• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 3/3.5 שד הקדמה - קזרקטילז'ות'ק [3.5]

akma

פונדקאי ותיק
"זהו היום שבו העונש יבוא, קזרקטקילז'ות'ק."
צייד השדים הסתער לעבר שד הקדמה עם קלשון, שבתגובה שד הקדמה ירה לעברו כדור אש שהעיף אותו למרחק כמה מטרים.
"הרשמת אותי, בן תמותה. אפילו אני לא מצליח לבטא את השם שלי."
"למה בחרת לעצמך שם שאין ביכולתך לבטא?"
"כי זה מצחיק לראות בני תמותה מנסים לבטא אותו כנכונה. איך קוראים לך?"
"גופלפוגלף," הסייר אמר בזמן שהוא קם, "ואני צייד שדים."
"גופלג... איך שקוראים לך, תשמע, עכשיו אני עסוק בלטפל במכר ישן שלי, אבל כמה מהאויבים הכי גדולים שלי הם שדים, אז אני איתן לך הזדמנות ללכת ולהישאר בחיים."
"מגיע לך למות על הדברים הנוראים שעשית!"
גופלפוגלף הסתער עם קלשונו ושד הקדמה הסיט את הקלשון הצידה ונתן לגופלפוגלף אגרוף.
"יחסית למה שאני מסוגל לעשות, אני מאוד רחמן. אני מסוגל לבנות פצצה שתשמיד את הכול בטווח מאה מיילים."
גופלפוגלף תקע את הקלשון בגרונו של שד הקדמה.
"אני לא מאמין שזה נתקע."
"זה מצופה בחלודה."
שד הקדמה הטיל את הקסם כמישה מחרידה, ושאב מגופלפוגלף את הנוזלים שבגוף. אז הוא הוציא את הקלשון מהצוואר ותקע אותו בגופלפוגלף. גופלפוגלף נפל, ומת.
"קלשון מגניב. לאחסון."
הקלשון נעלם.
שד הקדמה חייך. הוא ידע בדיוק מה לעשות עם צייד השדים שהוא הרג...

(ככה נוצר פלג)

האיש השמנמן עם הגוונים האדומים והירוקים בשיער הסתכל על פיסת הקלף הענקית שהוא תלה על הקיר.
הזיופים של המטבע הרסו את השוק. המטבע הגדול של מאזוואר היה עם חיסרון אחד גדול – גילדת הגנבים במאזוואר איכשהוא עלתה על קסם שמאפשר לרוקן את המטבע, ומילאה אותו באדמה, כך שמשקלו לא משתנה. ועליו הטילו את המשימה לפתור את הבעיה, ליצור מטבע בלתי ניתן לזיוף.
הוא חשב, וחשב.
אולי אם אערב אדמנט, ואעשה עבודת כשפים.
כן, זה יעבוד.
אוכל להפריד את האדמנט לפסים מיקרוסקופיים בעזרת קסם בערך כזה...
האיש השמנמן התחיל לכתוב מגילת לחש על פיסת הקלף.
ואוכל לערב את הקסם במכונה ככה.
האיש השמנמן רשם גם את הדברים שהוא יצטרך בשביל ליצור מכונה שתכין את המטבעות החדשים.
ואם אערב קצת מית'ריל, אוכל ליצור מטבע שיהיה שווה פי חמישה מכל מטבע זהב אחר, ויהיה חסין כמעט לגמרי מקסמים. המאזה יהיה מרוצה.
אולי כדאי שאספר לו עכשיו.
כן, אספר לו עכשיו.
האיש השמנמן חייך והלך. הוא היה מאושר. אבל לא מאושר כמו שד הקדמה.

שד הקדמה מזוהה על ידי משקפי השמש שלו, שאיתם הוא תמיד מסתובב (ולפעמים גם עם בגדים מודרניים). יש ברשותו כמות בלתי נדלה של משאבים, והוא יודע איך ליצור דברים הרסניים.
הוא קדמה במובן של פצצות אטום, נשקים ביולוגיים וחומר נפץ (אבל בלי אקדחים, זה לא מתאים למבוכים ודרקונים). ברוב המקרים הוא מנצל בן תמותה תמים בשביל להמציא את ההמצאה המסוכנת, וגורם לו לחשוב שההמצאה היא לטובה (הדוגמא האמיתית הכי טובה שאני מכיר לזה זה הסיפור עם חומר הנפץ).
הוא לא השד החזק ביותר, אבל הרבה חושבים שהוא השד המסוכן ביותר, בגלל ערמומיותו הרבה והטריקים הרבים שבשרווליו.
כרגע הוא מסתובב בממלכת מאזוואר, והוא מחכה עד שכולם יתרגלו למטבע החדש, כדי שאז הוא יספר לגילדת הגנבים במאזוואר איך מטילים את קסם הזימון שמזמן את מי שמחזיק במטבעות החדשים.

