• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שגעון בגו'נאמור - 4/6 - מו''ד 5 - עץ משחק - נסגר

מקום שני, יפה! אאוץ', כל מי שראה אותך להחליט להמר על הגמד.... האלף ניצח. ''אני נכנס לסיבוב הבא!'' הוא צועק על מקים התחרות.
''סיבוב שני - 5 ליטרים! קדימה, הימורים!'' מכריז מקים התחרות.
אתה רואה, דולגוט, אלף גבוה למדי מגיע בביגוד מהודר אומר לך ''הי, אתה. פעם הבאה שמהמרים עליך מאה מטבעות זהב, תנסה לנצח, גמד!''

META מגלגל תובנה כדי להבין על מה פיפ ואדמונד מדברים כך (סקרנות טבעית). 1 טבעי :ROFLMAO::rolleyes:
טוב אחרי הכל זאת הפעם הראושנה שהוא שותה אלכוהול..

IN
פיפ צוחק למראה דולוגוט ומקלל בשקט כשהגמד מפסיד בתחרות

"רוג'ר העלה נקודה, אולי שווה לצאת מהמדינה בעצמנו, זה נשמע בר ביצוע, אבל חייבים לחשוב מה אז. מה, נסתער קדימה לעבר הרפובליקה? יש שם צבא וכנראה שגם דרקון. מה אנחנו מנסים להשיג? להרוג את החלאה? לשחרר את החולים?"

OUT
דרואיד מי נכנס לסיבוב השני של התחרות? פיפ רוצה להמר

OUT: אוקיי, רגע. הפואנטה הייתה שאני אומר את זה לכולם, לא לפיפ. אם אתם רוצים, אפשר להגיד שאנחנו עושים את השיחה הזו אחרי שכולם מסיימים לדפוק את הראש.
חושב שזה קורה במקביל,
כולם חלק מהשיחה או נעים בחלל זה די זורם

IN
פיפ מהמר 2 מטבעות זהב על בן האנוש שנראה הכי גדול מכולם (אלא אם דולוגוט נכנס ואז הוא מאמר עליו)

"לשחרר את החולים זה נשמע לא רע, אבל צריך לזכור שהחולים נאספים כבר הרבה שנים, תהיה כמות שלהם. מה גם שהם יהיו בשליטת הברון, אז אני לא רואה אותם משתפים פעולה איתנו" פיפ משיב לרוג'ר
"כדי להצליח לשלוט בג'ואנמור הוא גם צריך את הספר והמגילה, זה מחזיר אותי לרעיון להשמיד אותם... או לכל הפחות למצוא להם מקום מאובטח ולא ללכת איתם לרפובליקה"

"אולי עדיף בעצם להיעזר בשלטון ולא לעבוד לבד?"

דולגוט, שתוי מהבירה, מקיא (כי הוא רוצה להתנקות. גמד חכם). שותה טיפה מים ואז נכנס לתחרות כמו בצעקות ("מי שתיין? אני שתיין!" "מי ינצח? אני אנצח!")

מתכונן ב1420 (שעתיים אחרי) לתחרות.

דולגוט, שתוי מהבירה, מקיא (כי הוא רוצה להתנקות. גמד חכם). שותה טיפה מים ואז נכנס לתחרות כמו בצעקות ("מי שתיין? אני שתיין!" "מי ינצח? אני אנצח!")

מתכונן ב1420 (שעתיים אחרי) לתחרות.
:ROFLMAO:
פיפ מתחיל להתלהב מההופעה של דולוגוט וצועק ומעודד אותו
מעלה את ההימור ושם 10 מטבעות זהב על דולוגוט

חזרה