• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שחק אותה ג'יני

Dark vaider אמר/ה:
משאלתך התגשמה!
לצערנו הצעקה הביאה מסור ורצחה אותך ברחוב אלם.
הלוואי שאני אהיה ג'דאי.

משאלתך התגשמה! חבל שאין מאסטר שילמד אותך... אתה מדרדר לצד האפל והורג את כל מי שאי פעם אהב אותך בהתקף אמוק!

הלוואי שהייתי יכול לשוחח שעה שלמה עם ג'ק ספארו

משאלתך התגשמה!
החברות פתחו את המולטיפלייר של המשחקים הפרוצים כדי להשתיל תוכנה שקונסת אותך במיליון דולר/משחק פרוץ. תהנה מהוצאות בית המשפט הנוספות לכך.
הלוואי שהייתי איל נפט

משאלתך התגשמה, והעץ מולא בהודעות של בוטים ומשתמשים פעורים.

הלוואי שעץ "מה מושפרץ מהרמקולים שלך" יגיע ל1000 עמודים!
(וכאן מגיע לסיומה המכסה שלי)

משאלתך התגשמה, עקב שינוי צורת אתר הפונדק כול העמודים קצרים יותר עכשיו, ועץ מה מושפרץ מהרמקולים שלך הגיע ל1000 עמודים.
הלוואי שהייתי עצלן תלת עצבה (שוב)

משאלתך התגשמה! אני מקווה שלשביעות רצונך:
אתה חוזר בזמן ודורך על עכביש, רק חבל שהעכביש הזה היה צריך לטרוף פרפר כדי למנוע ממנו לנופף בכנפיו ולגרום לסערה בצד השני של העולם, היכן שאחד מאבות אבותיך בדיוק הפליג בספינה, הוא מת עכשיו.
הלוואי שאני אצליח ליצור סלנג שיהיה בשימוש יומיומי.

משאלתך היא פקודתי, מקווה שרצונך מולא:
תחת הנחייתך הפורום מדרדר דראסטית וכדי למנוע הרחקה של הפונדק מהאינטרנט אולדמן סוגר אותו! אתה המשתמש המושמץ ביותר על גבי אתר!
הלוואי שהייתה לי דירה בקיסריה

משאלתך התגשמה, וויזארדס הוציאו עוד ספרי הרחבה, וכניסיון להגיע לקוראים אחרים, כול הספרים יצאו בסינית, והם לא יתורגמו לשום שפה אחרת.
הלוואי שהייתי אל מיתולוגי

משאלתך התגשמה, לצערך העותק מחוייב להיות משוחק בuplay ולכן אתה תוכל לשחק בו רק כשהוא באמת יצא.
הלוואי שהייתי ננשך על ידי עכביש רדיואקטיבי.

משאלתך התגשמה!
אתה ננשך על ידי עכביש רדיואקטיבי, בנוסף לזה שאתה חולה אנושות אתה נתבע על ידי מארבל ומחוייב להשתתף בפרסומות עלובות שלהם לקמפיין של ספיידרמן.
הלוואי והייתי בעל עיני לייזר.

משאלתך התגשמה. אתה בעל עני לייזר קטלניות, לרוע מזלך אתה לא יכול לכבות אותם ובדיוק הסתכלת במראה ...
הלוואי שיכולתי לנשום מתחת למים

חזרה