחוק. הצופים ניחנו ביכולת לראות דברים קיימים, בלי לדעת שהם שם. כשהם ראו חפצים שהחביאו קוסמים מתים ויומנים סודיים, הסכנה הייתה יחסית מועטה, אבל כשהכוח גילה שהם יכולים לראות אותו, הוא התחיל ללחוש באזניהם.

למרות שרובו היה כלוא מחוץ למציאות, חלקו המועט של הכוח הצליח לחדור מבעד לחסומים הרבים שהוצבו בפניו ולהתגלות בפני הצופים, בין אם כלחישות בראשיהם או כהשתקפות במראה. חלק מהצופים הבינו שמדובר בישות של רוע, ומנעו ממנה להתקרב לעולם. לעומתם, היו אחרים שלא הבינו במה הם נתקלו ונעזרו בישות, שבהדרגה הלכה והשיגה שליטה עליהם.

אחרי המקרה המפורסם של שלגייה, המעטים שיודעים כי המלכה היא קורבן נתנו לכוח העתיק שם, 'רוח מראת הקסמים' הם קוראים לו. ברגע שניתן לכוח העתיק שם, הסיפורים עליו עברו בין בני האדם, והוא הלך ונעשה מסוכן יותר ויותר, חודר גם לראשיהם של אלו שאינם צופים.

למרות שהכוח מסוגל להשפיע גם על אנשים שאינם צופים, הצופים נשארו פגיעים ביותר והכוח כבר לא מנסה לשכנע אותם, הוא פשוט ממרר את החיים שלהם עד שהם נכנעים לו. הכוח תוקף אותם בהזיות בלתי פוסקות והאנשים מהשושלות האבודות
לא יודעים שהם צופים, ולכן לא יודעים איך להתגונן מפני הכוח.

הכוח עתיק יותר מהעולם, ויש לו את כל הזמן שהוא צריך. גם אם נדמה כאילו הוא הובס, אם לא ישמידו אותו בצורה מוחלטת הוא יחזור בעתיד.

----------------------------------------------------------------------------------------------

קרסי עלילה:

• אחת הדמויות מתחילה לראות דברים שלא קיימים ושומעת קול שאומר לה שאם תיכנע, ההזיות יפסקו.
  • הדמויות מגלות את מראת הקסמים מהאגדה, אבל המראה עצמה רגילה לחלוטין ונטולת כל קסם, מה שמניע את הדמויות לחקור לגבי רוח מראת הקסמים.
  • הדמויות פוגשות משפחה שכולה מתקשרת באופן קבוע עם משהו שלא נמצא שם. האנשים במשפחה מספרים שהישות מדברת איתם כבר דורות.
  • אציל מקומי מתחיל להתנהג בצורה משונה, מתחיל לאסוף פריטים שנראים אקראיים ולפתח אובססיה למראות. על הדמויות לגלות מה קורה לו ולפתור את הבעיה.
  • הדמויות שומעות סיפור על רוח מראת הקסמים, ומתחילות לראות אותו.
  • דמות לא מוכרת מתחילה לתקשר עם אחת הדמויות דרך מראה, משכנעת את הדמות לעשות עבורה דברים שנראים אקראיים ולא מזיקים.
  • הדמויות נתקלות ברשומות מתקופת המלחמה הראשונה בכוח, ורוח מראת הקסמים מתחילה לחדור לחייהן.

מגניב ביותר, ולמרות שבהתחלה חשבתי שאני לא אופתע, זה בהחלט זווית שלא חשבתי עליה - יותר הייתה בטוחה שזו יישות שמסתתרת במראה ספציפית - ולא סיפור עשיר יותר על צופים ועל "הכוח".

לא בכלל לא וגם מעולם לא הנחתי עיר בערפל מאוד הסיפור מאוד מגניב ומרתק אבל אני לא יודעת איך מפרסמים נושאים בפורום הזה אז במקום לנסות להעיר לי בכל פעם מגיבה למשהו בפורום תעזור לי להבין איך כותבים נושאים ואיפה

חזרה