• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דרקונים ונתונים [דו"נ 8][מו"ד 5] עיןעצומה

dvav

פונדקאי פעיל
קמע עיןעצומה
חפץ מופלא, אגדי, דורש התכווננות
קמע עיןעצומה הוא אחד מן הדברים שבאו מהFar Realm. כפי שניתן לצפות, לא ידוע עליו הרבה, אבל כפי הנראה הוא מופלא גם שם.
לפני שמתכווננים אליו הוא נראה כמו כדור עופרת קטן, לא שזה יטעה מישהו-שכן הוא 'מקרין' חוצניות. אבל כשמישהו מתכוונן אליו הוא חש לרגע את המהות האמיתית של עיןעצומה, ומיד לאחר מכן ע"ע יעטה צורה שמהווה התגלמות, אם כי פשטנית, של עצמו(אם כי נראה שתמיד תהא זו עין עצומה, בצורה כזו או אחרת) וה'חוצניות' שהוא מקרין תפחת משמעותית.
אפקטים:
מגן על המשתמש באופן מושלם מחיזוי
גורם למחסר של -5 לחקירה ולתפיסה של המשתמש אם הוא מיומן, ומבטל לחלוטין את התוספים הנ"ל אם לא וגם גורם למחסר הנ"ל
האפקט הקודם מוכפל כשמדובר בחקירה (ראיה) ותפיסה (ראיה)
+5 במקום המחסר (ובלי הביטול אם היה) לזיהוי אשליות. אשליות חזותיות יזוהו בהכרח
המשתמש, בהנחה שהוא מטיל לחשים, לא יוכל להטיל לחשי חיזוי ברמה גבוהה יותר משלוש. אבל אין בכך למנוע ממנו שימוש בחפצים עם היכולת להטיל לחש כזה
המשתמש חסין פסי, אך אינו יכול להשתמש בו
יצורים הקשורים לFar Realm יסבלו מאותם מחסרים שהמשתמש סובל מהם בטווח 18 מטרים ממנו ולא יוכלו לאתר את המשתמש כלל

אני ער לכך שזה ספציפי מדי ובכללי לא מאוזן, אבל הרי בשביל זה ישנה האפשרות להגיב.

תודה. אבל יש לי תחושה שכך זה מחדד את העניין. עם זאת, אין בכך כדי למנוע ממני את התחושה שמדובר בעצום מלשון מתעצם ולא מלשון נעצם.

זה חמוד, אבל כמו שכתבת זה ספציפי. הייתי מנסה לשים משהו שגם נותן יכולת יותר כללית. אולי יכולת דמוית לחש של המישורים החיצוניים? אפשרות להטיל מעין אשלייה?
אחרת , זה מסוג החפצים שטוב לתת לדב"שים אבל לדמויות זה לא באמת שימושי.

בגדול, הוא אמור להיות כלי עזר בהשמדת ישויות אדירות משם. אני רק כתבתי את הרעיון, לא כיצד להשתמש בו. אבל הוא יכול להניע את העלילה לכיוונים מעניינים מאוד לדעתי.
ותודה על הקישור

חזרה