• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

spelljammer

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
תהיתי אם מישהו שיחק בהרחבה המצויינת והנפלאה הזו של מבוכים ודרקונים. מי שלא מכיר חייב לנסות. מי שמכיר מוזמן לספר חוויות מההרפתקאות שלו

את זה אפילו שונא T$R קאנוני כמוני יודע.
קצת פירוט לגבי העולם, הייחוד שלו, ולמה לדעתכם הוא שווה את הטירחה למרות הלגו של T$R שמופיע על הכריכה עשויים לעורר את הת'רד הזה.

אל תישא את שם הגייגאקס לשווא! קודם כל.

טי אס אר היו בסדר עד ויזרדס.

ועכשיו: העולם טוב כי הוא מגניב. זו הזדמנות מצוינת לחוות פשיטות מגניבות של אורקים מגניבים בספינות מגניבות. יש קרבות ממש מעולים ומכיוון שהספינות מהירות יש הזדמנויות רבות לשלב ציביליזציות רבות (ראה את תאורית הציביליזציה -> מרחק)

יש לי הרפתקה של ספלג'מר שכתבתי והיא עם gith שהם גזע מפליינסקייפ. זה קונספירציה וקרבות ואני זוכר שיש איזה מבצר ענק בחלל ופעולת הסחה. ואז הדמויות נכנסות אליו ויש קרב ע-נ-ק בחוץ. ממש קרב עצום. אה כן זה הרפתקה עם רובים כאלה ישנים וככה כשהשחקנים יוצאים בחזרה החוצה מהמבצר יש פיצוצים והרג ורובים ובחורות והכל אין לא תמצא משהו שאין שמה.

וזה משלב את הדמות שלי, lu wang (הגבר)

וזה לא ברור כל כך אבל ספלג'מר זה ענק.

T$R הוציאה דרעק כשגייגאקס היה הבעלים שלה, כשהוא היה יו"ר הדירקטוריון, כשהוא התפוטר ממנה, וכשהיא נקנתה ע"י Wizards of the Coast.

ומה אני אגיד, מהתיאור שלך נשמע כאילו יש שם הכל חוץ מרולפלייניג. מצד שני המילה מגניב מופיעה מספיק פעמים כדי ליצור דיפוזציה מהמסך לחלל האוויר.
נראה לי שאני אוותר גם על ה"פנינה" הT$R-ית הזו.

נתחיל בזה שגיגאקס אזב לפני "תקופת הזבל" של TSR ...

SPELLJAMMER הוא קמפיין מאוד משעשע ויחודי של פנטזיה חללית, הסגנון מזכיר את סירטי הפירטים אך במקום בים מדובר בחלל, ניתן למעשה לנדוד בין כל העולמות הקיימים (למעט רייונלופט) או לחקור עולמות חדשים, להתמודד עם שאר הגזעים החללים ולקיים קרבות בין ספינות בחלל וכו'

זה לא משעשע, זה דווקא רציני מאוד. מי שאוהב פרטים יכול למצוא את הקומפדיום של החלל שבה הם מפרטים כל מיני דברים על החלל של מו"ד שאני לא קראתי. זה מאוד רציני ומושקע

חזרה