• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מקצוע יוקרה חדש - airknight

edward elric

פונדקאי ותיק
זהו מקצוע יוקרה חדש וראשון שאני יצרתי, הוא מבוסס על סוג של לוחם שנלחם מהאוויר (מעופף או סתם קוץ למרחק) והוא משתמש בקסמי קודש (בגלל שהספרים שלי לא לידי אז אני לא ממש בטח אם עשיתי את הקטע הזה נכון, אז אם יש לי טעות להגיד בבקשה). תגובות בבקשה!!

Airknight

Requirements:
Base attack bonus: +5
Feat: weapon focus (any weapon)
Spells: Able to cast 2nd level divine spells
Skills: jump 10 ranks

Hit die: d10
Skills: concentration (con),craft(int),escape artist(dex)*,gather information(cha), heal(wis), jump(str)*, search(int), sense motive(wis), spellcraft(int) and spot(wis),

Skills points at each additional level: 4+int modifier
Spells: since level 1, the airknight can cast number of divine spells. The dc to stop the spells is 10+wis modifier of the airknight+level of the spell. The airknight don’t need to prepare ahead the spells but he have limit of spells each day.
The airknight spells list:
1st level: obscuring mist, cure light wounds, entropic shield, sanctuary, enlarge person, long strider, magic weapon.
2nd level: wind wall, aid, cure moderate wounds, bull's strength, invisibility.
3rd level: gaseous form, cure serious wounds, clairaudience, dispel magic.
4th level: air walk, cure critical wounds, freedom of movement, spell immunity, dimension door, divine power.
Fly: in the 1st level, the airknight can flu like he using the spell "fly", in level 3 and each 2 additional level, the airknight get +1 minute to the spell.
Air attack: since the 2nd level, the airknight get +1 to attack bonus when he attack an opponent from the air
Air defense: since the 4th leve, the airknight get +1 to ac when he attacked in the air
Fast fly: since level 10th, the airknight get +10ft to the speed of the spell "fly".
Fly mastery: since level 10th, the airknight control the flyong, he can "run" in the air

למי שיש בעיה אם אנגלית, שיגיד לי ואני יתרגם את המקצוע.
אני לא ממש מצליח לשים את הבטלבה, אז אם יש למישהו שאלה בקשר אליה, שפשוט ישאל

תודה מראש

נראה נחמד, אבל מה עם הצלות ותה"ב? וכמה לחשים יש לו כל יום?
חוץ מזה, חלק מהלחשים לא כל כך מתאימים לרשימת הלחשים(מה הקשר בין כוח שור ואויר?).
אני מציע שתוסיף לו לרשימת הלחשים את הלחש overland flight.
והמקצוע גם נראה טיפה חלש.

אני עבדתי איתו על המקצוע...
ואני נראה לי זוכר שעבדנו על הצלות...
שחר?, לאן הן נעלמו?...
(לנרוביאן- אני דיי בטוח שהן כמו של הפאלאדין אבל אני לא בטוח...)

עריכה- הרגע קראתי וההצלות נמצאות בטבלה שהוא לא מצליח להעלות, אז תשאל אותו והוא יגיד לך את מה שאתה צריך לדעת (ונראה לי ששמנו לו את היכולת שציינת)

שוב אני אומר: אני לא מצליח להעתיק את הטבלה לפורום אז אני ירשום כאן מה שצריך:

לחשים ליום-
רמה 1:
לחשים מרמה 1: 1
לחשים מרמה 2: 0
לחשים מרמה 3: 0
לחשים מרמה 4: 0

רמה 2:
לחשים מרמה 1:1
לחשים מרמה 2: 1
לחשים מרמה 3: 0
לחשים מרמה 4: 0

ככה זה ממשיך, כל רמה הוא מקבל קסם חדש מהרמה הבאה, וכשיש לו מכל רמה קסם 1, זה מתחיל מההתחלה

התה"ב שלו זה כמו של הלוחם.
ההצלות כמו של הפאלאדין.
אני לא יכול לשים את הלחש ovreland flight כי הוא ברמה 5 ומקסימום של הairknight זה 4

הקשר של כל הלחשים הכוחניים זה שהairknight הוא גם לוחם, הוא לא רק מעופף באוויר ולא עושה כלום, הוא גם נלחם (והוא עושה את זה די טוב יחסית)

חזרה