• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Warhammer 40K Info

Grok

פונדקאי ותיק
פה אפשר לדון בכל דבר שהוא WH40K, משמועות, טקטיקה, עלילה וצביעה וכל מה שקשור ל40K.
הדבר היחיד שאני מבקש הוא שתישארו עניניים לאורך כל העץ כי כל ספאם ימחק מיד, גם אם הוא מעורבב עם שאלה, נסחו את השאלות והתשובות שלכם כמו שצריך ולא מבולגן.

אוקיי אז הינה שאלה האם כדיי להכנס לבניין אני צריך להגיע אליו, ורק תור אחריי זה (בשלב תזוזה) אני נחשב כאילו אני בפנים? למשל נניח אני נמצא 3' מבית (שאפשר להכנס אליו) אז יעני אני זז 3 עד שאני מגיע למבנה ותור הבא אני נכנס או שאני פשוט נכנס פנימה????

טוב, אז רציתי לשאול איזה גודל קרבות אתם עושים פחות או יותר (כדי לתכנן את הקנייה שלי).
כמה אנשים עושים קרבות של 800 נק'?

אני יוד שאפשר לעשות קרבות של כל גודל שרוצים השאלה היא איזה גודל קרבות אתם עושים ב-40K בדרך כלל?

יאיר אמר/ה:
כמה אנשים עושים קרבות של 800 נק'?

אני יוד שאפשר לעשות קרבות של כל גודל שרוצים השאלה היא איזה גודל קרבות אתם עושים ב-40K בדרך כלל?

קרבות של פחות מ-1000 אין הרבה, אבל לא תהיה בעיה לשכנע מישהו לקרב כזה.
אני בד"כ עושה 1000-1400.

demon hunter אמר/ה:
שאלה.
מה הקטע של ה Black Tamplers? כאילו מה הם שונים כל כך מ ה SM?

טובים בקפא"פ יותר מאשר הSM הרגילים(וונילה), יש להם בחירה של 1 מתוך 5 vows כל משחק, יש להם סוג שונה של LR(שדרך אגב כולם יכולים לקחת, אבל רק 0-1) ועוד דברים קטנים פה ושם, לא רוצה לתת יותר מדי מידע כי זה נגד זכויות היוצרים.

יאיר: 800 נק' נחשב קרב קטן, אך לא בהכרח רע. אני אישית אשמח לשחק נגדך על 800 נק'.

בלאק טמלפארס: מארינס התקפיים יותר. לוקים בירי ארוך טווח ממשי, אך בעלי אופציות נשקי קפא"פ מבהילה למדי.

Crozius Arcanum! אמר/ה:
ינאי ההודעה הזו מה זה לא הייתה נחוצה...
יאיר: 800 נק' נחשב קרב קטן, אך לא בהכרח רע. אני אישית אשמח לשחק נגדך על 800 נק'.

בלאק טמלפארס: מארינס התקפיים יותר. לוקים בירי ארוך טווח ממשי, אך בעלי אופציות נשקי קפא"פ מבהילה למדי.
מה? יותר מציידי השדים המנוולים שלי?

מבחינת העלילה, הבלאק טמפלרס ממש מגניבים: הם פלג של צלבנים פסיכים, שלפני קרבות נתקפים בחזיונות של גבורה ושפיכות דמים ואז הם בוחרים את ה emperor's champion שלהם. הם נוחים למדי לצביעה ( :twisted: ), וגם טובים למדי בקרב (שיחקתי נגד כאלה כמה פעמים, והתרשמתי לטובה. זה לא BA אבל זה טוב.)

הEOT זה קרע גדול בין העולם החומרי למימד הכאוס, זה כמו גלקסיה קטנה שאליה אף אחד שפוי לא מתקרב והיא מלאה בשדים ועולמות שדים והיא גם מקום המפלט של לגיונות הבוגדים. בEOT הזמן לא עובר כמו בעולם החומרי ולכן לגיונות שנכנסו לשם להילחם בזמן הבגידה יכולים לצאת אכשיו כאילו לא עברו 10,000 שנים (לדוגמה הפלוגה ה13 של זאבי החלל). כמה פרימארכים נעמנים הלכו לשם להילחם ולא נראו שוב, כמו לאמן ראס וקוראקס וכל הפרימארכים הבוגדים הלכו לשם ונהפכו לשדים גדולים.
עולם אחד נמצא בנקודה הכי חשובה בעין הטרור והוא כוכב המבצר של קאדיה ואותו ניסה אבאדון לכבוש הרבה פעמים ונכשל בכולם, אם קאדיה תיפול הגזע האנושי יהיה בסכנה חמורה ונוראית...

סימן שאבדון לא השתמש בצבא שלי :p...
יש לי שאלה קצת מפגרת אבל בכל מקרה האם יש נשקים עם הגבלת טילים (כמו שכתוב בפורג' וורלד) כי זה נשמע רקוב...

בEOT נמצא כוכב הבית של האלדאר, וזה היה המרכז שלהם באזור ההוא. לצערנו, הם קצת יצרו את סלנאש ולכן האזור נהפך, כפי שגרוק אמר, לסופת וורפ משתוללת

אתה מבין עיברית? קראת בכלל את מה שאמרתי? אם קראת את מה שאמרתי היית מבין שזהו קרע בין מימדי ולא צבא! (בשביל שתפסיק לשאול אז לא זה לא צבא אלה רק בעלילה, למרות שהרבה צבאות ,בעיקר של חבר'ה רעים, באים משם).

Grok אמר/ה:
אתה מבין עיברית? קראת בכלל את מה שאמרתי? אם קראת את מה שאמרתי היית מבין שזהו קרע בין מימדי ולא צבא! (בשביל שתפסיק לשאול אז לא זה לא צבא אלה רק בעלילה, למרות שהרבה צבאות ,בעיקר של חבר'ה רעים, באים משם).

הבנתי שזה איזור,אבל אני רואה שם הרבה צבאות כמו ה 13th Company ומי שלא יהיה שם. אז כאילו הדבר הזה נחשב איזור אבל יש לו צבאת? WTF?

למה אתה חייב לסבך דברים פשוטים? יש לאיזורים אחרים צבאות? לא! לצבאות עצמם יש אזורים! זה שבאים משם הרבה צבאות לא אומר שהם מסווגים כצבא אחד.
זה רק אזור!

חזרה