• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה בליפדולפולפ! המשחק נסגר, הוספתי טיפים ורשימה שחורה.

rui אמר/ה:
העוג הברברי אמר/ה:
זו הודעה קצרה, כי אתמול לא הצלחתי להגיב והיום אני מגיב מהאייפון, אז אגיב על הכול אחרי זה (להפריד ציטוטים מהאייפון זה סיוט)

רק יש לי להגיד- אתה עדיין מונע דיון- אבל הפעם לא בהצלחה כזו גדולה-
rui אמר/ה:
אני כבר למדתי שלורקרים זה לא תמיד מאפיונרים. משחקים ירדו על זה. אני כן הייתי רוצה לשמוע מה דעתך על עוג ונקסטורל.

כן עוג, אני לא נותן מקום לאנשים להגיב. אני לא שואל אותם לדעתם. זה לא כל מה שעשיתי בהתקפה על מנגו.
rui אמר/ה:
רגע. שתבין, לא אכפת לי שחושדים בי. זה מעולה ואפילו נהדר. רק אכפת לי שחושדים בי יותר ממישהו שיש עליו טיעונים, ואכפת לי שחושדים בי על שטויות ושקרים. וזה בדיוק מה שעוג ונקסטורל עושים פה.

עמית - ולא אכפת לך שנקסטורל שיקר? עזוב את עוג רגע, סבבה, אני אזרום עם זה עד שהוא יגיב לי.

rui אמר/ה:
העלאת האשמות לא אומרת שאתה אזרח. קינג עשה את זה נגדי ונגד סול המון במאפיה בה שלושתינו היינו מאפיונרים. גם סגירת לינץ' לא, וגם לקיחת חלק בזה. תראה שוב את ההודעות שלי ושל עוג. יש לך דעה עליהן?

rui אמר/ה:
אני מסכים איתך מאוד על זה, אבל כשיש חשודים אחרים שעומדים על הפרק אין צורך בזה. נקסטורל שיקר. עוג מחרבש עלי טענות. מה דעתך על הנושאים האלה?

rui אמר/ה:
focus the scum and get them lynched.

קודם נקסטורל.

אני לא מבין למה אי אפשר לנהל דיון בלי שאתה תסיט אותו.
וגם אשמח לראות על איזה האשמות אתה אומר שהן מחורבשות.

בנוסף לכך- ולנקסטורל הייתה איזו הודעה עם האשמה מוזרה על 3 נקודות. אני אצטט שאהיה בטוח.
ודינרבלו שלח הודעה נגד העיירה הבטוחה שלנו- דרגוניין (ולא דראגולד)- זה מחשיד אותי כי ברור שהוא עיירה
אני לא מסיט דיון. אני שואל אנשים על דעתם של הדיון שלי. משהו שגוי בזה? לא כדאי עוד דעות על נקסטורל?

אתה אומר שיש לך בעיה שאני לא נותן לאנשים להשתתף. במשך כל ההאשמות שלי אני שואל אנשים מה דעתם על הדיונים שלי. ואז אתה אומר שאני טאוני גרוע כי אני לא נותן לאנשים להשתתף.
מצד אחד אתה אומר שאתה לא רוצה לומר משהו על ההתנהגות האגרסיבית שלי, אבל מצד שני אתה מאשים אותי על כך שאני מנהיג לינצ'ים חזק מדי (זה לפחות מה שהבנתי ממך). ניגוד.
בוא תסתכל על ההתנהגות של KR במאפיות- הוא אגרסיבי, נכון? אבל ברגע שמישהו שולח הודעה שלא קשורה לדיון שהוא משתתף בו הוא שואל אותו על הדיון? לא. זה ההבדל. שאני אומר שאין לי בעיה עם אגרסיביות במשחק- אני מדבר על צורת משחק כמו של KR. שאני מאשים אותך בגלל ההתנהגות שלך, זה לא בגלל האגרסיביות- זה בגלל שלמה שאתה עושה אני קורא 'הסטת דיון'.

rui אמר/ה:
אם צריך פירוש רש"י לכל הודעה שלך ובאופן כללי, מחוץ למשחק אתה מתנסח טוב, כנראה שאתה לא רוצה לדבר ברור. ומי לא רוצה לדבר ברור?
אני דווקא חושב שאני מתנסח כאן טוב, אני לא יודע למה קשה לך להבין אותי.

