• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מאפיה בליפדולפולפ! המשחק נסגר, הוספתי טיפים ורשימה שחורה.

קומוניסט אלמוני אמר/ה:
הם מחכים...
הם רוצים אותי. הם לא יקחו אותי, לא, חי שפמו של סטאלין! כובעו של לנין יגן עלי! טרוצקי, הנה! אני לא משוגע...
איפה טרוצקי?
אה. נכון. טרוצקי יצא לנופש במקסיקו. סטאלין הלך אחריו. נראה לי שיש להם משהו ביחד.

הם מחכים...
הם רוצים להרוג אותי, לכלוא אותי, לנטוש אותי. חזירים קפיטליסטים! למה? למה אני מותקף על ידי חיות משק? למה?!?!?!?!
אני אוציא מהפכה אל האור! אני אוציא את הקפיטליזם לחושך! השטנים לא יראו את אור היום!
אההה! מה זה?
אז. זה עכבר.
אני אקרא לו טרוצקי.

הם מחכים...
לא! לא! אה. חשבתי ששמעתי אותם. יש שלג בחוץ... אני רואה צללים.
הצללים לא שם! אני מתפכח?!
שתיתי עוד בירה. הכל בסדר.
חברים לא פוגעים בחברים! לכו מפה, קפיטליסטים! תתחילו לקנות חבלים שתמכרו לנו!

הכוח לסובייטים! לנין צדק כשאמר את זה!
אנחנו לא ננהל את העולם יותר טוב? אדם עם רובה יכול לשלוט על מאה אנשים בלי רובה.
תתחילו לקנות רובים!

אני חושד בדארקמו. וגם בגאלאן. וגם במייק ובסרדומין. ארבעתם וגם טייגר ומנגוס ודרגולד ועומר.
כולם מאפיונרים. וגם אני. וסול. וגנדלף. וthe soul crusher. וsol.
וגם אתה.
אהא! אובאמה הוא נשיא שחור ולכן הוא לא מסמיק כשהוא נבוך.
וגם אני. גם אני לא מסמיק.

החבר בוב,
עזור לי...

XXX
אני לא יודע כל כך איך להגיב על זה.

2MUCH אמר/ה:
סרדומין, לשמור את כל החיילים אצלך זו בדיוק הטקטיקה הלא נכונה. גם אם אתה עיירה, זה עוזר מאד למאפיה. המשחק האידיאלי הוא להתלכלך- אתה מאשים תמיד ותמיד מוכן להדוף מעצמך אשמה. במשחק כזה אתה עוזר לצד שלך, לא משנה מה הוא. להיות קורא שקט, או ״לפחות להשאיר את החיילים אצלי״ זה המשחק הכי גרוע והכי מאפיונרי. עצם ההודאה בשיטת משחק כזו הייתה מביאה אותך לסף לינץ׳ אם הייתה מנוסה יותר.

Saradomin אמר/ה:
דבר נוסף, כל הקטע של ה'קומוניסטי-קפיטליסטי'. עוד טריק פסיכולוגי לדעתי. טענה? רוי מדבר כמו 'קומוניסט' (למרות שלא יוצא לך ממש): קורא לרוב "חבר" מתרגש (כאילו) על שחקנים שהוא טוען שהם קפיטליסטים ארורים, וכו'. בכל זאת, הוא טוען בכל תוקף שהוא לא קומוניסט! מה שגרם לי לחשוב שרוי בעצם מנסה לבלבל את כל מי שמנסה להחשיד אותו בטענה הזו, שהוא מתנהג כמו קומוניסט אבל מוחה זאת בכל תוקף. זה מבלבל והשחקנים חושבים לעצמם: "טוב, זה לא מוביל לשום מקום, בואו נעזוב את החלק הזה ונחפש רמזים אחרים".
rui אמר/ה:
רעיון אחר שבא לי מזה.

6. החבר דינרבלו
7. החבר אלדרין
11. החבר darkmo10
13. החבר omer2511
14. החבר mike wolvesfury
15. החבר Dark sith
18.החבר Saradomin

כל אלו לא הגיבו הרבה, אם בכלל. בוא ננסה לנתח כל אחד מהם.

