• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז רובוטים! משחק חינמי מבית Steampowder

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
להלן: http://www.steampowerpublishing.co.uk/robots.pdf

מדובר במשחק תפקידים משעשע וחינמי, להורדה חינם כקובץ PDF. ממה שקראתי עד עכשיו מדובר במשחק מאוד מצחיק, לא דורש יותר מידי זמן ללמוד לשחק, יצירת דמויות (והרפתקאות) מאוד מהירה. משהו להעביר את הזמן בין משחקי או עד שהדלי בגט מגיע (ולקבוצה שלי- זה אמור להדליק אצלכם כמה נורות אזהרה :twisted: )

וקצת על החברה המפתחת (מאטת החברה המפתחת):
Steampower Publishing are a UK based games publisher run by kindly robots dedicated to the eradication of all human life, and the creation of roleplaying games. In that order.

הממ עכשיו שמתי לב שמשום מה הם לא רשמו שם את שלושת חוקי הרובוטיקה (המשחק מתנהל לפיהם) אלא רק את הראשון, אז כשרות לקוראינו:

1. לא יפגע רובוט בכל אדם שהוא, ולא יאפשר, על ידי מחדל מצידו, שייגרם נזק לאדם.

2. ימלא רובוט אחר כל הוראה שתינתן לו על ידי בני אדם, לבד מאותם המקרים שמילוי הוראה כזו יעמוד בסתירה לחוק הראשון

3. חייב רובוט לשמור על קיומו, כל עוד שמירה עצמית זאת אינה עומדת בסתירה לחוק הראשון או השני

אני זקוק לקצת עזרה בתירגום של חלק מהמסמך שם.

בעמוד 4 בצד ימין יש קטע מודגש שלא הבנתי מה הוא בדיוק אומר.

מישהו שקרא כבר, יכול לעזור? אולי וואנג?

write down 2 next to each of your statistics...

?

אם כן, מה שזה אומר זה שכל התכונות שלך מתחילות ב2, ואתה צריך לגלגל 4 פעמים בטבלה 2 (נמצאת בעמוד 7) כדי לקבוע איזה תוספות יש לרובוט שלך.

בסדר אימא!

אני לא אידיוט, נראה לי, ואני מבין אנגלית יחסית טוב לכיתה ט', פשוט לא הבנתי איך אתה מגלגל ולפי מה אתה קובע את התוצאה(עכשיו שמתי לב למספרים)

doctor wang אמר/ה:
"לארגן?" תהליך בניית ההרפתקה דורש 5 הטלות של ק20 וזהו בערך.. אני בכיף אשחק ואולי אף אנחה (בתנאי שאבוא כמובן)
א. אתה מתחצף. לא קראתי את ההוראות, כך שאני לא יודע מה נדרש כדי לארגן.
ב. אתה בא.

חזרה