• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה בליפדולפולפ! המשחק נסגר, הוספתי טיפים ורשימה שחורה.

אמרתי שגם יכול להיות שהוא טועה. אבל כל הזמן מנגו מנסה להאשים אותו, אז זה הדליק אצלי נורה אדומה שיש מצב שהוא לא מאפיונר.

אם מנגו מאפיונר סרדומין לא מאפיונר, זה בטוח. אבל זה לא מנקה את גנדלף.

IN​

קבוצת ההרפתקנים הראשונה פרצה אל תוך המבוך בשאגות זעם. אחד מהם צייר בגרפיטי על הקירות את ראשי התיבות של השם שלו. השאר עמדו והריעו לו.
סרדומין החליט להפתיע אותם. הוא היה טריגאק גדול, מרשים ומפחיד.
ההרפתקנים החליטו לירות בו חץ, אבל הוא לא ממש הזיז לו.
"התקפת פתע!"
סרדומין חייך בבוז.
"התקפת פתע!"
סרדומין הופתע. הוא נשף על כולם אש. זה גרם להם נזק, אבל אחת מהם התחמקה כי היה לה רתיעה.
פתאום הופיעה מאחורי סרדומין, סרדומינית. סרדומין עצר כדי לשוחח איתה. הוא לא פחד מההרפתקנים.

ואז האשף סיים להכין את הלחשים שלו.

"כדור אש!"
"אעעעעעההההההההההה!"
"מכת ברק!"
"ארררררררחחחחחחחחח!"
"זרועות היחסים בהסכמה של משה קצב!"
"רגע, מה -"

OUT​

Saradomin הוצא להורג בצורה מזעזעת שפגעה בפרטיותו! ס' מבית הנשיא היה אזרח!

עכשיו לילה. אין להגיב בעץ הזה. לא לנעול את העץ הזה, בבקשה. תגובות שלא יהיו במקום יימחקו לבקשתי. בעלי תפקידים ומאפיונרים, אני רוצה דיווח בתוך 72 שעות.

IN

הטאוניז רדפו אחרי המאפיונרים במעברים הצרים של המבוך. פתאום מישהו, לא ברור אם טאוני או מאפיונר, אחז בגנדלף והטיח את ראשו בקיר. והוא התעלל בו. ואז כ-ו-ל-ם התעללו בגנדלף. זו הייתה זוועה. הם הכריחו אותו לעשות דברים עם מיניאטורות. הם הכריחו אותו להחליף את ערכי הנקודות בצורה אקראית. גנדלף נפצע קשות מהמיניאטורות, כי הן היו מברזל ולא מפלסטיק. הוא נלחם, הוא ירק וקילל ובעט, אבל הם היו שישה-עשר, והוא היה, ובכן, מיניאטוריסט. הוא התפלל שהם יפסיקו, שהם לא ייצבעו מחדש את המיניאטורה החדשה של אראגורן; הוא התפלל שהם לא ייגעו במבצר באראד-דור שהוא בנה מחתיכות שבורות של בקבוקי ערק ותמונות ישנות של קינג ריוונג'; הוא התפלל, אבל הם לא הפסיקו. ואז הוא הבין איך לסיים את זה.
"אלוהי האתאיסטים, תציל אותי!"
ואז נפל עליו פסנתר עם תמונה של מרפי עליו.

גנדלף... מת. והוא היה הרופאאזרחשוטרמאפיונרחסםתפקידיםאואףאחדמהם. העיירה אבודה, המשחק נגמר, הפסדתם.

OUT

גאלאן נרצח! הוא היה אזרח!

המשתמש dragonian מחליף את Gandalf.

משימות הפורום שלכם נגמרו, ואיתן, יש גם זוכים.
darkmo10 - שרד את היום הראשון, כפי שנכתב במשימה.
הנה התואר שלך.
omer2511 - שרד את היום הראשון, כפי שנכתב במשימה. הנה התואר שלך.
2much - השתמש במילים מSkyrim, כפי שנכתב במשימה. הנה התואר שלך.
dragold - השתמש בסמיילים בכל הודעה, כפי שנכתב במשימה. הנה התואר שלך.
מתוך אלו שזכו, תתקיים הגרלה. המנצח אולי יזכה במשהו, ואולי לא. תלוי באולדמן. למי שתוהה איפה רוי, הוא ימשיך את המשימה שלו עוד קצת. עד לשלב שבו הפורום יהפוך לספינת הדגל של הקומוניזם ולכולכם יהיו שפמים עבותים. ואז הוא יצטרף להגרלה גם כן.

ניתן להמשיך במשימות הפורום, בעדינות ובנחישות. תוכיחו דבקות, ותצטרפו גם אתם להגרלה.