החבר סרדומין - גם הוא ברשימת החשודים שלי. מעבר לכמה תגובות על החוקים ומחיאה קלה נגד הצבעות אקראיות, זה נראה שהוא בחר להיות הקורא השקט שלנו. הגיב לאחרונה לקינג על רוסית (המשפט צודק, אגב).
שוב, רוי, אתה מתבצר במבצר הנוח, המוגן והקומוניסטי שלך ושולח את חיילך למקומות אחרים. יש סיבה לכך שאני ה"קורא השקט" כאן. טענה? להפך ממך, רוי, אני גם יושב לי במבצר שלי, אבל במקום לשלוח חיילים למבצרים אחרים, אני שומר אותם אצלי. אני לא מגלה את החשדות שלי בפומבי כשלא צריך, כדי למנוע ממני להיכנס לדיון ולמשוך תשומת לב מיותרת. זו הפעם הראשונה שלי במשחק מאפיה כלשהו, ולכן הטקטיקה הזו לא פועלת במאה אחוזים, עובדה, רוי חושד בי. מדוע רוב ההודעות שלי הן שאלות על החוקים ומחאה אחת על הצבעות אקראיות? כדי ליצור את הרושם שאני שחקן חדש במאפיה, שעוד לא מבין את החוקים כמו שצריך ומתלבט מה להגיב.
כל הקטע הזה עם המשימות הוא בדיחה, וקינג אמר את זה חמישים אלף פעם. הניסיון שלך להאשים עם זה הוא דחיפה ללינץ׳ נטו. ואם הטיעון שלך, או של כל אחד אחר (א...כאלה בעבר) הוא פסיכולוגי תדעו מראש שזה מגוחך. לפני שמישהו מאיתנו יהיה ברמה לעשות דברים כאלה יקח עוד המון זמן.
אם אתה צריך ליצור רושם כדי שיתעלמו ממך, כנראה אתה מאפיונר. שוב, הסיבה היחידה שדברים כאלה הם איכשהו נסלחים היא שאתה מאד מאד ירוק.

סימנתי בקו את מה שאני רוצה לדון עליו.
לא נכון. מנגוס כן השתמש פה בפסיכולוגיה, אם חושבים על זה לעומק. לקחתי לי קצת זמן שקט והגעתי למסקנה שאני רואה אותה כטאוני בגלל שהוא אומר 2 דברים:

א' - אני חדש. שים לב שעומר לא אומר "אני חדש, זה למה אני טועה" כל רגע.

ב' - בגלל הבדיחות. תכלס, הוא פטר את זה ב"קלוש" אבל יש מצב שדארקמו עלה פה על משהו.

בנוסף לזה תמיד יש את קריאת המצוקה:

אלדרין אמר/ה:
רוי - ביקשת לשמוע את דעתי:

החשודים שלי הם כאלה:
א. מר מנגואים - מכל הסיבות שכבר נכתבו,אבל בעיקר בעיקר מהטיעון שכתבתי שגם מנגו התעלם וגם אתם - הוא אשכרה קרא לנקסטורל לעזור! הוא ראה שהוא מפסיד וקרא לנקסטורל לעזור!
אם עכשיו רוי יתקוף אותי,ואני פשוט יכתוב סרודמין בוא תעזור,הם עלו עלי!!!111 הייתי מצביע לעצמי. מנגואים ונקסטורל - תסבירו את עצמכם מיד.
ב. מר נקסטורל. מהסיבות הנ''ל.
ג. סרודמין,כמו שכתבו לפני. ויודעים מה - גם אם הוא איש עיירה,לפחות רצחנו לורקר (כמו שכתבתי את זה כבר אי שם ).
ד. דראקמו - הכי פחות חשוד,אבל אם יתברר שמנגו הוא אזרח אז הוא החשוד מספר אחת,איך לא.
ה. רוי ?
ו. דארק סית'?

אלדרין אמר/ה:
מנגואים,למה לעזאזל עדיין לא ענית לי על ההתנהגות המאפיונרית הזאת?

נקסטורל, אני מעוניין לשמוע מה יש לך בראש לגבי הויכוח שלנו

ניתוח תגובה: היי,חברים (מסויימים מאוד),עלו עלי,בואו תצילו אותי!!

עריכה: לא ראיתי את ההודעה שלך,חברוי -

שוב,כתבתי לפי הסדר. דארק סית' לגמרי לא חשוד.
ברשימה הוא אחרון = הוא הכי פחות חשוד. וכן,ברור - כל אחד חשוד מבחינתי. מההתחלה.

