• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

WM: סכנה! חפירה רצינית!

תאמינו או לא עוד שאלות...

1. מה זה שכתוב מתחת לריינג' SP?

2. ואיך זה עובד?

a model takes a POW 12dmg roll each turn during its maintence until a d6 roll of 1 or 2

מה זה אומר שהאויב מקבל 12 נזק כל תור?!

COMMANDOR אמר/ה:
תאמינו או לא עוד שאלות...

1. מה זה שכתוב מתחת לריינג' SP?

2. ואיך זה עובד?

a model takes a POW 12dmg roll each turn during its maintence until a d6 roll of 1 or 2

מה זה אומר שהאויב מקבל 12 נזק כל תור?!
1:SP=קיצור של SPRAY
2:ספריי זה כמו להביור,כל מי שמתחת לזה נפגע
3:זה נקרא אפקט מתמשך,כל פעם שמודל פועל ויש עליו את זה הוא חוטף כוח 12 כמו שרשום,אתה זורק כל תור קוביה ועם יוצא 1 או 2 האפקט מפסיק כמו כוויה
עכשיו אפקטים מתמשכים יש fire ויש עוד אחד שנאי לא זוכר את השם שלו,יש עוד כאלה אבל אתה כבר תבין לבד...

COMMANDOR אמר/ה:
מה זאת אומרת כל מי שמתחת לזה? טווח אפס?

וה POW 12? איך בדיוק הוא חוטף POW 12? אני לא מבין את הקטע של זה בכלל.
סליחה ששחכתי מזה...ספריי זה טווח 8,יש לזה טמפלט מיוחד
עכשיו POW 12 זה פשוט POW 12 כמו עגרוף רק משהו אחר...
לדוגמא:אפקט מתמשך אש{FIRE}-כל תור המודל סובל מזה שהוא בוער באש אז הוא חוטף POW 12 מהאש...

COMMANDOR אמר/ה:
זאת אומרת שכל האיברים שלו כאילו הידיים והראש ה POW הןפך ל 12? זה מאיץ לחלק את הכוח לא?
לא...זה כאילו הוא חוטף יריה או מכה או כל דבר אחר...
עם ב2 קוביות+12 זה לא עובר את השיריון שלו הוא לא חוטף נזק...
ההבדל היחיד שכאן הפגיעה היא אוטומטית!לא צריך האש או כל אפקט אחר פוגע אוטומטית ואז ישר גלגול נזק

נראה לי הבנתי..זה כאילו אקסטרה מכה שלא צריך לגלגל פגיעה.
פשוט בתחילת התור של הדמות שקיבלה את זה אני מגלגל 2 קוביות מוסיף לזה 12 ומוריד לו נזק?

COMMANDOR אמר/ה:
נראה לי הבנתי..זה כאילו אקסטרה מכה שלא צריך לגלגל פגיעה.
פשוט בתחילת התור של הדמות שקיבלה את זה אני מגלגל 2 קוביות מוסיף לזה 12 ומוריד לו נזק?
תראה continues effect זה תהליך מתמשך שנוצר עקב יכולת מיוחדת שיש לנשק
כלומר:עם אתה יורה עם נשק להביור,אתה עושה את כל הגלגולים הרגילים של הנשק ורק תור אחרי מתחיל האפקט המתמשך

nitzans אמר/ה:
COMMANDOR אמר/ה:
זאת אומרת שכל האיברים שלו כאילו הידיים והראש ה POW הןפך ל 12? זה מאיץ לחלק את הכוח לא?
לא...זה כאילו הוא חוטף יריה או מכה או כל דבר אחר...
עם ב2 קוביות+12 זה לא עובר את השיריון שלו הוא לא חוטף נזק...
ההבדל היחיד שכאן הפגיעה היא אוטומטית!לא צריך האש או כל אפקט אחר פוגע אוטומטית ואז ישר גלגול נזק

כן. זאת פגיעה אוטומטית. לא צריך לגלגל פגיעה, רק נזק. 12 ועוד שתי קוביות פחות השריון, בדיוק כמו כל מכה.

קומנדר, זה מאוד פשוט.

תקרא את החוקים.
תגיע למשחק עם מישהו.

אני מבטיח לך שהכל יהיה ברור לך תוך שעה מקסימום, ולא תצטרך לשאול שאלות "טרחניות". אתה שואל שאלות טובות, אבל אילו לא שאלות שצריך לשבת ולחשוב מה לענות לך, זה מופיע ישר בחוקים, וזה מתבהר מאוד במשחק הראשון שלך.

בנתיים תעבור על המודלים של הצבאות ותחליט מה אתה רוצה לשחק, עזוב חוקים כרגע. מחר או ביום אחר לך לפאלאדין ויהיו שם המון שחקנים שישמחו להסביר לך את המשחק מא' ועד ת'.

וד"א, ספריי לא פוגע אוטומטית, צריך לגלגל פגיעה בנפרד נגד כל מודל שנמצא מתחת לספריי.

חזרה