• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

LotR - THbT: שאל בני, ונען - עץ שאלות ותשובות

היי כולם,
הזמנתי עכשיו מיניאטורות של LOTR מהצבא של הרד ואומבר (dalamyr, fleetmaster of umbr ויחידה של haradrym warriors). לפני שמיניאטורות וכל שאר הדברים יגיעו, הייתי רוצה לדעת איך אני צובע את המיניאטורות האלה? תודה רבה לכל העוזרים :)

gandalf8 אמר/ה:
היי כולם,
הזמנתי עכשיו מיניאטורות של LOTR מהצבא של הרד ואומבר (dalamyr, fleetmaster of umbr ויחידה של haradrym warriors). לפני שמיניאטורות וכל שאר הדברים יגיעו, הייתי רוצה לדעת איך אני צובע את המיניאטורות האלה? תודה רבה לכל העוזרים :)
אתה שואל איך לצבוע מיניאטורות באופן כללי, או איך לצבוע מיניאטורות מכוח של האראד/אומבאר באופן ספיציפי?

gandalf8 אמר/ה:
מיניאטורות באופן כללי
אני חדש בתחום ולכן אני לא כל כך יודע איך לעבוד עם הצביעה
+1
גם אני ואחרים שאלו מספר פעמים שאלות דומות וענו בסגנון איזה צבעים צריך, הקביעה שזה דבר ממש קל, הפניה לעץ המידע הגדול או לאתר באנגלית

aragorn7 אמר/ה:
היי,
לא ממש הבנתי את החוק הזה.
מישהו יכול להסביר איך בדיוק הוא משפיע?
אוטומטית, עם גלגול, אחרי תנועה, לפני תנועה...
תודה מראש,
aragorn7
אני מחפש את התשובה. אם מישהו יקדים אותי בראבו. אם לא אני אסביר.

עריכה: במקרה של צבא שבור (ברוקן), אם גיבור עבר בדיקת אומץ לעניין הצבא השבור והצליח כל הלוחמים הפשוטים במרחק 6 אינץ' ממנו מצליחים אוטומטית.

מחפש מקום לשחק
אני גר בישוב בגזר ליד מודיעין.
וחשבתי להתחיל לשחק אבל זה דיון אחר.
אז בו נחזור לנושא העם יש מקום במודיעין לשחק ?
נ.ב אני בן 15.5 זה בעיה ?

אני רוצה לקנות את הערכה escape from goblin town ואמרו לי שיש ערכה קטנה עם 6 גובלינים, הצבעים ועוד כל מיני דברים מועילים. איפה אני יכול לקנות את הערכה הקטנה?

הערכה כן מכילה 6 גובלינים, צבעים ומברשת, אבל לא שום דבר מעבר לזה :)
כרגע הערכה לא זמינה באתר הרשמי של GW, אבל אפשר להשיג אותה מאתרים אחרים. למשל מאמאזון:
http://www.amazon.com/Hobbit-Strategy-Battle-Game-Paint/dp/B00AFX4Q3Y
ובטח גם מאיביי, רק צריך לבדוק שהמחירים שפויים.

חזרה