נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

פלטפורמה למשחק בהרפתקאות משחקי תפקידים באינטרנט. כאן תוכלו להצטרף ולשחק בהרפתקה עם שחקנים אחרים באמצעות האינטרנט וגם להנחות משחק משל עצמכם. בפורום גם ניתן לפרסם ולקרוא רשומות של הרפתקאות.
סמל אישי של משתמש
ofek8010
תשובות: 2

Re: התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

שליחה על ידי ofek8010 » 14 יוני 2014, 14:54

אני כבר כתבתי, אבל זה היה בספויילר. עכשיו אני אשנה את זה קצת.:

אילוניאר הוא אלף בעל חיוך לגלגני, ועיניים כחולות שתמיד נדמה לך שאומרות לך 'אני יודע משהו שאתה לא'. הוא לובש חליפה כחולה ומגפיים שחורות, ויש לו גלימה כחולה עם עיטורי כסף בקצוות, שאם תסתכל טוב תראה שאלו אותיות בשפת הקסם. על גבו אשפת חיצים ריקה, ועל פרק ידו צמיד קטן, מחרוזים סגולים וירוקים.
נערך לאחרונה על ידי ofek8010 ב 21 יוני 2014, 18:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
"לעולם אל תלעג לדרקונים חיים, בילבו, אוויל שכמותך!"
סמל אישי של משתמש
מרתוס
תשובות: 1
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 14 יוני 2014, 21:56

תיאור (כהרגלי בקודש הבסיס יהיה תמונה)-
http://thedurrrrian.deviantart.com/art/ ... 2746&qo=61
ללא המלאך במרכז החזה, השיער בלונדיני מעורב בחום בהיר ועיניים כחולות בהירות כל כך עד שבאור מסוים הן נראות לבנות.
בנוסף לכך, על מותניו הוא חוגר חרב ופגיון ארוך במקום שני חרבות.
הוא הולך כמו אדם שאימן את גופו לכמעט שלמות, תנועותיו זורמות ומשתלבות אחת בשנייה והוא לא מאבד את איזונו לרגע.

ואני רוצה להזכיר שבזמן שאתם תעשו כאן את סצנת ההיכרות\חקירה אני (בתקווה) אהיה בסצנת מרדף.
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
muzar

שליחה על ידי muzar » 15 יוני 2014, 16:12

שה״ם? עבר כבר שבוע מאז התגובה האחרונה שלו...
כן, בפורום יש טרולים (היו זמנים...), אבל לפחות אין דובלינים!
סמל אישי של משתמש
ofek8010

שליחה על ידי ofek8010 » 15 יוני 2014, 16:15

אולי הדרו חטפו אותו
סמל אישי של משתמש
liorgonen3
תשובות: 30

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יוני 2014, 16:51

תגובה בערב
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
Oscar Wilde, The Picture of Dorian Gray
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 15 יוני 2014, 22:49

אוקיי.. סליחה על העיקוב אבל דרישות צבאיות מנעו ממני להיות פנוי בזמן האחרון (מה גם שגבירת העכביש מסרבת להבין שאינה רצויה בעולם שלי...)

