• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים West Marches of Cielesta

droule

פונדקאי חדש
טווח גילאים
18+
מיקום בארץ / פלטפורמה
באר שבע וגם מקוון (דיסקורד)
בתשלום?
לא
ברוכים הבאים לפורטלנד (Portland)! אנא רדו מהספינה בזהירות ועשו את דרככם אל רובע העיר שם ידריכו אתכם אל בתיכם ותוכלו לפרוק את הציוד שלכם. ברוכים הבאים לוחמים ולוחמות אשר הגיעו מכל קצוות העולם למען מטרה אחת משותפת- לפתח את העיר החדשה שרגליכם דורכת עליה בפעם הראשונה. העיר עדיין בשלבי פיתוח וחנויות חדשות נפתחות כל יום, אנא הרגישו חופשי להסתובב בעיר הנפלאה והמוגנת שלנו כעבת נפשכם.

קצת הסבר
המשחק הוא d&d 5e רגיל לחלוטין, ההבדל הוא שאין קבוצה קבועה של 5 שחקנים עם DM קבוע וזמנים קבועים, אפשר להגיד שזה ההבדל בין לשחק בlan לבין לשחק בmmo

כרגע יש בוואטסאפ 17 אנשים אבל מה שבתאכלס רלוונטי זה השרת דיסקורד (שם יש 14)
רובנו מאזור הדרום (חלק סטודנטים בבן גוריון למשל) בגילאי 18+ (הרוב אחרי צבא גם)
אפשר לשחק פיזית על שולחן או דרך המחשב בדיסקורד, כשקובעים מתי משחקים ומי אז קובעים גם איך (אונליין או אופליין)

אנחנו מחפשים בעיקר שחקנים, כרגע יש 4 DMs עם פוטנציאל לעוד כמה, והיחס שאנחנו מכוונים אליו זה 1:5 בין DM לPC

בנתיים אנחנו פותחים מקום ל20 אנשים שרוצים להצטרף, לא יודע אם הביקוש כאן גבוה או לא, אם נראה שאפשר להוסיף עוד נכתוב כאן שוב

מי שמעניין אותו יכול לשלוח לי הודעה בדיסקורד: droule#2661 ואני כבר אשלח לו את הקישורים הרלוונטים
יש לנו PDF-ים שכתבתי עם הסברים כלליים על המשחק והעולם אבל אני לא בטוח שאפשר להעלות אותם לפה
כמו כן אם מישהו רוצה להיות DM זה גם אפשרי רק תעדכנו אותי

נ.ב.
זה לחלוטין בחינם, אבל אני מצפה שמי שמצטרף יהיה עם רצון טוב לחברים בקהילה ולא לחפש איך הוא מחזק רק את עצמו או דברים בסגנון, שיתוף פעולה הוא המפתח כאן.
בלי קשר לא יהיה לנו סובלנות לtoxic players אבל אני לא אכנס לזה פה.

חזרה