כי בתכלס, הוא קרא רק לנקסטורל. לא לעוד אנשים. לנקסטורל בלבד.
ככל שאני קורא את הוויכוח הזה מחדש אני משוכנע יותר שמשהו מסריח פה. יש מצב למאפיונר שלישי?

ארבעה שאחד מהם חסם.

וואו. רוי- בראבו. כשאני קורא את זה אני נשמע ממש תוקפני.
מצטער שאני לא מגיב אבל אין לי כ''כ הרבה מה. אתם מוציאים לי את המיליפ מהפה.
בנוגע להתערבות שלי- שים לב שתקפתי את מנגו. לא הגנתי עליו.
בנוגע לסול וסרדומין- בהחלט עלית פה על משהו. בראבו. גורם לי לחשוב מחדש על סול שהתגובה הרצינית היחידה שלו במשחק בייתה זינוק להגן על חברו בלי שום טיעונים או הוכחות.
קינג- דפאק?!

רוי -
קודם כל - :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: (הייתי חייב,מצטער).
מצטרף לחשד. מנגו ענה שנקסטורל היה פשוט היחיד שהיה מחובר. קצת קשה לי להאמין,אבל זה גם תירוץ שאי אפשר להפריך :confused: .
אגב,מה היה הקטע הזה שקינג ציטט? :lol: אני חייב לציין שזה ממש תורם למאפיה.

גאלאן -
מצטרף לשאלה.

קינג -
אתה מתערב קצת יותר מדי,בלי להעליב.

שיט,לא ראיתי את ההודעה שלך,נקסטורל.
נוגע להתערבות שלי- שים לב שתקפתי את מנגו. לא הגנתי עליו.

so?
מנגו: נקסטורל,בוא תעזור לי דחוף,עלו עלי! (התנהגות נובית טיפוסית)
נקסטורל: טיפש אחד,עכשיו גילית את זה שיש ביננו קשר! אני ממש לא הולך לעזור לך,אחרת יעלו עלינו לגמרי!

טובף,אולי קצת הגזמתי :lol: אבל זה בכללי נראה לי ככה.

אלדרין אמר/ה:
שיט,לא ראיתי את ההודעה שלך,נקסטורל.
נוגע להתערבות שלי- שים לב שתקפתי את מנגו. לא הגנתי עליו.

so?
מנגו: נקסטורל,בוא תעזור לי דחוף,עלו עלי! (התנהגות נובית טיפוסית)
נקסטורל: טיפש אחד,עכשיו גילית את זה שיש ביננו קשר! אני ממש לא הולך לעזור לך,אחרת יעלו עלינו לגמרי!

טובף,אולי קצת הגזמתי :lol: אבל זה בכללי נראה לי ככה.

O_0. זה נראה מאוד מאוד מוזר, אבל מצחיק בדרך שלו.
אני הערתי שהייתי נגדו ולא בעדו כי רוי כתב שהוא קרא לי לעזרה, ואני מראה שעשיתי ההפך.

אלדרין אמר/ה:
קינג - אפשר לדעת את מצב ההודעות?

רוי - די דפקת את העיירה אם דראקמו הוא משכתבת. אני מוכן להתערב שאם הוא ימות זה יהיה בגללך. :cry:
התכוונת להצבעות אני מניח? אם כן אז מצטרף לבקשה. וקינג- אל תשכח שהצבעתי לסול...

אני מודע לזה, אבל זה סיכון שיש לקחת. יכול להיות שעוד היינו מארגנים לינץ' עליו.

תראה, אין לי מושג אם נקסטורל מאפיונר. אבל התגובה של מנגו נשמעת חשודה ברמה רצינית. בדיוק כמו שאלדרין כתב - "חברים, עלו עלי"
יכול להיות שנקסטורל לא מאפיונר, ויכול להיות שמנגו היה נואש. שמתי לב שבחלק הזה, שוב כפי שאלדרין אמר, הוא התחיל להפסיד לדארקמו.

