נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[pf] בשערי המצודה- עץ משחק 5/5

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
padron

שליחה על ידי padron » 04 מרץ 2020, 21:53

"נל, אני מאמין שאת הפתרון פה. שנינו יודעים - או לפחות חושדים - מה הזהות האמיתית שלך." הרן אומר לנל ומניח יד על כתפה. "בוונסמדי, נוכל להחליף מילה בשקט בצד רגע? אני צריך את חוכמת הלואה בעניין קטן שנוגע לכוח שלי ממך - משהו קטן שאני מאמין שתרצה לייעץ לי לגביו." הוא אומר לבוונסמדי ומישיר אליו מבט.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2020, 21:55

בונסמדי מצחקק לו. עיניו זוהרות ברשף הלהבה האפורה שלהן

הרן
ספוילר
הצג
מה תרצה לדעת מאן? שואל בונסמדי בראשך
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
padron

שליחה על ידי padron » 04 מרץ 2020, 22:06

"לא רוצה לא צריך, אסתדר לבד." הרן משיב למשמע הצחוק של בוונסמדי.
הרן
ספוילר
הצג
"זה לא מה שאני רוצה לדעת לואה, אלא מה שאני יודע. מה תהיה שווה לך אחת מ4 הבנות של סירונה?"
הרן משיב מנטלית
סמל אישי של משתמש
ג'וני
תשובות: 1

שליחה על ידי ג'וני » 04 מרץ 2020, 22:18

"מה!?" נל שואלת את הרן מופתעת "אתה ראית אותי בצלקת וראית אותי מדממת וכמו שהבחור הזה פה אמר פיות לא מדממות אז אין לי מושג מה אתה חושב שאני יכולה לעשות, אבל אני מוכנה לנסות מה שתרצה." אפשר לשמוע רעידות ברורות בקולה של נל בחלקים מסוימים מדבריה.
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 04 מרץ 2020, 22:39, נערך פעם 1 בסך הכל.
padron

שליחה על ידי padron » 04 מרץ 2020, 22:35

"נל, אני לא יודע מעבר לחשדות שלי ומה שאני מאמין שהינם הספקות שלך. תנסי ללכת אחרי מה שמרגיש לך נכון - הידע שלי לא נוגע ממש לתחומים כאלה אבל לדעתי האינסטינקט יוביל אותך." הרן משיב לנל.
הרן
ספוילר
הצג
טוב, הנה לך נסיכת פיות בוונסאמדי - מאמין שהיא כתר הגחלים. תעשה איתה מה שאתה רוצה, רק מקווה שתזכור את הרן קשישה שדאג לדחוף אותה לכיוון הנכון. הרן שולח מנטלית תוספת לדבריו הקודמים
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2020, 22:39

הצחוק של בונסמדי כמעט מערער את המערה. נראה שהוא מנסה לחזור לדבר אבל שוב קולו מתפקע מצחוק, "סירונה האורורה!" הוא צועק, "מילא לא לספר לאחת הבנות שלך מה היא, אבל לקחת מהשנייה את הזיכרון שלה?" הוא צוחק שוב בקול ונראה שהוא מתקשה לנשום מעט. עד כמה שישות ערטלאית מסוגלת לא לנשום. "אני יותר סקרן עם קירה הבחינה בכך מאשר כל דבר אחר כרגע." הוא מנסה להרגיע את הצחוק שלו, "אבל כרעו ברך בחורים." הוא אומר, "אתם בנוחכותה של לא פחות מנסיכת חצר האביב פה."
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
padron

שליחה על ידי padron » 04 מרץ 2020, 22:42

"היא שמה לב. היא זרקה הערה על כך שהזמן לכתר הגחלים טרם הגיע. נראה כי יש לסירונה תוכנית סדורה ככל הנראה לסדר שהבנות אמורות לחזור אליה וקירה אחראית על הביצוע. " הרן משיב לבוונסמדי.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 מרץ 2020, 22:47

"הזיכרון שלי בסדר" נל ממלמלת במחאה "אני זוכרת את ההורים שלי, את אחי ואת בת דודה שלי..." קולה מתחזק והאשמה רבה ניכרת בקולה כשהיא נזכרת במשהו מפגישתם הראשונה, "אתה אפילו רצית את הנשמה שלי תמורה לכך שתספר לי איפה המשפחה שלי נמצאת!"
למרות מחאותיה, נל מתקרבת אל הלנה, רוכנת לצידה ואף מנסה להניח עליה את ידיה בתקווה שזה יעורר איזה אינסטינקט או משהו...
נערך לאחרונה על ידי ג'וני ב 04 מרץ 2020, 23:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 04 מרץ 2020, 22:54

"כי יכולתי, אם היית נותנת לי את נשמתך הייתי מגלה באותו הרגע שהמשפחה שלך נמצאת בטיר-נא-נוג, ובצפון, ובנמל חירות." אומר בונסמדי, "ואולי היה לנו מזל כדי לגלות את זה בזמן ולטפל בסיטואציה, אבל במקום זאת, משום מה אמא שלך החליטה שעדיף לה שאת לא תדעי מי את." הוא מצחקק, "את שלחת כל כך הרבה חיים עלי, כל יער אלור-גאנה עבר אלי ביום אחד, זה היה מחזה מדהים." הוא אומר, "ואמא שלך מילאה לך את הראש בזכרונות של אחרים, או שאולי הבנת באותו היום שעשית משהו כל כך איום שלא יכולת להתמודד עם זה." הוא אומר, "רק סירונה תדע." הוא מסביר. "אבל אין לי ספק, לביתה השלישית של סירנוה קוראים נלתנרה." מכריז בונסמדי, כאילו הוא נהנה מחשיפת הסוד יותר מכל דבר.

