• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Stick Death

xiaoxiao יצר סרטונים באמת יפים.
איך הם יצאו לו טובים כ"כ? בגלל שהוא עשה אותם פריים-פריים.
זה בטח לקח לו הרבה זמן לעשות סרטון אחד אבל בסוף יצא בסדר.

גם האתר הזה טוב, אבל מה שלא טוב זה הפרטים
איש קו עם פרצוף זה ממש לא יפה
וכל הבנות בסרטון של האופנועים יצאו לא טוב.

אז למה עושים סרטונים עם אנשי קו? כי זה הכי קל.

אם תחפשו בגוגל "xiaoxiao" אתם תמצאו מלא אתרים עם סרטוני אנשי קו מכל הסוגים. מה שראיתם זה לא הסרטונים היחידים.

אני יודע, האמת אתה תמצא את כל הסרטונים האלה בחיפוש xiaoxiao, בגלל שxiaoxiao זה סרטוני אנשי הקו הכי טובים אז בדרך כלל חושבים ש-xiaoxiao זה שם כולל לסרטוני אנשי קו.

אנימציה בפלאש זה דבר קל מאוד, וכשהדמויות הם אנשי קו, זה עוד יותר קל.
מה שהרבה יותר מהתגר לעשות זה משחק בפלאש, שאז אתה צריך להיות מתכנת טוב ולא רק אנימטור שיודע מספיק. מה שלדעתי היה עם הכי הרבה השקעה מסדרת xiaoxiao זה xiaoxiao 9 כי זה היה משחק.

* תחפש באינטרנט את xiaoxiao 9 שיהיה בגודל הכי גדול. די בהתחלה, אפשר לראות על צג המחשב שבמשחק צילום מסך של בניית xiaoxiao 3 בפלאש. יש שם layer, שהסרטון מחולק לפריימים. זה מעיד שסרטוני xiaoxiao נעשו פריים-פריים.

נו למה ציפית?
כאשר האנימציה היא פריים-פריים, אז ההשקעה היא עצומה, ומאתגרת.
ובקשר לעניין שXAIOXAIO זה הכי טוב, אני לא חושב כך, בXAIOXAIO אין (למשל) רקע, אין עניין של דיבור, ואין עלילה קטנה.
האנימציה של XAIOXAIO מאוד יפה, אבל הסרטונים עצמם מאוד בינוניים.

XV8_Crisis אמר/ה:
dix רואים שאתה לא ממש מבין על מה אתה מדבר. איזה סרט לא נעשה בפריימים?? ואין דבר כזה "אנימציה קלה".
כל אנימציה בפלאש היא קשה.

כאן אתה טועה. אני מכיר את הפלאש מספיק טוב ואני יכול להגיד לך שסרטון פלאש אפשר לעשות לא רק פריים-פריים. יש הרבה מאוד דרכים לעשות אנימציה בפלאש בלי להתעמץ, אבל היוצר של xiaoxiao עשה תמונה אחת, וכל פריים הוא הזיז קצת. תגיד לי אם אתה יודע לעבוד בפלאש ואז אני יבדוק שוב את מה ששנינו אומרים.

MiNd ReaDeR אמר/ה:
נו למה ציפית?
כאשר האנימציה היא פריים-פריים, אז ההשקעה היא עצומה, ומאתגרת.
ובקשר לעניין שXAIOXAIO זה הכי טוב, אני לא חושב כך, בXAIOXAIO אין (למשל) רקע, אין עניין של דיבור, ואין עלילה קטנה.
האנימציה של XAIOXAIO מאוד יפה, אבל הסרטונים עצמם מאוד בינוניים.

ההבדל בין xiaoxiao לבין האתר שלך הוא שלxiaoxiao אין עלילה, ולסרטונים באתר שלך יש עלילה גרועה.
חוץ מזה בפלאש, אתה לא צריך להתחיל לצייר הכל מחדש. אפשר פשוט להזיז קצת כל פריים, משהו בסיסי בפלאש. כל סרטוני xiaoxiao הם סרטונים שאתה תדע לעשות אחרי שתי דקות של הסבר, חוץ מהתשיעי שהיה משחק ובו היוצר היה צריך להוסיף תיכנות.
הקטעים היחידים ב-xiaoxiao שהיוצר היה צריך לצייר כל פריים מחדש היו הקטעים שהמצלמה זזה סביב משהו, אלא אם היוצר השתמש בתוכנת צד שלישית שאפש לעשות בה תלת מימד וליבא לפלאש (כן, יש כאלו)

חזרה