• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ציפור האימים-גזע מפלצתי מאוד

omer2511

פונדקאי פעיל
ציפור אימים
דמויות אשר מאיימות על כל אשר תופס אותם,ציפורי האימים הוא גזע אימה מאגי
בימי קדם בני האנוש והציפורים היו באותו מזבח רק האל אליו הם האמינו היה רשע והקריב שני ציפורים,זכר ונקבה,שני בני אנוש,זכר ונקבה והעלה לזכר ולזכר נשמת אימים של ציפו ולנקבות גם נשמת אימים של ציפור ומהנקבות והזכרים הגזע התפתח
גובה:136-152
משקל:46-62
גודל:בינוני
מהירות:6 מש'
ראייה:באור מועט
שפות:מדוברת,אחת נוספת לבחירתך
תכונות:2+ תבונה,2+ חוסן
מיומנויות:2+ איום,2+ סיבולת
מאפיין אנושי:קבל תוסף 1+ לשלושת ההגנות
סיבוב חופשי:אתה יכול להשתמש בסיבוב חופשי ככישרון.סיבוב חופשי:האימה שהטלת על היריב איומה כל כך עד שקבלת סיבוב חופשי יחיד במהלך הקרב.
איום מוות:אתה יכול להשתמש באיום מוות ככוח היתקלות
איום מוות* כוח גזע
איומך גורם ליריב לקחת סכין ולחתוך את עצמו
כוח היתקלות
מוריד לשחקן השני 2ק12 נק"פ
תנאי:מקריב לך חפץ יחיד
השפעה על חבריך:לחבריך יורד 1ק4 נק"פ מהאימה המשתחררת שם
ציפור האימים היא הרפתקנית בגלל רצונה לשנות,ואת זה היא עושה לא רע
מקצוע מועדף:מכשף

המשך לא יבוא(חחח...) אבל ביקורות בעיקר

זה נראה לי כמו מפלצת, לא גזע, חוץ מקמפיינים מוזרים *מאוד* אני לא רואה איך ציפור ענקית יכולה להיות דמות שחקן

שים לב שבעדכון נתנו לכול גזע חוץ מבן אנוש תכונה קבועה לה הוא מקבל תוסף ו-2 תכונות אחרות שהוא בוחר לאיזו מהן הוא מקבל 2+
סיבוב חופשי+איום מוות: WTF?!
מקצוע מועדף: זה לא 3.5, אין כאן מקצועות מועדפים, אלא אם התכוונת לפסקה הזאת שיש מתחת לכול גזע, שם מציעים תמיד 3 מקצועות, ולא 1

בכול מקרה
אין לגזע הזה פלאף, תסתכל על הספר לשחקן, תראה איזה פירוט ניתן שם על כול גזע ותפרט ככה, כי אפילו שורת הפלאף היחידה שיש לך לא מובנת בכלל

אז רק להבין ..
היצור הזה כל כך מפחיד שהוא יכול פעם בהתקלות לגרום ליצור לפחד כל כך עד שסכין יופיע משום מקום ,תצמח לו יד והוא ינעץ את הסכין הזאת ביד ?
היה לי חבר שבשלוש וחצי הביא את הדמות שלו למצב של בונוס 35 לאיום אבל אני די בטוח שהוא לא היה מסוגל לגרוםם למציאות למות מפחד ולהשתנות ..., לא יותר הגיוני שהאויב סובל נזק פסיוני וכל מי שנמצא באזור סובל חלק מהנזק גם (מרוב פחד או משהוא?)

omer2511 אמר/ה:
בכל מקרה יופיע סכין
זו תשובה קצת מוזרה. לא קל יותר לקבוע שהמטרה תפגע בעצמה בדרך זמינה העומדת ברשותה? (בכלי נשק שהיא אוחזת, בשיניים, תטיח את ראשה בקיר וכו')

בכל אופן, כדאי לתת עוד מידע. כשפרסמת את הגובלין, התייחסת ליצור שיש עליו די הרבה מידע במגדיר המפלצות. עכשיו אתה נותן גזע שלא קיים בשום מקום אחר - גזע מקורי לחלוטין. במקרה כזה, חובה עליך לתת לנו מידע בסיסי: איזה מן יצור זה? איך הוא נראה? איך התרבות שלו נראית? מה המקום שלו בעולם? מדוע הוא נחשב לגזע שחקן? (הרי הוא נראה כרגע כמו מפלצת ולא כמו גזע לדמות שחקן)
"ציפור האימים היא הרפתקנית בגלל רצונה לשנות, ואת זה היא עושה לא רע" - מה זאת אומרת? באיזה אופן היא משנה? מה היא משנה?

לגבי מאפייני הגזע:
1. מאפיין אנושי - תוסף לכל ההגנות מלבד דרג"ש? בן אנוש אמנם מקבל תוסף לשלוש ההגנות, אבל לבן אנוש יש תוסף תכונה אחד בלבד. תוסף לכל ההגנות וגם תוסף לשתי תכונות מזכה את הדמות בהרבה מאוד תוספים להגנות (ואחד מתוספי התכונה הוא לתבונה, אז בעצם ציפור אימים מקבלת 1+ לדרג"ש, 2+ לקשיחות, 1+ לרצון, 2+ לתגובה. אם זה היה המאפיין היחיד של הגזע, אז מילא - אבל יש לו גם את המאפיינים האחרים.
2. הוא מקבל כשרון נוסף שמאפשר לו לקבל סיבוב מלא משלו? זה הרבה יותר חזק מנקודת פעולה ולמעשה חזק גם יותר מכוח גזע.
3. איום מוות: 2ק12 נזק אוטומטי? באמת? מה הטווח? מה מילות המפתח של הכוח? איזו פעולה השימוש בכוח מצריך? (רגילה? תנועה? משנית? חופשית? הפרעה\תגובה? מזדמנת?) למה הכוח מקריב לך חפץ יחיד? האם אני יכול לסחוב אבנים ולהקריב אותן? אם כן, מה בדיוק הטעם בהקרבת חפץ?

חזרה