עכשיו, בוא נעבור לנקסטורל.
nextorl אמר/ה:
כיוון שהיום הזה באמת מתחיל להמרח ואני רואה שאין שום סיכוי שתשתכנעו ממני אז למה לדחות את הקץ?
בי בי עולם.

XXX vote: nextorl XXX

אבל לפחות לסגור את הקצוות- רוי-
1, אין בעיה. אני לא אכנס לוויפום הזה.
2, מה אתה רוצה שאומר על זה?
4, הכל.
5, למה מה?

והמה עכשיו רוי מתחיל לתרץ שהוא לא באמת חושב שאני מאפיונר. אם לא חשבת ככה למה אתה תוקף אותי בכזאת אגרסיביות? כי היו לי כמה טעויות?
עוד לפני שאני אטיח האשמות, אני אומר לך מעכשיו- אם יש דדליין, אני אצביע לך. הסיבה לכך היא שהצבעת לעצמך, ואם שחקן מצביע לעצמו ולא מנסה להתגונן- גם אם הוא עיירה אני חושב שמגיע לאיש עיירה שמתייאש מהדיון למות, ואם הוא מאפיונר אז בכלל- המאפיונרים צריכים לבכות שזה הצוות שלהם.

IN

הטאוניז היו עסוקים בדיון עמוק על משמעות החיים. אלא מה, שהדיון גווע. המוד לא הבין למה. אולי הוא לא היה אגרסיבי מספיק בניהול או משהו כזה.

ואז הוא הבין.

דמיינו שמש. דמיינו שמש של עמים רבים, שהצילה את כולנו מכיליון. שמש סובייטית. והשמש הזו משקיפה על מדינה קטנה בשם ניקרגואה. את הקו"ף ואת הגימ"ל הוגים כחי"ת רכה, בספרדית ובפורטוגזית. בניחרחואה, אנשים קטנים מעבדים שדות קטנים. חלקם מגדלים את צמח הקוקה, שממנו עושים סמים. חלקם סתם מנסים לעבור את הגבול למדינות שכנות, או נרצחים בסכסוכים בין כנופיות. שם, בדרום אמריקה, חי לו נקסטורל. ונקסטורל לא ממש היה אשם במשהו - חוץ מהעובדה שהוא חי בארץ ענייה שבה סמים הם כסף, וכסף הוא שער לעולם טוב יותר, תרתי משמע.

ונקסטורל הוצא להורג בלינץ', כי הטאוניז גרמו לדיון לגווע.

OUT

- נקסטורל הוצא להורג! הוא היה אזרח! מותר לו להגיב הודעת מוות, אבל בלי סיכומים וחשדות.
- לילה יורד על העיירה.
- אני מזכיר לא להגיב בעץ בשעות הלילה.
- ביום האחרון הדיונים בעץ הפכו מסורבלים וחסרי משמעות. התעסקתם המון בWifoming, מה שלא נכון לעשות מבחינה משחקית - אתם פשוט הורגים את העץ. אני ממליץ למי מביניכם שמבולבל, לעבור שוב על העץ שגאלאן פתח ועל מדריכים באינטרנט. זה משחק נהדר, אל תתנו לו לשקוע.

תודה.