שד הקדמה – קזרקטילז'ות'ק, חשוך העיניים, הגאון
חוצן בינוני (שד)
נק"פ: 30ק8+ 150
יוזמה: +4
מהירות: 15 גם באוויר, גם בקרקע וגם על פני המים (נעליים מיוחדות)
דרג"ש: 41 (+4 זריזות, +11 שריון, +6 הדיפה, +10 הארה)
תה"ב\האיבקות: +30\+34
התקפה: מקל דינמיט שמתפוצץ בכוח המחשבה 6ק6 נזק אש בלי פ"ח +44 להתקפה טווח זריקה 15 מטר טווח פיצוץ 3 מטר או שוט מחשמל 1ק3+ 4 הכנעה +2ק6 חשמל פ"ח *2 +44 להתקפה
התקפה מלאה: כמו הקודם, רק כמה פעמים.
תפוסה\הישג: 1.5\1.5
התקפות מיוחדות: הטלת לחשים, שיתוק, הרדמה, מבט פוצע.
יכולות מיוחדות: ה"ל 100, חסינות לחשמל, עמידות לאש 20, עמידות לחומצה 10, עמידות לקור 30, עמידות לקול 10, זימון ושליחת חפצים, זימון בני אדם, הטלת לחשים, הפחתת נזק 15\חלודה או חומר ירח, גערה ושליטה באל מתים, דמויי אדם ויסודנים (מכל הסוגים), הנחתת השראה, החדרת מחשבות, קריאת מחשבות, התרפאות מאנרגיה שלילית ומחיובית, הבנה טכנולוגית, חסינות ממחלות, חסינות מרעל, חסינות משיתוק, שיתוק, הרדמה, חסינות משינה, הארה טבעית, חסינות מהשפעות שמשפיעות על התודעה, הבנת כל השפות, תמרון גלי אור, מבט פוצע, שינוי צורה, דיבור בקול של אחר, אי צורך בנשימה, יצירת שדות מגנטיים, מיומנות אינסופית, סודות נשכחים, היתוך אטומי, אכילת נשמות, חישה עיוורת לטווח 36 מטר, יצירת שדי עדר משופרת, גרימה לנכות, חסינות מפחד, ריפוי מהיר 30, אי סבילה ממחסרים של עיוורון, הדיפה טבעית, חסינות מהלם, יצירת מעטפת אנרגיה, הקסמת חפצים, עיצוב כוח טהור.
הצלות: קשיחות +22 תגובה +31 רצון +24
תכונות: כוח 18 זריזות 18 חוסן 20 תבונה 30 חוכמה 24 כריזמה 22
מיומנויות: 33 נקודות מיומנות בכל המיומנויות, +8 גזעי לאיום (+47 סך הכול)
כישרונות: שימוש בנשק אקזוטי – שוט, העצמת לחש, הארכת לחש, רתיעה, הגדלת לחש, לחש מקסימלי, לחש מהיר, לחש דומם, לחש ללא תנועה.
סביבה: איפה שבא לו, שכרגע זה המישור עם בני האדם.
אוצר: משקפי שמש עמידים (ד"ק 30 לשבירה, 20 נק"פ עמידות 10, חסינות לחשמל אש קור חומצה אנרגיה שלילית וקסם), שריון בלי מחסרים +11 לדרג"ש, זכוכיות כפולות (איתן הוא יכול לתמרן גלי אור), כמה מיליוני מ"ז, 15 מקלות דינמיט קסומים עליו ובערך 250 באחסון, שוט מחשמל +2ק6 נזק חשמל, נעלי מהירות והליכה על אוויר ומים, קלשון +3 מצופה בחלודה והרבה חפצים אחרים (למעשה, כמעט כל חפץ שיכול להיות מיוצר והוא לא עתק)
התקדמות: לפי דרגות מקצוע.
אופי: תוהו רע. הוא אוהב לראות אנשים סובלים, לרמות ולהפעיל מזימות מחוכמות. הוא הרבה פעמים צוחק על בני התמותה.
מראה: המראה שלו משתנה, אבל הוא מעדיף להיראות כמו אלף. הפרט הקבוע היחיד במראה שלו זה משקפי השמש, אם כי כמעט תמיד הוא לובש בגדים מודרניים שגם הם מושכים תשומת לב.
דירוג אתגר: לפחות 25.