אוקיי.
איפה אני מתחיל?
אני מאשים את מנגוס בהיותו מאפיונר(הציטוטים מהיום הראשון)

rui אמר/ה:
אתה עכשיו נכנסת לwifom

אני בא מהנקודה הכי גרועה - אני מת בלילה, ואין פה אף אחד כדי להיכנס במנגו. מה קרה כששתקתי ונתתי לדארקמו ומנגו להתווכח? דארקמו התייאש בגלל שטף מלל וטענות ילדותיות כמו "אני חדש, אתה מנוסה, לך ממני!" ו"אתה גרוע יותר!" עם תוספת של זריקת אשמה לפה ולשם, והתחמקויות עד אין סוף. סרדומין אפילו לא הגיב וכבר עומדים להרוג אותו. עד כמה שאני בטוח שסרדומין יכול להיות מאפיונר, זה לא הוגן לא לתת לו תגובה בכלל. זה כבר מניאקי, וכל מי שמצביע לסרדומין צריך לשקול מחדש למה הוא עושה את זה כשיש פה אדם שכן הגיב אבל, כפי שאמר דארקמו, "לא מבין את הטענות הטובות נגדו". "לא מבין" זו אחלה דרך להתחמק מדיון. "אני לא מבין את הטענה הזאת והזאת והזאת, אז בואו נשאיר אותם בצד ואני אלך על הטענה הפחות אהובה - פסיכולוגיה".
זורק אשמה וצועק שהוא חדש מספר גדול של פעמים? אתה רציני?

rui אמר/ה:
כל החדשים, אחד אחד, ירין, עומר, אלדרין (משחק שני שלו לא?) לא אמרו פעם אחת "אני חדש וזה למה אני טועה". למה? כי זה לא תירוץ. עומר, שהוא סך הכל בן 9, לא עושה את זה. הוא חכם, הוא אמיתי.
מנגו הוא היחיד שאומר "אני חדש, אני טועה, קבלו את זה" 100 פעם בפרצוף של אנשים.

רשימה שחורה תתפרסם ב7 וחצי או בהצבעה הבאה למנגו.
גנבת לי את המילים רוי בחלק הראשון של הציטוט,על זה אין לי הרבה מה לומר.

Spinning Mangos אמר/ה:
the tiger אמר/ה:
אפשר ספירת הצבעות בבקשה,

רוי : אוקי אני מאמין שאתה לא מאפיונר, אבל אני ממש, אבל ממש לא רואה סיבה להרוג את המאפיונר הלא בטוח לפניי המאפיונר הבטוח,ועוד משהו, מצטער לבשר לך את זה, אבל אתה לא מחזיק באמת הבילתי מעורערת, ויכול להיות שאתה טועה, ואם מישהו אומר, רוי אני לא מסכים איתך, זה לא אומר שהוא מאפיונר,ולדעתי אתה משחק הרבה יותר מידי אגרסיבי ורועה מאפיונר במקומות שאין, קצת קשה להתייחס לטיעוניים שלך ברצינות כשאחד מהם הוא "מנגו משתמש בפסיכולוגיה"(טיעון דומה למה שסרד טען נגדך, אבל אז כמובן זה היה ממש לא בסדר וממש לא לגיטמי), לדעתי מנגו הוא אזרח שנלחץ ומנסה לא להירג אבל לא יודע איך, יכול להיות שאני טועה אבל זה דעתי (כן היא שונה מדעתך o_O )

אלדרין: "טייגר מנסה להפריד את עצמו ממנגו"(או משהו בסגנון אין לי כוח לחפש את התגובה) לא אני לא, אני עדיין חושב שיותר סביר שמנגו אזרח ממאפיונר,

מנגו : מבחינתי הטיעון העיקרי נגדך זה זריקת אחראיות, כול הזמן שמאשימים אותך אתה אומר "כן אבל X יותר חשוד", תסביר לי את זה ומבחינתי את נקי, ואני מניח שיש גם את הקטע של לקורא לאנשים אבל את זה אני יכול להבין

אני זורק אחריות כי אני נלחץ מהעובדה שבאים עליי ככה מאורגן, וכי אני חושב שאם אני אתמודד ראש בראש אני אפסיד, כי אני מתמודד עם אנשים שאין עליהם "לכלוך", וכמו שאמרתי מקודם, אני מרגיש שיש לי עוד מה לתרום למשחק לפני שאני יוצא
זריקת אחריות היא מעשה שלא בדיוק עוזר לעיירה. זה כאילו לומר "אני אשם,תעביר את הדיון למישהו שלא אשם".
אנשים שאין נגדם לכלוך? אף שחקן לא פתור מלכלוך,אבל לך יש יותר. הרבה יותר לכלוך,שלרוב הוא אשמה על מאפיונר. נראה לי שעברת חטיבה,אז סביר להניח שיש לך קצת בגרות נפשית.

