• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים [דו"נ4]זכרון החומר,או,כיצד יוצרים עתק...

dvav

פונדקאי פעיל
טוב, הגשה ראשונה, מה זה אומר בשבילי, ראו חתימה..

עתקים, חשבתם שסתם קסם כביר יצרם? תחשבו שוב.
אדמה שנחרשה ונעדרה ונזרעה על ידי איכר, לעולם לא תהא שוב שדה בור אמיתי. גם אלפי שנים אחר כך, ואפילו אם עשו כל זאת רק פעם אחת, הקרקע לעולם תזכור...
חישבו נא על זאת-אקדח שהופיע לו פשוט, בלא מגע תבונה, גם לא קסם או אלוהות, מה עושה אותו לאקדח? מה עושה אותו לכלי שנוצר כדי לירות ולהרוג? כלום! אין הוא יותר מגיבוב חסר תחלית של חומרים. אך אם יבוא יצור, נחות ככל שיהיה, אם הוא תבוני והוא יבין מה ניתן לעשות עם הפריט הזה, אזי אז, ורק אז, זהו אקדח אמיתי!
האם ראיתם את מחשבותי, אשר יצקתי במילים? האם מצאתם את כוונתי?
כי הנה היא:
התודעה. היא המפתח. היא מבדילה בין הדברים-בין אבן של סתם, אחת מני רבות. לבין אבן יקרה, שאין כמותה עוד-וערכה הון תועפות.
היא שתייחד את מטבע ה'מזל' שלך, מכל אחיו.
וכשהיא, ורבות כמוה, ישתמשו במשהו במשך שנים. חתימתן, תעניק לו סגולות, ולעיתים אף מודעות עצמית!

חשבתי להגיש את זה לדו"נ 4, מה אתם אומרים?
עריכה: אני מיואש, אבל נו

מה עם זה? היא הודתה בתחילת הפוסט שזה לא באמת קשור לאתגר, אבל היא פרסמה בכל זאת. תשמע, זה שזה אתגר שמתמקד על מכניקה לא אומר שאם יש לך רעיון מגניב אבל אין לך רעיון למכניקה אז אסור לך לפרסם. אתה יכול לפרסם, פשוט בלי קשר לאתגר, כעץ נפרד. אף אחד לא רוצה למנוע מאף אחד לפרסם רעיונות מקוריים שעולים לו.

אני חושב שאתה מפספס את הכוונה שלי. אתה מוזמן לכתוב ולפרסם מה שאתה רוצה, בלי קשר לאתגר. האתגר הוא בסה"כ יוזמה שלנו לעודד אנשים ליצור דברים ולתת להם רעיונות. אם יש לך כבר רעיונות, אז מצוין! אתה לא צריך את האתגר בשביל לשתף אותם.

חזרה