מרתוס
ספוילר
הצג
אתה יוצא בריצה מהחדר על המטבח , או שמה זה נקרא טבח?, שני בני אנוש שוכבים על הרצפה, גרונתיהם משוספים.
אתה רואה שהדלת החוצה פתוחה ומתחיל לרוץ , שובל הדם די מקל עליך את העבודה ואתה מצליח לנווט בין הסמטאות של העיר שלה קראת פעם בית, הבעייה היא כשאתה מגיע לאיזור שיש בו יותר אנשים , אתה מוזמן לגלגל בדיקת זיהוי כדי לנסות לראות אותו בין האנשים (אתה מקבל +5 לאור העובדה שהוא לא בדיוק נראה מקומי) או בדיקת איסוף מידע כדי לתשאל אנשים, כך בחשבון שהאפשרות השנייה תיקח יותר זמן
כל השאר
ספוילר
הצג
אתם מנצלים את השניות שבהם האלף שוכב על הרצפה ומצחקק כדי לרפא את עצמכם (חלקכם) והשאר בניסיון לחקור את האירוע , ברגע שהאור חוזר אתם מבחינם בגלהאד שרץ במהירות גבוהה בעקבות המסלול שנראה שנאשר על ידי האלף השני.
האלף בעל השיער ב2 הצבעים מביט בנעשה ומצקצק "כדי שאני אלך לעזור לו." ובמילים אלה הוא מתחיל לרוץ אחרי שובל הדם בעצמו , תוך התעלמות מוחלת מרודגבעל.
אילוניאר מטיל לחש , כעבור רגע ארוך האלף מביט בו במבט,"או אני כל כך מצטער, אני עשיתי את זה"
אלה מקם בעלי תורת הלחשים , נא לגלגל, בנוסף כולם לגלגל בדיקת זיהוי מניע.
האציל מביט בכם , עשו בו כרצונכם , אבל דעו שאי אפשר לבטוח בדרו הללו, הם פצע פתוח בעולם החיים כבר דורות ארוכים
גדילין
ספוילר
הצג
אתה מביט במדים של האלפים האפלים , אתה אדם משכיל שכבר למד דבר או שניים בחיו, המדים של האלף שהטיל את הלחשים הם מדים של כוהני קביד , הבעייה היא שהאל הזה נחתם וכהניו חסרי כוח כבר מאות, המדים האחרים נראים לך כמדי בית אצולה של הדרו, אין בהם משהוא מיוחד
שחכתי משהוא?
I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them,and to dominate them
סמל אישי של משתמש
ofek8010

שליחה על ידי ofek8010 » 16 יוני 2014, 07:33

מי שאני בחדר איתו(אין לי כוח לספור)
ספוילר
הצג
תורת הלחשים: 25
זיהוי מניע: 22
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 16 יוני 2014, 21:12

שה"מ
ספוילר
הצג
ריצתו של גלהאד היא כשל זאב, תנועות ארוכות וחסרות מאמץ, ריצה מהירה שיכולה להימשך למשך שעות ארוכות במאמץ מינמלי.
במהלך מרדפו אחר האלף הבורח בודק גלהאד את סביבתו ללא הפסקה, מחפש סימנים למעברו של האלף.
OUT
זיהוי-5+3+17=25 (26 אם התפילה של גדילן עדיין פועלת)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
Redcloak

שליחה על ידי Redcloak » 16 יוני 2014, 21:16

OUT
תורת הלחשים-11 (6+5)

זיהוי מניע-5(1+4)
Call me old fashioned, but an evil ascension to power just isn't the same without someone chanting faux Latin in the backround.
Nero,IFCC Director,Order of The Stick-
גדילן קוץ רגל

שליחה על ידי גדילן קוץ רגל » 16 יוני 2014, 21:41

OUT
זיהוי מניע 14
תורת הלחשים 31

IN
נז'ים נפנה מהאיש עם המדים העתיקים ומכחכח בקול, למשוך אליו את תשומת הלב "מישהו נוסף הבחין במוזרות הזו? המדים של האלף מטיל הלחשים היו של קביד! אל שלא קיים כבר מאות שנים. והלחש שהוא הטיל היה לחש קודשה של האלה ויסי שאינה תומכת באלפים אפלים. האלפים הללו מעוררי עיניין"
Tasslehoff Burrfoot
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 17 יוני 2014, 00:26

מטה:

זיהוי מניע 8+2=10
ידע בארדי(בתקווה שרלבנטי) 11+13=24

אאוט: התעלמת מהשאלה שלה את החבר של מרתוס
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 19 יוני 2014, 15:09