אנחנו כבר יודעים על מאפיונר אחד בטוח - סרדומין. דחיפה גרועה ללינץ' מסכן.
ועוד אחד שאני מוכן להמר עליו - גנדלף. הודעות פרווה בשילוב הגנה על אדם ללא ביסוס בהוכחות שלו.
שלישי חביב, אם הייתי חייב לבחור, יש מצב מנגו. אני רוצה לראות את התגובה שלו קודם. כדאי בשבילו שהיא תהיה טובה. בהנחה שהוא לא עונה טוב אני מעדיף ללכת עליו מאשר על סרדומין, כי סרדומין כבר מת, ומאפיונר מתוחכם כמוהו (שוב, בהנחה שהוא מאפיונר) מסוכן יותר מגנדלף וסרדומין.
רביעי.... אררג.... אני מתלבט. יש לנו את טייגר, מייק, ודראגולד.

טייגר לורקר.
מייק לורקר, אבל הוא חייל.
דראגולד מנסה להישאר כמה שיותר נייטרלי. זה בדיוק מה שאני עשיתי כשהייתי מאפיונר.

אני הולך לבדוק את העץ הקודם. אולי אני אמצא שם התנהגות משחקית כלשהי בין כמה אנשים.

בקשר לדו"ח הקומוניסט האנונימי - מתברר שיש בינינו קומוניסט.
הוא לא אני. אבל מישהו כתב את זה.

הצבעות
עמית 1 [מנגוס]
דרגולד 1 [טייגר]
סרדומין 3 [טומאץ', רוי, דינרבלו]
רוי 1 [עמית]
מנגוס 2 [העוג הברברי, אלדרין]
מייק 1 [אלדרין]
עומר 1 [ירינארק]
לא מצביע 2 [עומר, סרדומין]

אם פספסתי מישהו - שיודיע לי.

איך אני לוקר?, אני אולי לא מגיב כול שנייה, אבל בהחלט יותר מתגובה ביום, ותגובות(לשעתי) שתורמות לדיון

בכול מקרה מצביע סרדומיין הוא היה חשוד עוד לפני שהוא היה לוקר, ועכשיו הוא פשוט נעלם, אני באמת חושב שהוא מאפיונר, ואני חושב שאולי אם הוא יראה שעומדים לעשות אליו לינץ הוא יגיב תגובה כלשהי,

עוד אני חושד בסול, הוא די לוקר(במובן שהוא לא תורם, לא לא מגיב) וההגנה שלו על סרד הייתה די מחשידה (לדעתי אפילו אמרתי לו משהו על זה)

במנגו ודראקמו אני דווקא לא כול כך חושד, אני חושב שהם פשוט נסחפו אם הדיון הזה וכבר שחכו על מה הם רבים, למרות שבתחילת המשחק שניהם עשו כמה טעויות (הניסיון של דארקמו למצוא דברים מחשידים בבדיחות, והטעויות השחקן המתחיל של מנגו)

גאלאן קצת מפחיד אותי, בעיקר כי הוא כנראה השחקן הכי טוב פה ואם הוא מאפיונר אני בחיים לא אחשוד בו,

גם רוי מפחיד אותי, למרות שהוא(וסית) הם האנשים שאני הכי פחות חושד בהם, רוי מגיב את רוב התגובות ואם הוא מאפיונר הוא יכול לדפוק אותנו בקלות (תארו לכם שהוא ישנה כמה מהתגובות בהודעה הארוכה ההיא)

טוב מייק חייל אבל עדיין הוא לא ממש תרם לדיון מתחילת המשחק

עוג בחו"ל מה שאומר שהוא יכול להיות מאפיונר ולא נדע מזה, צריך להסתכל עליו ולא לשכוח אותו

אני חושב שמנגו נקסטרול זה לא ממש מחשיד, מנגו מנסה פשוט לצרף עוד אנשים לדיון, שלא היו לוקרים(הוא עשה את זה עוד כמה פעמיים) אם כבר יכול להיות שמנגו מאפיונר שניסה לרמוז לנקסטרול לא להיות לוקר, אבל רק אם מנגו מאפיונר(מה שאני לא וכל כך בטוח בו)

טייגר - כי אתה בא, מאשים, ולא עומד עם זה. אתה משאיר לנו להתדיין. זה לורקר.
במהלך שיטוטיי בעץ (קריאה מחדש) שמתי לב לציטוט יפה של גאלאן.

גאלאן אמר/ה:
דארקמו- נופ, אתה לא יוצא מזה בכל כך קלות. אני יצאתי עליך די ברצינות והצבעתי לך. אתה התעלמת ממני לחלוטין ורק פנית אל ההודעה השנייה שלי, שהיא חסרת כל תוכן (כן, אני לא בטוח בעצמי במאה אחוז. הסיטואציה הזאת הזויה, קשה לי להת בטוח בעצמי במצב כזה. מובן מאליו בעיניי).

