• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הזמנות מחו"ל

ProntO the 2nd

פונדקאי ותיק
בעקבות הפסקת יבוא GW לארץ ע"י כ"כ אני צופה שאנשים יעשו את רוב הקניות שלהם בהזמנות מחו"ל.

היות וכך, ראוי ויעיל יהיה אם נרכז את ההזמנות שלנו בעץ, והנה הוא. אתם מתבקשים לציין את התאריך או אזור הזמן שבו תבצעו את ההזמנה, ואת המדינה ממנה תזמינו. עוד מידע-רשות.

אני הולך להזמין כנראה ב-15 לחודש הזה מבריטניה.

אגב, בעקבות השינויים הנ"ל, נראה לי מאוד חשוב שוותיקים יחלקו את הידע שלהם בנוגע להזמנות מחו"ל-איפה הכי זול, איפה הכי אמין וכו', אם כי זה בעץ אחר.

נ.ב.
הייתי שמח אם עץ זה יהיה דביק. ואם יש במקרה כבר עץ כזה ולא שמתי לב, אתם מוזמנים למחוק.

אני אשמח להצטרף להזמנות עתידיות (רק בעוד חודש+).
פשוט, אני עושה עכשיו תקופה של קניות (לעזור לכ"כ ולפריק לרוקן מלאי :eek:rcsmile: ), אז לא יהיה לי כסף עודף להזמנה.

שנייה, מה שכתבתי פה בכלל לא קשור לנושא העץ.

בכל מקרה, אני מצטרף להצעה להזמין ממלסטרום- הכי זול, ויש להם שירות מוצלח.
ויש שם גם FoW, אז עזבו 40K, תזמינו פאשיסטים.

SilverStars אמר/ה:
באמת עדיף לכם להזמין מחו"ל מאשר ב-25% הנחה שיש עכשיו באתר שלנו?

אז זה 25%? חשבתי 20%...... מכול מקום, הבנתי שאתם לא עושים עוד הזמנות, משמעו שאת הקודקס החדש אני לא אוכל להשיג אצלכם.

אני אשמח להזמין מכם דברים אחרים עם זאת, ואני מצטרף לשאלה של אווטר, אני אשמח לקנות מכם באייקון בתיאום מראש.

אלוהים יודע מה יהיה באייקון. כרגע עשו אצלנו הזמנה ל-15 פריטים שונים (שכבר ירדו מהאתר). אם אתם יכולים לעשות הזמנות מחו"ל - בכל הכבוד הראוי, אל תהיו אדיוטים ותחכו לאייקון. תזימנו כאן ועכשיו. זה יותר זול, וזה יותר מהר, ואין שום בטוחה שמה שאתם רוצים ישרוד עד אייקון.

אידיוט הוא אדם, גולש אנונימי, שבוחר להתייחס למילה "אידיוטים" שנכתבה בהודעה כעלבון מכוון, במקום להתייחס לרוח הדברים שנאמרו.
אידיוט הוא מיניטוריסט, שהוא וחבריו בחרו במשך שנים להזמין מחו"ל במקום בארץ, כדי לחסוך 20 שקלים.

אידיוט הוא היבואן הפורש, שבכלל מתייחס להערה שלך.

אידיוט הוא היבואן הבא, שמסתבך עם חברה כמו GW, ועם קהילה "תומכת" כמו שיש בארץ.

כולנו אידיוטים, ואני מאחל לנו שנה מטומטמת ומטמטמת. תבורך, אידיוט יקר.

מספר נקודות על הזמנות מחו"ל:
1. באתר של GW האנגלי יש להוריד מכל מחיר 17.5% מע"מ שיורד אוטומטית בהזמנה מחוץ לאנגליה.
2. אתר של מיילסטורם לא מוריד את המע"מ הזה, כמו כן אין ביטוח למשלוח קרי המשלוח אבד בדואר לא תקבל החזר כספי, מבחינת ראיית מערכתית שווה להזמין ממיילסטורם בסכום נמוך יחסית (יחידה אחד או מוצר אחד) ובכך למזער את הנזק, הזמנות גדולות שווה להוציא מGW עצמם כדי לקבל את ההגנה על איבוד המשלוח.
3. לא בדקתי עם מיילסטורם עושה את זה אבל הרבה חברות קטנות מוכנות לרשום על גבי החבילה מחיר שונה מהמחיר האמיתי כדי לעזור להעביר את זה במכס, אחרת רצוי שתקפידו על חוקים פשוטים: לא להזמין בסכום שעולה על 50 דולר, אם אתם מוכנים לקחת סיכון מחושב אתה יכולים להזמין בסכום של 50 פאונד- הסיכוי להיתפס הוא קטן מאוד, להקפיד שלא להזמין המון דברים גדולים יחד - חבילה גדולה מושכת את המוכסים.
4. לעשות השוואת מחירים בין אתרי GW- הביינבלד נימכר בארה"ב ב95$ ובאנגליה ב60 פאונד מה שעושה את זה יותר כדאי להזמין מארה"ב מצד שני המחיר הגבוה יתפס כניראה במכס ולכן אולי רצוי לחפש חלופות בדמות אתרי מכירות (ראה מספר 3 לסיבה).

ובעניין כוכבי כסף:
העץ הזה ניפתח כדי לבדוק חלופות למוצרים שאין אצלך, למרות ה25% הנחה אין לי מה לעשות עם מדריך האספנות של טאו, כמו כולם פה אני יעבור על האתר וניראה מה יש לקנות אצלך אבל בין זה לבין לקנות מוצרים חדשים שאין אצלך יש מרחק מטמטם כנראה...

אני רוצה להזמין מכ"כ ולא שם זין על אתרים מחו"ל
שימו לב ש25% הנחה!!!!!!!!!שלא היה אפעם וגיליון WHITE DAWRF בחינם שזה גם חמוד...!
וגם אין סיכוי קטן או גדול וכו' להיתפס במכס
זה מגיע מהר
וזאת בטח תיהיה הזמנה אחרונה מכ"כ ככה ששווה להזמין מהם ובעתיד להזמין מחו"ל
אני רוצה להזמין מכ"כ,מישהו מזמין ואני יכול להצתרף עליו?

לכוכבי כסף יש ביינבלד? לא, תודה, בזה מסתכם הדיון על כובי כסף בעץ על הזמנות מחו"ל, כוכבי כסף פתח עץ מתאים בשביל זה אתה מוזמן לפרסם שם את בקשתך למה לזהם עץ שמיועד למשהו אחר?

חזרה