מרתוס
ספוילר
הצג
היא לא
אתה מביט סביב ,תר אחרי קצה חוט שיוביל אותך על המטרה שלך ,לפתע אתה מבחין בשובל הדם בין כל האנשים ומששיך לעקוב אחריו, הושבל מוביל אותך על פתח ביוב סגור למחצה , שניצב ליד הבית המרכזי של משפחת דרשי (בית מספר 7 במועצה).
אופק וגדילן
ספוילר
הצג
אתם שניכם יודעים שאין דרך ממשית לוודא כי לחש הקסמת אדם פועל על האויב, פרט לשינוי בהתנהגות שלו
אופק בלבד
ספוילר
הצג
האלף יותר מידי ידידותי יחסית לאדם מוקסם
דרגוניין
ספוילר
הצג
אני מודה לזה...
הידע הברדי שלך לא רלבנטי כרגע
כל השאר - התוצאות שלכם מתחת לד"ק המינמלי- לא הבחנתם/גילתם/הרגשתם בשום דבר מיוחד כרגע.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שליחה על ידי מרתוס » 21 יוני 2014, 21:22

ספוילר
הצג
גלהאד ממשיך להתקדם, אך מאט, הוא לא מתכוון לקפוץ אל תוך מארב בלי תמיכה.
הוא פותח את מכסה הביוב ומציץ פנימה, מקשיב, אם הוא לא רואה\שומע סימן הוא קופץ פנימה בנשקים שלופים. אם גם אז הוא לא רואה סימן לאף אחד הוא מחפש סימן לאלף, בהנחה שהוא לא מוצא כזה (אלא אם האלף מרח את דמו על הקירות סביר שהוא לא השאיר אחריו סימנים) גלהאד מתחיל להתקדם באיטיות לכיוון המשוער של בית דרשי, עוצר לפני כל פנייה וסוקר כל גומחה שבדרך.
סמל אישי של משתמש
dragonian
יצירת קשר:

שליחה על ידי dragonian » 22 יוני 2014, 00:39

שיג'הארה מנידה בראשה. "לא הבחנתי בכך, איש קטן ונכבד."
היא לא אומרת את המילה קטן בעלבון, אלא דווקא בחיבה.
היא מתקרבת לאלף האפל.
"אל תחשוש." אומרת בקול רך, ומלטף. מתיישבת לידו באיטיות לא מאיימת.
"אני היא שיג'הארה. מה שמך?" מציגה את עצמה בקידה ואז בחיוך נלהב "תרצה להחליף חוויות? אני הרפתקנית מנוסה ואני בטוחה שיש לך המון סיפורים ששווה לשמוע!"

מטה:

דיפלומטיה:
+32(כולל היתרון האקזוטי
6
בסה"כ 38...
אבא סטאלין
ויש כאלה שחושבים שאני אמא
סמל אישי של משתמש
liorgonen3

שליחה על ידי liorgonen3 » 24 יוני 2014, 15:03

מרתוס
ספוילר
הצג
אין סימן לאלף,פרט לשובל דם על הרצפה , מעקב קצר אחרי השובל מוביל על גופה , בתחילה נראה כאילו האלף מת מאובדן דם , אבל מבט שני מראה שהחזה שלו מרותש לחלוטין, אתה שומע רחש ומבחין באלף (הלא אפל) שהיה בפונדק , זה אם השיער והעיניים בצבעים שונים,"הוא נתן מאבק ריציני, אבל בסוף הוא מת", אתה מבחין בפנים שלו המלאות דם,"אל תדאג , זה לא שלי." הוא אומר בחיוך. "לא הספקתי עוד לחפש עליו."
כל השאר
ספוילר
הצג
"שמי זוד, אני צייד רעול (ידע היסטוריה למי שרוצה- או טרובדורי), אני והצוות שלי נשלחנו לחסל מישהו שהיה בפונדק הזה."
אופק
ספוילר
הצג
גלגל בדיקת זיהוי מניע
שלח תגובה