ונל, נל מרגישה שאם היא תתמסר לרגש הנכון. בכוחה להצית מחדש את חייה של הלנה.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 04 מרץ 2020, 23:15

"אני ראיתי את אחי גם אחרי השריפה! הוא לא יכול להיות זיכרון של מישהו אחר!" נל ממשיכה, כשהיא עדיין מסרבת להאמין למה שבונסמדי אומר בטוחה שהוא מנסה להביא לה מידע מטעה כמו בפעם הראשונה, "אנחנו גם נפגשנו בצלקת וגם אתה ראית אותי מדממת!"

נל מנסה להתרכז ולהתמקד ברגשות חיוביים כדי שהיא תוכל לעזור להלנה, אך הדברים הבולטים שהיא מרגישה זה בלבול, בלבול וכעס. כעס על בונסמדי שהוא משקר לה או אומר לה את האמת. כעס על זה שהוא אומר לה שהמשפחה אותה היא זוכרת לא קיימת או לא קרובה אליה קרבת דם. כעס על זה שהוא מאשים אותה במשהו שהיא לא..
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 46

שליחה על ידי אביעד » 05 מרץ 2020, 20:07

"אז את נסיכת הגחלים? לא נראה לי, אחרת הייתי הורג אותך במקום, אם הייתי מסוגל, וכנראה שלא הייתי יכול..." אומר האקושין בספק עוינות, "אבל בואי קודם נראה אם את יכולה להציל את הלנה ואז נחליט."
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 05 מרץ 2020, 21:03

"מחשבה יוצרת מציאות ילדה." עונה בונסמדי, "הכוחות שלך כל כך חזקים והאמונה שלך שאת אלפית הייתה כל כך חזקה, שהפכת את עצמך לאחת. אני מפחד לדעת מה סירונה הייתה עושה לו ידעה שדבר כזה אפשרי, או שיש לך כוח כזה." הוא ממשיך, "כנראה שאם תאמיני מספיק במשהו, את תהי מסוגלת לעשות אותו."

ונל? נל מרגישה מעט כוח זורם בה, כאילו מילות התוחכה של בונסמדי משפיעות עליה, אבל האם היא מחליטה לממש את מה שהוא אומר? האם היא נל האלפית, או שהיא נסיכת חצר האביב.
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 מרץ 2020, 13:58

נל בוחרת להתעלם מדבריו של האקושין למרות שנראה שהיא נפגעת מכך שהוא כבר החליט שהוא מאמין לבונסמדי ולא לזיכרונות שלה.
"אז אתה אומר שאני יצרתי את אחי מכוח המחשבה!?" נל מופתעת, גם היא לא ידעה שדבר כזה אפשרי, והיא לא יודעת אם זה אומר שהיא יצרה את שאר המשפחה שהיא זוכרת וזאת במידה ובונסמדי לא משקר..

נל לא יודעת במה להאמין מצד אחד יש לה את הזיכרונות שלה ומצד שני כבר שלושה 'אנשים' שונים אמרו לה שהיא פיה ונראה שהם האמינו בזה. מצד שני, היא לא זוכרת דבר מהשרפה של סלה-קלה ויש את מה שהאנשים בספינה אמרו לה על תגובתה לזיכרונות אלו. אולם, הדבר הכי חשוב הוא שהיא לא יכולה לתת להלנה למות אם יש ביכולתה להציל אותה. לכן, היא מנסה להאמין לפחות זמנית שהיא באמת נסיכת חצר האביב כשהפקפוקים באמונה זו כל הזמן מנקרים במוחה. היא תאמין באמת רק אם היא תצליח להציל את הלנה.
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 06 מרץ 2020, 15:17

ידיה של נל נחות על הלנה, אבל דבר לא מתרחש. הפצע ממשיך לדמם, והריפוי של האקשוין מתחיל לחלוף
סמל אישי של משתמש
ג'וני

שליחה על ידי ג'וני » 06 מרץ 2020, 18:00

"אמרתי לכם שאני לא פיה" נל אומרת כשהיא מביטה לעבר בונסמדי מצפה לראות אותו צוחק אחרי ששיקר להם שוב וגרם לה לפקפק בעצמה. כדי לסגור את העניין סופית, גם עבור עצמה וגם עבור האחרים, אחרי שהיא אומרת בקול "הנה תראו! דם!" היא מפעילה בתנועה זריזה את הנדן הקפיצי המוסתר בשרוולה, שולפת את הסכין ודוקרת את ידה השנייה שעדיין מונחת על הלנה חזק מספיק כדי לדמדם..
שלח תגובה