בכל מקרה, מנגואים ודארקמו, הדיון שלכם צמח לממדי ענק. אתם זוכרים את ההודעות של קינג ונרוביאן שאף אחד לא קורא כי הן משעממות וארוכות? זה.
לא יעזור להגיד לכם לסדר כי אתם לא עושים את זה, אז לכל הפחות תעשו את זה- בוחרים נושא אחד (׳מנגו כתב בדיחה פוליטית׳) ותדונו רק עליה ולא על שום חלק אחר בדיון. ככה עוד אנשים חוץ משניכם יוכלו להבין על מה לעזאזל אתם מדברים. כשהדיון מיצה את עצמו, עוברים לחלק הבא.

ירין, איפה אתה? היית פעיל בהתחלה ואז נעלמת. סאראדומין- אני לא יודע אם זאת הסיבה, אבל אם אתה לא כותב הודעות כי אין לך מה להגיד תגיב ״קראתי, אני חושב על תגובה״ או משהו בסגנון. זה מראה על רצינות ונראה הרבה יותר טוב ממישהו שנעלם ברגע שהוא צריך להגיב תגובה ארוכה יחסית.

סימנתי את זה יפה. הדיון הזה באמת מזכיר לי את נרוביאן וקינג, ואני זוכר שאני פשוט לא קראתי את זה, כי שניהם היו כותבים כל כך הרבה...
ומה שעוד שמתי לב זה שאסטרטגיות ההתחמקות של קינג (שהיה אז מאפיונר) זהות לאסטרטגיות של מנגו - 'טעות' של מתחילים/'טעות' בלא לראות שיש חסם ולדחוף לתוכנית השוטר, הצפה כוללת בטקסט.

rui אמר/ה:
2MUCH אמר/ה:
סרדומין, לשמור את כל החיילים אצלך זו בדיוק הטקטיקה הלא נכונה. גם אם אתה עיירה, זה עוזר מאד למאפיה. המשחק האידיאלי הוא להתלכלך- אתה מאשים תמיד ותמיד מוכן להדוף מעצמך אשמה. במשחק כזה אתה עוזר לצד שלך, לא משנה מה הוא. להיות קורא שקט, או ״לפחות להשאיר את החיילים אצלי״ זה המשחק הכי גרוע והכי מאפיונרי. עצם ההודאה בשיטת משחק כזו הייתה מביאה אותך לסף לינץ׳ אם הייתה מנוסה יותר.

Saradomin אמר/ה:
דבר נוסף, כל הקטע של ה'קומוניסטי-קפיטליסטי'. עוד טריק פסיכולוגי לדעתי. טענה? רוי מדבר כמו 'קומוניסט' (למרות שלא יוצא לך ממש): קורא לרוב "חבר" מתרגש (כאילו) על שחקנים שהוא טוען שהם קפיטליסטים ארורים, וכו'. בכל זאת, הוא טוען בכל תוקף שהוא לא קומוניסט! מה שגרם לי לחשוב שרוי בעצם מנסה לבלבל את כל מי שמנסה להחשיד אותו בטענה הזו, שהוא מתנהג כמו קומוניסט אבל מוחה זאת בכל תוקף. זה מבלבל והשחקנים חושבים לעצמם: "טוב, זה לא מוביל לשום מקום, בואו נעזוב את החלק הזה ונחפש רמזים אחרים".
rui אמר/ה:
רעיון אחר שבא לי מזה.

6. החבר דינרבלו
7. החבר אלדרין
11. החבר darkmo10
13. החבר omer2511
14. החבר mike wolvesfury
15. החבר Dark sith
18.החבר Saradomin

כל אלו לא הגיבו הרבה, אם בכלל. בוא ננסה לנתח כל אחד מהם.