ה"ל 100
לשד הקדמה יש התנגדות לחשים של 100.
חסינויות
שד הקדמה חסין מחשמל, מחלות, רעל, שיתוק, שינה, הלם, השפעות שמשפיעות על התודעה ופחד.
עמידויות לאנרגיה
לשד הקדמה יש עמידות לקור 30, לאש 20, לחומצה 10 ולקול 10.
זימון ושליחת חפצים (ד"ל)
שד הקדמה אכסן כמויות עצומות של ציוד בכיס מישורי אינסופי, מבגדי נזיר עד ללוויין תקשורת, והוא יכול לזמן אותם בכוח המחשבה כפעולה חופשית. אם זה פריט לבוש, כמו שריון, אז הוא מופיע עליו מבלי צורך לעטותו, אם ברצונו מכך. כמו כן, שד הקדמה יכול לשלוח חפצים לכיס המישורי, אבל לא יצורים חיים.
זימון בני אדם (לחש)
שד הקדמה הפיץ מטבעות מקוללים במאזוואר, שבעזרתם הוא יכול לזמן כל אחד שמחזיק בהם. אם הוא לא רוצה לזמן אדם מסוים, הלחש יזמן אדם שמחזיק הרבה מהמטבעות המקוללים (לאו דווקא עם הכי הרבה מטבעות. יש בזה עניין של מקריות).
הטלת לחשים
שד הקדמה יכול להטיל לחשים כמטיל בדרגה 16, בכל מקצוע מטיל לחשים (כולל אביר קודש). הוא יודע את כל הלחשים מדרג 1 עד 8, ויכול להטיל אותם ספונטנית מספר בלתי מוגבל של פעמים ביום.
הפחתת נזק 15\חלודה או חומר ירח
שד הקדמה מפחית 15 נקודות של נזק מכל התקפה פיזית שלא נעשתה מנשק העשוי מחומר ירח או מחלודה (או מצופה באחד מהם).
גערה ושליטה ביצורים
שד הקדמה מסוגל לגעור באל מתים, דמויי אדם, יסודני אדמה, אוויר, אש ומים כמו כוהן בדרגה 30, עם 9 שימושים ביום לכל קבוצה בנפרד.
הנחתת השראה (ד"ל)
היכולת הזאת עובדת כמו לחש הצעה, חוץ מזה שהמשך הוא 30 יום או עד סיום המשימה, וזה חייב להיות קשור איכשהוא לפטנט, בין אם הוא מדעי ובין אם הוא קסום, או להתקדמות מדעית. ד"ק 19 להצלת רצון.
החדרת מחשבות (ד"ל)
שד הקדמה יכול ללחוש לתודעתם של יצורים.
קריאת מחשבות (ד"ל)
שד הקדמה יכול לקרוא מחשבות. ד"ק 19 להצלת רצון.
התרפאות מאנרגיה שלילית ומחיובית
גם אנרגיה שלילית וגם אנרגיה חיובית מרפאת את שד הקדמה.
הבנה טכנולוגית (טבעי)
כל טכנולוגיה ששד הקדמה פוגש בה הוא מבין אינטואיטיבית ומבלי צורך בהסברים.
שיתוק (ד"ל)
שד הקדמה מסוגל לשנות את קולו כך שישתק את כל מי שישמע אותו. ד"ק 20 להצלת קשיחות, והמשך הוא חמישה סיבובים (=חצי דקה).
הרדמה (ד"ל)
שד הקדמה מסוגל לדבר בקול מרדים. ד"ק 17 להצלת רצון, המשך הוא שעה. שד הקדמה משתמש ביכולת הזאת רק במקרי חירום.
הארה טבעית (ע"ט)
לשד הקדמה יש חישה של מה שיקרה בעתיד, באופן בסיסי. זה מתבטא בתוסף הארה +10 לדרג"ש, להתקפה ולהצלות תגובה.
הבנת כל השפות (טבעי)
שד הקדמה מסוגל להבין ולדבר את כל השפות, ולקרוא ולכתוב בכל השפות.
תמרון גלי אור (טבעי)
בעזרת מכשירים מיוחדים, כמו זכוכיות כפולות, שד הקדמה מסוגל ליצור את הרכיב החזותי של קסמי אשליה. זאת פעולת סיבוב מלא הדורשת ריכוז. אלו אשליות לא קסומות, כך שהגנות נגד קסם לא תקפות לגביהם.
מבט פוצע (ע"ט)
היכולת הזאת נחסמת על ידי משקפי השמש. כל מי שרואה את ארובות העין הריקות של שד הקדמה חוטף 1ק8 נזק שלילי בסיבוב, אבל הוא לא מרגיש כאב. הוא בהתחלה מדמם מהאף, אז מחורים אחרים בגוף (כמו האוזניים, הפה והעיניים) ולבסוף מתפרץ דם ויוצר לו חורים חדשים בגוף. המהירות שבה השלבים עוברים תלויה בנק"פ של הקורבן, והיווצרות החורים החדשים קורה כאשר הקורבן מגיע ל1 נק"פ או פחות.
שינוי צורה (ד"ל)
