• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

Concept Art של עולם המערכה מלסטרה - נוף מיער וארת'ארון

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
שמח לחשוף כאן לראשונה תמונה שציירה עבורי האומנית הדיגיטלית לילך נצר, על-בסיס סקיצה ראשונית שלי מלפני כמה שבועות.
בתמונה - נוף טיפוסי למדי של יער וארת'ארון (או לפחות של כמה מהחלקים היותר פתוחים שלו); היא גם תשמש בקרוב כבאנר החדש של יער וארת'ארון.

בהזדמנות זו, מודה ללילך פעם נוספת על העבודה המעולה והתוצאה היפה :)

קבצים מצורפים

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
בהחלט יפהפה. עצי החנית הללו מזכירים לי קקטוסים. אני מניח, שלהבדיל מעצים, גם העצה שלהם חיה. האם העשבים הם אחים קטנים? וכמובן, הכוורות נהדרות. מה שחסר בתמונה זה הדבורים עצמן...

מה, בעצם, הייתה ההשראה ליער וארת'ארון?

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה :)

העשבים הם, במקרה הזה, סתם עשבים.
כבודן של הדבורים במקומן מונח, אבל גם ככה הבאנר הזה מלא פרטים ולא היה מקום/זמן להשקיע גם בדבורים.

ההשראה?
הרעיון המקורי היה פשוט יער מעוות של עצים נגועים בחזזיות/ספק עצים וספק חזזיות עם מראה צהבהב ורוח אכזרית שמצליפה בהם.
משם זה התגלגל והתפתח. מה שרואים כאן, זה רק סוג אחד של עצי חנית, פשוט הצורה שלהם מתאימה יותר לבאנר.
עצי חנית קרובים יותר לרעיון המקורי - שהם דקים וגבוהים - יופיעו בתקווה בתמונות אחרות, אולי בכריכה עתידית של החוברת על יער וארת'ארון.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
איור מגניב :)
הערה טכנית לגבי באנר - שים לב שמעבר לבאנר לעמוד יש גם מידות סטנדרטיות לבאנר לפייסבוק, נניח אם אתה רוצה לשים אותו בעמוד שם. אז כדאי לבדוק את זה.
בכלל איורים כאלו מוסיפים המון - אני ממש בעד.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה :)
הציור אכן נבנה במידה שתתאים גם לבאנר של פייסבוק, הגם שזה רק עניין צדדי - מה שחשוב לי הוא שהוא יופיע באתר.

ואין ספק, האיורים האלו אכן מוסיפים המון לאתר/עמוד.

Top Bottom