זה שלא הרגתם את רוי עשוי להיות פסיכולוגיה הפוכה:כדי לנקות את שמך או לפחות לנסות ניסית לא להרוג את המאשים הגדול ביותר שלך.

מצביע למנגוס

בגלל שהמוות של סרודמין לא באמת היה לינץ',
אני מציע לכולם להצביע שוב את אותם הצבעות,אין לי כוח לעוד הודעות ענק נגד מנגו (אהם רוי) וכדומה.
מבחינתי,מיצינו את הענין. מצביע מנגו

רגע, בואו נלך עם מה שוודאי, כמו שנכתב, או דרגולד או גנדלף מאפיונר, אז יש לנו שני חשודים, שאחד מהם בטוח מאפיונר, עדיף להיעזר בזה, במקום לקחת את הסיכון שמנגוס הוא לא מאפיונר(לדעתי הוא מאפיונר, אבל יש סיכוי שלא).

לפני הצבעה, אני רוצה להביא תגובה שהכנתי מאתמול (ושלחתי לKR בהודעה פרטית כדי לא לשכוח) ולהוסיף עוד כמה דברים.
תוכן ההודעה: (הערות נוספות באדום)
"חייב לשלוח הודעה שהכנתי, לפרסום ביום הבא. אתה יכול להתעלם או לקרוא ולהשתעשע.
------" (תקף רק לKR, תקראו מכאן)
rui אמר/ה:
אגב, כרגע אני אוכל את אותו תסכול שגנדלף חווה כשהוא היה איש עיירה ובחרתי להאמין לנרוביאן. החיים מצחיקים...
רוי, איזה מאפיה זה היה? (סתם מתעניין, ואשמח גם לקבל עמוד)
rui אמר/ה:
אתה עכשיו נכנסת לwifom

אני בא מהנקודה הכי גרועה - אני מת בלילה, ואין פה אף אחד כדי להיכנס במנגו. מה קרה כששתקתי ונתתי לדארקמו ומנגו להתווכח? דארקמו התייאש בגלל שטף מלל וטענות ילדותיות כמו "אני חדש, אתה מנוסה, לך ממני!" ו"אתה גרוע יותר!" עם תוספת של זריקת אשמה לפה ולשם, והתחמקויות עד אין סוף. סרדומין אפילו לא הגיב וכבר עומדים להרוג אותו. עד כמה שאני בטוח שסרדומין יכול להיות מאפיונר, זה לא הוגן לא לתת לו תגובה בכלל. זה כבר מניאקי, וכל מי שמצביע לסרדומין צריך לשקול מחדש למה הוא עושה את זה כשיש פה אדם שכן הגיב אבל, כפי שאמר דארקמו, "לא מבין את הטענות הטובות נגדו". "לא מבין" זו אחלה דרך להתחמק מדיון. "אני לא מבין את הטענה הזאת והזאת והזאת, אז בואו נשאיר אותם בצד ואני אלך על הטענה הפחות אהובה - פסיכולוגיה".
מה גם שהקשיבו לו (ר"ע [=ראה ערך] גאלאן).
Spinning Mangos אמר/ה:
אני זורק אחריות כי אני נלחץ מהעובדה שבאים עליי ככה מאורגן, וכי אני חושב שאם אני אתמודד ראש בראש אני אפסיד, כי אני מתמודד עם אנשים שאין עליהם "לכלוך", וכמו שאמרתי מקודם, אני מרגיש שיש לי עוד מה לתרום למשחק לפני שאני יוצא
תגדיר לכלוך
Spinning Mangos אמר/ה:
rui אמר/ה:
אתה יודע למה אתה תפסיד ראש בראש? לא כי אתה חדש. לא כי אני וותיק. אלא כי עליך יש "לכלוך", והנה הוא טעה שוב בלשונו. נכון. אתה מתמודד עם אנשים נקיים. דוגמה? החשד הכי גדול נגדי זה שאני משחק אגרסיבי. הייתי יכול לתת לדארקמו להוביל את זה ולהישאר בצד, אבל אני אעמוד בראש עד שאני רואה את המאפיונר נופל. לא אוהבים שכבר קבעתי שהוא מאפיונר? הוא בעל הכי הרבה סיכויים להיות מאפיונר מבין כולנו. סרדומין לא הגיב. אי אפשר להרוג אדם שלא הגיב. זה ממש לא הוגן. מגנוס הגיב, ואפילו לא הגיב על הטענות נגדו.