שד הקדמה מסוגל לשנות את צורתו לכל צורה תוך כמה דקות. אין לזה יעילות בזמן קרב, אלא אם הוא לוקח גלולות מיוחדות (שיש ברשותו) ואז זה עובד כמו הקסם מדרג 9 שינוי צורה, למשך שעה.
דיבור בקול של אחר (י"ד)
שד הקדמה מסוגל לזייף כל קול בשלמות.
אי צורך בנשימה (טבעי)
שד הקדמה לא צריך לנשום, ולפיכך, אפילו כליאתו בואקום לא תגרום לו להיחנק.
יצירת שדות מגנטיים (ע"ט)
שד הקדמה יכול ליצור שדות מגנטיים, שינטרלו כל תוקף עם נשקים מברזל או פלדה. הם גם ימשכו כל לובש שריון מברזל או פלדה, ודרושה בדיקת כוח בד"ק 20 בשביל לגבור על כוח השדה, אבל אז החפץ עלול להתפרק או להיפגם (כמו חרב שמתעקמת).
מיומנות אינסופית (טבעי)
אין גבול לכמה ששד הקדמה מסוגל ללמוד. אין סוף לנקודות המיומנות שלו.
סודות נשכחים (טבעי)
שד הקדמה יודע כל מיני סודות של הבריאה שיכולים להוביל לתוצאות מוזרות. למשל, הוא יכול לערבב פרחים עם אבן וחול וליצור רימון עשן רעיל (רק פרחים מסוג מסוים ואבן מסוג מסוים). תמיד הוא ידע משהו שימושי.
היתוך אטומי (ע"ט)
כפעולת סיבוב מלא, שד הקדמה יכול לשנות את ההרכב האטומי של חפץ שהוא מחזיק בין ידיו. כך למשל, הוא יוכל להפוך עופרת לזהב או נחושת למית'ריל. התהליך יוצר חום, חום שגורם ל3ק6 נזק. אם עושים בזה שימוש יצירתי בצורה שפוגעת ביצור (לדוגמא, החזקתו והפיכתו לאבן) אז ההצלה היא הצלת קשיחות ד"ק 21. היכולת הזאת לא עובדת על רוב העתקים.
אכילת נשמות
שד הקדמה יכול לאכול נשמות, אבל הן חייבות להיות מוחזקות במיכל כלשהו.
חישה עיוורת לטווח 36 מטר
לשד הקדמה יש חישה עיוורת לטווח של 36 מטרים.
יצירת שדי עדר משופרת
שד הקדמה יוצר שדי עדר יותר טוב מכל שאר השדים. משני הצורה החלולים שלו חסרי מומים, הוא יכול ליצור ארבעה דיבוקים נפוצים מכל נשמה וכדומה.
גרימה לנכות
בעזרת טכניקות קסומות, שד הקדמה יכול להסיר יכולות של יצורים. במקרה של יכולת רגילה זה דורש 6 שעות עינויים כהכנה ו3 שעות נוספות של עינויים לכל יכולת שמסירים. במקרה של הסרת רגש או תחושה (חוץ מהחושים, הם נחשבים כיכולת רגילה) זה דורש 10 שעות עינויים הכנה ו5 שעות עינויים לכל רגש או תחושה שמסירים. במקרה של הסרת יכולת\רגש\תחושה שתקפה רק במקרה מסוים (כמו היכולת לראות דברים אדומים, או פחד מעכבישים) דרוש 24 שעות של הכנה ו12 שעות לכל יכולת\רגש\תחושה. כל הכנה בנפרד.
ריפוי מהיר 30
שד הקדמה מתרפא 30 נק"פ בסיבוב.
אי סבילה ממחסרים של עיוורון
שד הקדמה עיוור, אבל התרגל לכך ולא סובל ממחסרים של עיוורון.
הדיפה טבעית
אם ברצונו, שד הקדמה מקבל תוסף הדיפה +6 לדרג"ש.
יצירת מעטפת אנרגיה (ד"ל)
שד הקדמה יכול ליצור מסביבו מעטפת בעובי מטר, שכל העובר דרכה חוטף 10 נזק אש, 10 נזק חומצה, 10 נזק חשמל, 10 נזק קור ו10 נזק מלהבים מסתובבים. הוא בדרך כלל יוצר אותה מסביבו מכל הכיוונים חוץ מקדימה ולמטה כשקבוצה תוקפת אותו. הלהבים נחשבים כלהבים +5, למעטפת יש +30 נגד ה"ל ויצירתה זאת פעולה חופשית. אחרי יצירתה הוא יכול לעצב אותה כפעולה חופשית.
הקסמת חפצים (ד"ל)
שד הקדמה מסוגל להקסים חפצים במגע, ולתת להם כל יכולת קסומה ולא אפית שתהיה תקפה עד ראש החודש הבא, מבלי עלות נק"ן.
עיצוב כוח טהור (ד"ל)
שד הקדמה מסוגל לעצב כוח טהור בכוח המחשבה, כפעולה חופשית, כך שהוא אפילו יכול ליצור שריון מכוח טהור, ועבירת קירות כוח זאת לא בעיה בשבילו.