החבר סרדומין - גם הוא ברשימת החשודים שלי. מעבר לכמה תגובות על החוקים ומחיאה קלה נגד הצבעות אקראיות, זה נראה שהוא בחר להיות הקורא השקט שלנו. הגיב לאחרונה לקינג על רוסית (המשפט צודק, אגב).
שוב, רוי, אתה מתבצר במבצר הנוח, המוגן והקומוניסטי שלך ושולח את חיילך למקומות אחרים. יש סיבה לכך שאני ה"קורא השקט" כאן. טענה? להפך ממך, רוי, אני גם יושב לי במבצר שלי, אבל במקום לשלוח חיילים למבצרים אחרים, אני שומר אותם אצלי. אני לא מגלה את החשדות שלי בפומבי כשלא צריך, כדי למנוע ממני להיכנס לדיון ולמשוך תשומת לב מיותרת. זו הפעם הראשונה שלי במשחק מאפיה כלשהו, ולכן הטקטיקה הזו לא פועלת במאה אחוזים, עובדה, רוי חושד בי. מדוע רוב ההודעות שלי הן שאלות על החוקים ומחאה אחת על הצבעות אקראיות? כדי ליצור את הרושם שאני שחקן חדש במאפיה, שעוד לא מבין את החוקים כמו שצריך ומתלבט מה להגיב.
כל הקטע הזה עם המשימות הוא בדיחה, וקינג אמר את זה חמישים אלף פעם. הניסיון שלך להאשים עם זה הוא דחיפה ללינץ׳ נטו. ואם הטיעון שלך, או של כל אחד אחר (א...כאלה בעבר) הוא פסיכולוגי תדעו מראש שזה מגוחך. לפני שמישהו מאיתנו יהיה ברמה לעשות דברים כאלה יקח עוד המון זמן.
אם אתה צריך ליצור רושם כדי שיתעלמו ממך, כנראה אתה מאפיונר. שוב, הסיבה היחידה שדברים כאלה הם איכשהו נסלחים היא שאתה מאד מאד ירוק.

סימנתי בקו את מה שאני רוצה לדון עליו.
לא נכון. מנגוס כן השתמש פה בפסיכולוגיה, אם חושבים על זה לעומק. לקחתי לי קצת זמן שקט והגעתי למסקנה שאני רואה אותה כטאוני בגלל שהוא אומר 2 דברים:

א' - אני חדש. שים לב שעומר לא אומר "אני חדש, זה למה אני טועה" כל רגע. כי אתם די עזבתם את עומר בשקט בלי חקירה, ואני צריך להאבק על הישארות במשחק

ב' - בגלל הבדיחות. תכלס, הוא פטר את זה ב"קלוש" אבל יש מצב שדארקמו עלה פה על משהו. אני פתרתי את זה כקלוש בגלל שתגובה מעליי גאלאן נימק למה זה קלוש, וחשבתי שזה ברור בגלל זה.

בנוסף לזה תמיד יש את קריאת המצוקה:

אלדרין אמר/ה:
רוי - ביקשת לשמוע את דעתי:

החשודים שלי הם כאלה:
א. מר מנגואים - מכל הסיבות שכבר נכתבו,אבל בעיקר בעיקר מהטיעון שכתבתי שגם מנגו התעלם וגם אתם - הוא אשכרה קרא לנקסטורל לעזור! הוא ראה שהוא מפסיד וקרא לנקסטורל לעזור! אני קראתי לנקסטורל לעזור בגלל שהוא היה מחובר וזכרתי שהוא לא הגיב כמעט. חשבתי לקרוא לך, אבל חשבתי שלקרוא למישהו כל כך תוקפני יראה חשוד אפילו יותר
אם עכשיו רוי יתקוף אותי,ואני פשוט יכתוב סרודמין בוא תעזור,הם עלו עלי!!!111 הייתי מצביע לעצמי. מנגואים ונקסטורל - תסבירו את עצמכם מיד.
ב. מר נקסטורל. מהסיבות הנ''ל.
ג. סרודמין,כמו שכתבו לפני. ויודעים מה - גם אם הוא איש עיירה,לפחות רצחנו לורקר (כמו שכתבתי את זה כבר אי שם ).
ד. דראקמו - הכי פחות חשוד,אבל אם יתברר שמנגו הוא אזרח אז הוא החשוד מספר אחת,איך לא.
ה. רוי ?
ו. דארק סית'?

אלדרין אמר/ה:
מנגואים,למה לעזאזל עדיין לא ענית לי על ההתנהגות המאפיונרית הזאת?

נקסטורל, אני מעוניין לשמוע מה יש לך בראש לגבי הויכוח שלנו

ניתוח תגובה: היי,חברים (מסויימים מאוד),עלו עלי,בואו תצילו אותי!!