"אני פוחד. אני תורם. תשמרו אותי!"

גאלאן - נכנסת שם לwifom. מה עוד יש לי לומר על זה? כן, אני בא מנקודה שאני מת. אני גם לא מבקש הגנה, אני רק מבקש שתאמינו לי. זה כל כך קשה רק כי אני משחק אגרסיבי? מאפיונר תמורת אזרח זו לא עסקה שווה. למה לי לעשות אותה? אין שום סיבה. אין מישהו שיש עליו טיעונים יותר גדולים, וסרדומין לא הגיב, אז זה ממש לא הוגן לעשות עליו לינץ'. סרדומין יגיב, בתקווה, ביום השני. מנגוס הגיב. אבל הוא הגיב רע. ממשיך להתחבא מאחורי אותם תירוצים ישנים.

גנדלף - אני אחפש ואביא.

כן רוי, אני משתדל לתרום כמה שאפשר - נתחיל מזה שעזבתי את זריקות האחריות, מתחמק פחות משאלות (לגבי השאלות הקודמות אני צריך לעבור מהשאלות ולבדוק על מה כבר עניתי ולתת מענה על זריקות האחריות) ומנסה לשתף פעולה כמה שיותר - אבל זה לא אומר לוותר!

על ההודעה החדשה של רוי - עכשיו ריכזת את זה בשבילי מחדש גם ואני אענה על כל השאלות מחדש בניסוח יותר ברור

על ההודעה החדשה מאוד של רוי - הייתי ציני רק לגבי זה שלהעתיק ולהשתמש במושגים מהמדריך בלי הבחנה זה מקצועי, כנראה שלא הייתי ברור
ניתוח תגובה (אני רואה שכשרוי כותב את מה שאני כותב מאמינים לו, אז רוי, בבקשה copy-paste :lol: ):
1. אני משתדל, תעזבו אותי
2. אני אענה (ולא עונה)
3. שוב, "אני ציני"
Gandalf אמר/ה:
חוץ מזה, מה לעזאזל חשבת לעצמך כשרמזת על התפקיד המיוחד של מישהו?! תגיד לי, אתה *רוצה* שהמאפיה תרצח אותו? כי לפי התגובה שלך, כך זה נראה.
אין שום היגיון בחשיפת תפקיד של מישהו אחר אלא אם כן אתה במאפיה ואתה מנסה לחשוף אותו.

אני אמשיך לעבור על העץ...
אם הוא היה רוצה שהמאפיה תרצח אותי, הוא לא היה נותן את המידע ל"אזרחים התמימים" אלא חושף את דעתו בשיחה עם המאפיה. או שהוא מטומטם. בכל מקרה, זה צעד מטומטם גם למאפיה וגם לעיירה (אלא אם כן הוא בטוח שאין לי תפקיד, או שהוא רוצה להטעות את המאפיה)

עכשיו אני אכתוב תגובה על התכתבות שלי עם קינג בקשר לחתימה.
בי.

אני רואה שבחתימתו קינג ציטט קטעים של "קומוניסט אנונימי" תחת השם רוי (קטעים שרוי נשבע בכל תוקף שהוא לא כתב)
התגובה המיידית שלי היא לשלוח לו משהו על החתימה בה"פ:
darkmo10 אמר/ה:
זה לא היה קומוניסט אנונימי?
והתגובה הייתה
King Revange אמר/ה:
שיט. עלו עליו.
מנגו, תענה לי. אבל כרגע אני חושד ברוי על השקר הזה...

darkmo10 אמר/ה:
אני רואה שבחתימתו קינג ציטט קטעים של "קומוניסט אנונימי" תחת השם רוי (קטעים שרוי נשבע בכל תוקף שהוא לא כתב)
התגובה המיידית שלי היא לשלוח לו משהו על החתימה בה"פ:
darkmo10 אמר/ה:
זה לא היה קומוניסט אנונימי?
והתגובה הייתה
King Revange אמר/ה:
שיט. עלו עליו.
מנגו, תענה לי. אבל כרגע אני חושד ברוי על השקר הזה...
...באמת דארקמו? באמת?

אני סוגר את המשחק. שחקן שואל אותי אם רוי הוא קומוניסט ואני אומר "שיט, עלו עליו", ואיכשהו זה מתגלגל להאשמה במאפיונריות...

2. אה, נכון, אסור לצטט מתוך הה"פ שאתם מקבלים ממני. דארקמו, אזהרה לפני העפה.

אני מבין שזה מבלבל שיש עוד משהו במשחק חוץ מלמצוא מאפיונרים, אבל היי, זו משימת פורום ממש משעשעת. הוא מתחזה לקומוניסט והכל.

חזרה