אין לי זמן עכשיו לעבור על שגיאות כתיב, אז סליחה מראש.
מה אתם חושבים? כמה צריך להיות דירוג האתגר שלו? :twisted:

וואו אפילו לא התחלתי לקרוא את זה... בגדול מה שבנית פה זה את היצור האולטמטיבי שתמיד רצית (אתה לא אני).
דירוג אתגר, אני משער שאתה יכול להביא לו דירוג אדגר כמעט אלוהי בגדול, 32-39 משהו באזור הזה... כי שוב.. בנית יצור כמעט בלתי ניתן להשמדה... רק ממעבר על השמות של הדברים שהבאת לו ומה"ל 100 שאתה יודע שזה בלתי ניתן לעבירה, כי נניח אתה רמה 40 כאשף, שזה כבר לא הגיוני, ואתה מגלגל 20, זה יוצא שישים, שזה לא קרוב למאה...
והדברים עצמם... בקלות אני עושה אותו בלתי ניתן להשמדה לפגיעה לנכות להרוס לו משהו לבלבל לבאס או כל דבר אחר.

בקשר לתכונות, בוודאי, בשביל יצור כזה?! אני יכול עם גזע מסכני וקטן להגיע לתוכונות יותר טובות.
ב. מה זה נתן לך?! אז יצרת מפלצת בלתי מנוצח ת בעליל שאני לא מבין עדיין למה היא לא טבחה בכל האלים ולקחה שליטה על העולם.

א.תעלה את התכונות בהרבה למה נתנת לו כמעט כלום (יחסית לד"א הענקי שלו)
ב.תסלק את היכולת של ההקסמה לחודש כי זה סתם מיותר ונדחף ככה שהיכולת נראית כאילו הוספתאותה בשביל להעלות לו את הד"א ולא יותר
ג.יפית
ד.פתאום שמתי לב שיכולת הנכות קטלנית כי ב15 שעות אפשר לגרום לאשף להיות דיסלקט מה שגורם לו להיות חסר תועלת לחלוטין
ה.כדאי שתחליש אותו כי הוא חזק הרבה יותר מידי

