• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 רעיון למפתח ומגילה

בוקר טוב!
קודם כל, תודה רבה לכל מי שמסייע לי פה כל הזמן :)

הקבוצה (דרגות 4-5, פאלאדין, ברברי, נוכל-וורלוק, מכשפה, לוחם-אשף) שלי הגיעה לעיר שבנויה בית על גבי בית לגובה. אין כמעט אור טבעי והמעבר הוא ע"י דרכים שהן יותר סמטאות, סולמות ומעברים בין מפלסים. העיר מוקפת חומה ויש שטח גדול בין העיר לחומה לטובת יריד שהדמויות הגיעו אליו. מכאן אני זקוק לעזרה ב2 דברים:

1. האלים לא בקשר עם העולם, זה אומר שאין כהנים (והפאלאדין מרגיש אבוד), אבל הדמויות הלכו לישון במקדש מיסטרה נטוש (הפאלאדין סוגד לה) ושם הם מצאו בין ההריסות לאנשים שעושים סמים וסקס בחדרי המקדש נרתיק קטן עם מגילה עם הקסם spiritual weapon ומפתח קטן ולא קסום. אני מתלבט איך להמשיך מכאן, אם לקשר את זה למשהו בעיר או לשמור את זה למקום אחר. אני אדגיש שיש עיר שהיא בעצם עיר צליינות מלאת מקדשים שהפאלאדין היה שוליה שם.

2. ביריד הלוחם-אשף קנה מגן קסום. המוכר הסכים לעשות לו הנחה, כל עוד הוא נשבע לשרת אותו במשימה אחת בכל זאת שהוא יקרא לו. המשימה צריכה להיות חוקית (לכאורה), אבל יכולה להיות תכלס כל דבר.

אני אשמח לכל רעיון שיש לכם, ברכת האלים עליכם :)

1. במקדש של מיסטרה בעיר הקודש יש דלת שאף אחד לא הצליח לפתוח- הסוד הוא שצריך להטיל עליה spiritual weapon מהמגילה- זה המפתח. המפתח עצמו שהיה יחד עם המגילה הוא רק רמז, וחסר משמעות בפני עצמו.

2. בכנות, כשאתה צריך לגרום לדמויות לעשות משהו או להגיע לאנשהו, תנצל את המשימה הזו. הייתי שומר אותה למקרה הצורך ומשאיר אותה פתוחה מאשר מחליט מהי.

1. במקדש של מיסטרה בעיר הקודש יש דלת שאף אחד לא הצליח לפתוח- הסוד הוא שצריך להטיל עליה spiritual weapon מהמגילה- זה המפתח. המפתח עצמו שהיה יחד עם המגילה הוא רק רמז, וחסר משמעות בפני עצמו.

2. בכנות, כשאתה צריך לגרום לדמויות לעשות משהו או להגיע לאנשהו, תנצל את המשימה הזו. הייתי שומר אותה למקרה הצורך ומשאיר אותה פתוחה מאשר מחליט מהי.
אהבתי ממש את 2 הרעיונות, תודה!

חזרה