IN

בלילה אפל ואיום, שלושת המאפיונרים התגנבו בשקט בשקט לתוך ביתו של גאלאן. באופן מפתיע, גאלאן היה כל הזמן הזה בחיים. וכועס. כי הוא היה המאפיונר החמישי, המסוכן ביותר. מאפיונר שלא יכול למות, להירצח או להיחסם. הוא היה גבר אמיתי, והשתדל להוכיל את זה לסביבתו. הוא אפילו שקל להחליף את שם המשתמש שלו לגארל, כי גארל היה שם טוב יותר ואי אפשר להתווכח עם זה.

המאפיונרים עמדו לפי סדר הגבהים שלהם. הם דיברו צ'רקסית, ולעסו בורקסים. לכולם היו אקדחים. גאלאן חיבק אותם ברוך - והוסיף נשיקה - ואז תדרך אותם איך להרוג את דארקמו. הוא חילק להם זרי שוקולד ופרחים, ובחיוך שטני ומרושע ביקש מהם להעביר אותם לדארקמו. דארקמו רגיש לשילוב של שוקולד ופרחים, כי כמו שלמה המלך, זה גורם לו לאלרגיה מצומות. המאפיונרים היו כל כך מרושעים עד שהם שלפו צנצנות נוטלה מקוריות עם הכשר בד"צ. איכסה שוקולד השחר.
"בוס, מה אתה חושב שאנחנו צריכים לעשות עם דארקמו?"
"לרצוח אותו, בשמה של טאקיזיס! לכל הרוחות אתכם, התחלתם לסגוד לפאלאדין?"

המאפיונרים יצאו בריצה לעבר ביתו של דארקמו, שניסה להגן על מישהו. כי דארקמו היה הרופא.

"לא! מה אתם עושים?! הנשים הצעירות האלו כאן כי אני מלמד אותן חשבון! הסתלקו! ראווווווווווווס!"

OUT
דארקמו נרצח! הוא היה הרופא!
בוקר טוב עיירה. הרשימה מצטמצמת, ואתם בדרך להפסד מוחץ למאפיונרים.

אלא אם תתחילו לשחק אקטיבית ולחפש את המאפיונרים בלי להתלרקר, אתם תפסידו בקרוב מאוד.

בהצלחה.

ואו, שיט. עכשיו גם הרופא? זה לא טוב, בלשון המעטה...
רק רציתי לומר שמחר אני נוסע לטיול. ייתכן ואני אוכל להגיב בערבים ואני בהחלט אנסה, אבל מאוד ייתכן שאני לא אוכל להגיב בכלל במהלך השבוע הקרוב...

האמת שהייתי בטוח שדארקם מאפיונר.
הרעב!
אולי גאנדאלף, יקרא לעצמו הזחל הרעב?

האם המאפיונר הווווווא מייק?
או דינרבלו? בגלל שאווווווולי הוא עזר לי לרדוף לורקרים,
ובגלל שאנשים היו בטוחים שאין לי תפקיד חשוב?

אני לא אומר שזה חקוק בסלע, אבל לדיון אני יוצא מנקודת ההנחה הנ"ל.

Dark sith אמר/ה:
אני חושב שזה באמת הזמן לצאת נגד הלורקרים. כי גם אם הם לא מאפיונרים, הם דופקים חזק את המשחק.

אני דווקא חושב שזה הזמן שלך לכתוב שלמרות כל מה שהיה אתמול לא אתה רצחת את דארקמו.
איזה כיף שירד איום מהגב ואפשר מהר להפנות את האשמה ללורקרים.

מייק, אתה יודע שאתה לורקר, ואתה חושב שגם אם הייתי מאפיונר הייתי כזה מטומטם? להרוג ישר את מי ש'איים' עלי? זה ממש חכם.
חוץ מזה, זה יכול להיות נסיון להפללה. איזה כיף להתעסק בWIFOM.

מצביע מייק
כי הלורקרים דופקים את המשחק. אם הוא חייל ויודע שהוא לא יוכל להגיב הרבה, שלא ירשם.

חזרה