אנני ממש ממש ממש לא רואה איך לעזאזל אפשר לשלב אותו במשחק בתור משהו פחות משמעותי מאל וזה ממש ממש לא אכפת לי :).
נראה לי שאפשר בכיף להעביר את כל המשחק הזה למשחק בשיטה שמותאמת באופן רגיל לגיבורי על, ולעבור לשחק את השדים העליונים בכלל, זה פשוט הרבה יותר מגניב.
אבל אם כבר בנית אותו למו"ד- אני מציע לך לנסות לעשות לכל השדים האלה גירסאות מוחלשות (זה לא אמור לפגוע במגניבות), או פשוט להסתפק בהרבה הרבה חומר רקע, כי במצב הנוכחי.. הוא אלוהים מבחינת כל דמות שהיא כמעט.
אולי משחק אפי מעניין לרמה עשרים לקבוצה שלמה יעבוד, אבל פחות מזה.. לא ממש.
כמובן, בתור נבל ברקע הוא מגניב פחד, כל עוד אתה מוצא הסבר הגיוני ל"למה השחקנים שלי לא יפגשו אותו פנים מול פנים ואם כן איך הם יצאו מזה בחיים ובלי תחושה שהם קטנים ולא חשובים בשיט במשחק והם יכלו באותה המידה לא להתקיים והכל בעולם היה בדיוק אותו הדבר."

Ashardalon אמר/ה:
מה עשית?!

הצלחת להכניס בכוח מוד"מ למו"ד!

:eek: זה בלתי נסלח.

[לא, זה לא ספאם. זה עצב טהור]
אני דורש הסבר להערה הזאת.

לזמן: יש כת שסוגדת לו, אז אפשר בקלות להילחם נגדה. ולמה שהוא לא יבוא: כי לא אכפת לו.
לא אכפת לו כל כך מדברים, הוא סתם רוצה להינות. אפשר לעשות משחק שבו חבורה מסתובבת בארץ המקוללת (שלא החלטתי לגביה הרבה, זה שהיא מלאה בשדים ומזרחית למרטיה זה הרוב בינתיים) ונלחמת בכתות מאסיביות של שדים. בזמן שהם יעלו דרגות תוך כדי הריגת סוגדים לשדים ושדי עדר, הם יוכלו מדי פעם להשמיד את המקור של כת - שד כלשהו. עם שד הקדמה יקח להם זמן. חוץ מזה, שד הקדמה בדרך כלל משתמש בבני תמותה בשביל לזרוע את ההרס. הוא יכול למשל להפיץ טלפונים סלולריים, ואז ללמד מישהו קסם שליטה מוחית המונית שתאפשר לו לשלוט בכל מי שמחזיק בטלפון סלולרי. הוא לא ישתמש בקסם בעצמו, כך שיהיה מישהו אחר לטפל בו.

אני מודה שנסחפתי עם העוצמה שלו (כי זה מבוכים ודרקונים ולא הנשגבים).

גאלאן: כשאתה אומר הקסמה לחודש אני מניח שאתה מתכוון ליכולת הנחתת השראה. אולי קראת את הנושא שבו התחלתי את הנושא של השדים (זה בחתימה שלי, יכולות מגניבות לשדים) ושם מופיעה היכולת הנחתת השראה. יהיה לי מאוד קשה לדמיין אותו בלי היכולת הזאת.

אילוז ויוני לאס: כשחשבתי על לתת תכונות מסודרות לאלים, חשבתי על זה שאל ממוצע יהיה בדרגה 80. אז החלטתי לוותר על זה כי במילא כל הרעיון בהם זה שהם בלתי מנוצחים.

הערה לא ממש קשורה, אבל צריכה להיאמר: אפשר להשתמש ביכולת החדרת מחשבות בשביל להשפיע על חלומות של אנשים.

סליחה, דרקוני אני לא יודע איפה גדלת אבל 20 בכוח (או 22 אני לא זוכר) זה מאוד חזק, אומנם לא לשד מטורף (ככה אני קורא לכל דבר חזק גם אם הוא גאון) אם יכולות התידניות אבל בהחלט לא מגיע להן רמת זלזול משפילה כזו, אצל השהם שלי תכונות כאלו זה מצויין (כמובן לא ברמות עוצמה כאלו) אז אשמח אם תגיד לי למה רמת המפונקות האיומה הזו
ולאקמה ת'ור צדק לזה התכוונתי (יכולת קסומה עד ראש החודש הבא)

הרבה עבודה.. נתחיל.

