• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

WHF: Army Dev' - Beastmen

חבר'ה, מלחמת בוץ במזג-אוויר כזה? אתם תחטפו דלקת ריאות...

בכל מקרה, עומר, כשאתה אומר 2850 אתה מתכוון כולל ציוד מיוחד ודגלים וכאלה? אני בספק אם זה המקסימום הכי גבוה שאתה יכול להגיע באמת...

יאפ, כולל ציוד וחפ"קים, לצערי הצבא שלי מורכב רובו הגדול מיחידות ליבה זולות.
כל זה ישתנה ברגע שיוציאו מודלים חדשים לדרקוני העוגים, שכעיקרון אחת היחידות הכי אהובות עליי מבחינה משחקית, אבל המודלים מכוערים תחת.
יח' הסנטיגורים שלי נמצאים בטיפול- אני מתכנן על הזמנה של יחידת פיסטולירס בשביל הפיכת הסוסים שלהם לסנטיגורים, וזה ייתן לי יחידה מגניבה למדי של 6 סנטיגורים.

ואם כבר בתכנונים עסקנינו, אז היחידות שאני שואף לצרף לצבאי (בהינתן אשראי מספק) הן יחידת אבירי כאוס(מה שמזכיר לי שאולי אני יכול להשיג יחידה בזול :rolleyes: ), screamers of tzeench, עוד יחידת warboars, הסנטיגורים הנ"ל, דרקוני עוגים ועוד ספאון או שניים.
כל זאת בזמן היחסית קרוב, בזמן הרחוק יש כמובן גם יחידה של הורורס ופליימרס(אולי כשיוציאו אותם בפלסטיק!), ענק כאוס, שאגות', נסיך שדים, וכמה טרולי כאוס.

החזיר בר הראשון מוכן. העיכובים בגלל ששברתי את המקדח 1ממ היחיד שקניתי. בקנייה הבאה אני קונה 5 לכל מקרה... :)

DSCF0002.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v423/omerZ/DSCF0006.jpg
מה שעשיתי איתו זה שינוי הפוזה מהעמידה הסטטית הרגילה, והקרניים. כן, אני יודע שהחיטים הקטנים לא מורכבים, אבל זה רק נכון לשעת הצילום. וכן, אני ידוע שקרן ימין קטנה מקרן שמאל... כה רנדמוליים הן כוחות הכאוס! (האמת שרואים את זה פחות במציאות...)

הקרניים מעולות, וכך גם הפוזה (אם כי אני חייב להודות שאני לא יודע איך נראית המקורית)
ואל תדאג לגבי ההבדל בגדלים של הקרניים, גם לחזירים בטבע זה לא סימטרי :)

אני רק מציע שאם אתה כבר עם השוונג של ה-GS, תמלא את החריץ שיש לו בבטן בין שני החלקים

עומר, [ או עומרי, אני אף פעם לא זוכר] חצי מהתמונות בעץ לא עובדות, וחצי מהתמונות שעובדות לא מצולם טוב:p קאבל במה שכן רואים אהבתי ביותר:)

molejo אמר/ה:
הקרניים מעולות, וכך גם הפוזה (אם כי אני חייב להודות שאני לא יודע איך נראית המקורית)
ואל תדאג לגבי ההבדל בגדלים של הקרניים, גם לחזירים בטבע זה לא סימטרי :)

אני רק מציע שאם אתה כבר עם השוונג של ה-GS, תמלא את החריץ שיש לו בבטן בין שני החלקים

אויש נכון, תודה שהזכרת לי. סעמק ובדיוק היום זרקתי שארית GS קטנה כי לא היה לי מה לעשות איתה...

ברק-
אני חושב שכל פעם שעדכנתי תמונות של מודל מסוים, מחקתי את התמונות הקודמות שלו. כעיקרון כל התמונות שבהודעה הראשונה עובדות.

כרגע הפסקתי עם החזירים כי בלי הפינינג אני לא יכול לשנות פוזות ולעשות קינוורטים ממש, אז עברתי לקינוורטים של גורים מהדורה 5ית מפלסטיק לביסטיגורים. יש להם כבר נשק אדיר, אני רק מוסיף שיריון (טבעות, כי זה היחיד שאני יודע לעשות, והוא גם הכי קל לפיסול). בסופו של דבר הם יצאו ביסטיגורים מכוערים למדי, אבל הם יהיו מיעוט קטן ביחידה הצפויה של 20+, אז הם שם בעצם בתור unit fillers.

יש לי טונה פרויקטים על הראש, והרבה בצפר, אז אני אתחיל במטרה קטנה יחסית כהכנה לטורניר באריאל- ביסוס כל המודלים שלי! אני נותן לעצמי עד סוף אפריל (כמו שאמרתי- יש לי המון דברים אחרים על הראש).

לא רציתי להראות חצי עבודה, אבל החלטתי שאני אשמח לשמוע מה דעתכם עד כה, ואם יש לכם רעיונות בשבילי (אני די סגור על הסכימה, אבל אני פתוח להצעות) אז הנה preview למינוטאור הראשון שלי:

DSCF0054.jpg

הטשטוש הוא שבעייתי, הצבעים דווקא יצאו בסדר.
אולי זה נדמה ככה כי העור פחות או יותר שחור לגמרי עם הילייטים קטנים (אך בולטים) של אפור בהיר.

בכל מקרה סורי על התמונה, אני אנסה שוב שתחזור לי המצלמה.

WIP ראשון של השאמאן הראשון שלי:
IMG_0484.jpg

אה, כן, עדכנתי את ההודעה הראשונה לגבי מודלים חדשים שלי, עם התמונות האחרונות של כל מודל שיש לו תמונות.

סה"כ ניראה טוב...

אצל השמאן- ניראה שבפרצוף השתלטתה יפה על הפרטים הקטנים..
חסר לי צבע/וואש על הקרניים שלו...

הBSB- ניראה טוב, אבל אני חושב שהפוזיציה קצת תפריע לך להשים אותו ביחידה... (אלה אם הוא יהיה הכי קיצוני)...
אהבתי את האבן שהוא עומד עליה, אבל הייתי עובר על הקצוות שלה עם סכין יפאנית או משהו... להראות שחיקה...

חזרה