עריכה: לא ראיתי את ההודעה שלך,חברוי -

שוב,כתבתי לפי הסדר. דארק סית' לגמרי לא חשוד.
ברשימה הוא אחרון = הוא הכי פחות חשוד. וכן,ברור - כל אחד חשוד מבחינתי. מההתחלה.

כי בתכלס, הוא קרא רק לנקסטורל. לא לעוד אנשים. לנקסטורל בלבד.
ככל שאני קורא את הוויכוח הזה מחדש אני משוכנע יותר שמשהו מסריח פה. יש מצב למאפיונר שלישי?

ומי שדיבר על התגוננות - מתי זה התגוננות ומתי זה כבר גולש לזריקת אחריות או להתחמקות?

ולגבי ההודעה החדשה שלך רוי - לא הבנתי...

אתה שוטף בטקסט (יחסית, גם אם הוא מפוזר) ומתרץ את הכל ב'טעות'. יש גבול ל'טעויות' עד שזה נהיה טעויות. ואני חושב שהיו לך הרבה טעויות, לא?
אני לא קונה את העניין של "ראיתי אותו מחובר אז קראתי לו". רצית לקרוא לי? כשאני תוקף אותך? זו אמורה להיות מנחת שלום או משהו?

אההה, והזכרת לי עוד נקודה (אולי עוד טעות שלך) - זריקת אחריות מאין כמוה. רק עכשיו שמתי לב שדארקמו לא צחק ולא טעה. כמעט כל הודעת הגנה שלך התחילה או נגמרה במישהו אחר בעייתי. פעם אחת עוג, פעם שנייה לורקרים. מעבר לכך שפשוט רכבת על ההתקפה שלי על עמית, ואת זה למדתי כבר במשחק הראשון שלי לא לעשות אלא אם אתה מאפיונר.

אז או שאתה עוקב אחרי (ומונהג, לא טוב) או שאתה רוצה להיות מונהג, שזה מעולה בשבילי, כי זה אומר שתפסתי לי מאפיונר.

שלא לדבר שלא נגעת בנושא סרדומין-גנדלף. פוחד על החברים שלך?

בקשר לקטנוניים - אני מסכים איתו שהייתה כאן פסיכולוגיה. הוא צודק לחלוטין - הבדיחות והחמימות שלך גרמו לי להרגיש קרוב אליך יותר, כטאוני (קח את זה כמחמאה). יחד עם הרבה לאמאסו לא ראיתי דרך האשליה.

@רוי - יש לי מספר תשובות:
1. כשרציתי לקרוא לך עוד לא היו לך חשדות גלויים כלפי.
2. נכון אני זורק אחריות, אין לי תירוץ לזה...
3. על פעם שנגעתי בנקודה אחרת אתם טענתם שאני מסיט את הדיון
4. בשום קטע שהוא לא ניסיתי לקרב אליי אנשים, קינג אמר שזו מאפיה הומוריסטית וניסיתי לתרום את חלקי
5. פסיכולוגיה? אין לי מה להגיד על זה

אז על 3 מתוך 5 הסעיפים לא ענית כי אין לך תירוץ.

הסטה, האשמת יתר, ופסיכולוגיה.
תוציא פסיכולוגיה אם בא לך. אני לא אעשים אותך.

האשמה.
הסטה.

סרדומין מת, אם הוא מאפיונר גנדלף אחריו.
אבל אתה?
אתה קודם.

מצביע מנגוס.

יש לי הגנה נוספת לגבי 3: אני לא רוצה להכניס אותי יותר עמוק לבוץ, אבל אם אתה מאשים אותי על זה אני כבר אתן את דעתי: סרדומין חשוד יותר מגנדלף, בגלל שבאותה מידה שגנדלף מגן על סרדומין, סית' או טייגר מגינים עליי כרגע...

ואיזה מספר של שאלה נוספת לא עניתי חוץ מפסיכולוגיה?

מצביע סרדומין
מכיוון שהוא מחשיד ברמות מטורפות עקב החמיקה הגדולה וההתקפה הפתאומית נגד רוי, והוא גם לורקר, אז לא משנה איזה צד הוא, זה יועיל לעיירה במידה כלשהי.
מנגוס, זה נשמע כמו ניסיון התחמקות צולע בכדי שרוי יצביע לסרדומין במקום לך.

חזרה