הוא לא השד החזק ביותר
אתה מנסה לומר לי שזה לא השד הכי עוצמתי שאתה הולך לעשות?

מהירות: 15 גם באוויר, גם בקרקע וגם על פני המים (נעליים מיוחדות)
קודם כל הייתי מצפה שיהיה מהיר יותר. שנית הייתי מצפה שתקדם בטלפורטציה.
דרג"ש: 41 (+4 זריזות, +11 שריון, +6 הדיפה, +10 הארה)
אין לו שריון טבעי????
התקפה מלאה: מקל דינמיט 44/39/34/29/24 טווח רחוק עד 15 מ' שמתפוצץ בכוח המחשבה 6ק6 נזק אש ברדיוס 3 מ' אין פ"ח או שוט מחשמל 44/39/34/29/24 טווח 1ק3+ 4 נזק הכנעה +2ק6 חשמל
יש לו כמה מקלות דינמיט כאלה שהוא רוצה? מאיפה הוא מקריץ אותם? הייתי מציע תגובה לחצי מהנזק אש.
תכונות: כוח 18 זריזות 18 חוסן 20 תבונה 20 חוכמה 24 כריזמה 22
אתה לא רציני נכון? תבונה לפחות 30 כדי ליצג את הידע שלו בקדמה. כריזמה גם כן סביבות 30. השאר רצוי גם כן לעלות, אבל פחות חובה.
שריון בלי מחסרים +11 לדרג"ש
זה עיוות חוקים שאני לא אוהב. שריון בלי מחסרים זה חסר הגיון.
דירוג אתגר: לפחות 25.
בכיוון של 30+.

לא יותר קל לומר "חסין לקסם"?
חסינויות
שד הקדמה חסין מחשמל, מחלות, רעל, שיתוק, שינה, הלם, השפעות שמשפיעות על התודעה ופחד.
חסר לי חום, אחרת הוא עלול להפגע מעצמו.
זימון בני אדם (לחש)
שד הקדמה הפיץ מטבעות מקוללים במאזוואר, שבעזרתם הוא יכול לזמן כל אחד שמחזיק בהם. אם הוא לא רוצה לזמן אדם מסוים, הלחש יזמן אדם שמחזיק הרבה מהמטבעות המקוללים (לאו דווקא עם הכי הרבה מטבעות. יש בזה עניין של מקריות).
מגניב.
הטלת לחשים
שד הקדמה יכול להטיל לחשים כמטיל בדרגה 16, בכל מקצוע מטיל לחשים (כולל אביר קודש). הוא יודע את כל הלחשים מדרג 1 עד 8, ויכול להטיל אותם ספונטנית מספר בלתי מוגבל של פעמים ביום.
זה שקול ל"שד הקידמה בלתי מאוזן ויכול לעשות מה שמתחשק לו" תן לו מטיל לחשים כמו מכשף או כהן דרגה 20 וזהו.
גערה ושליטה ביצורים
שד הקדמה מסוגל לגעור באל מתים, דמויי אדם, יסודני אדמה, אוויר, אש ומים כמו כוהן בדרגה 30, עם 9 שימושים ביום לכל קבוצה בנפרד.
לדעתי - 15 פעמים ביום סך הכל לכל הקבוצות.
התרפאות מאנרגיה שלילית ומחיובית
גם אנרגיה שלילית וגם אנרגיה חיובית מרפאת את שד הקדמה.
למרות שזה לא הגיוני ולא מאוזן, זה מגניב.
תמרון גלי אור (טבעי)
בעזרת מכשירים מיוחדים, כמו זכוכיות כפולות, שד הקדמה מסוגל ליצור את הרכיב החזותי של קסמי אשליה. זאת פעולת סיבוב מלא הדורשת ריכוז. אלו אשליות לא קסומות, כך שהגנות נגד קסם לא תקפות לגביהם.
והפואנטה של זה איפה?
מיומנות אינסופית (טבעי)
אין גבול לכמה ששד הקדמה מסוגל ללמוד. אין סוף לנקודות המיומנות שלו.
אין סוף לחוסר האיזון של היכולת הזאת. רק על זה דירוכ האתגר שלו הופך לאין סוף.

וכאן אני כבר מפסיק כי זה נהיה חסר טעם.
יכולת לומר פשוט "שד הקידמה הוא אל היכול לעשות מה שמתחשק לו" וזהו.

חזרה