• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

קומיקס חדש: עד ארבעה שחקנים

השטיק של משחק הלוח של XCOM הוא שהוא מלווה באפליקציה שהופכת חלק מהמשחק לזמן אמת, וצריך לבצע את הבחירות תחת לחץ זמן. גם הבנתי שהוא נורא קשה, אז אי אפשר לבחור "סתם".

אני בהחלט חושב שאני מעדיף את גרסאת הturn based strategy של להזמין פיצה דרך הרשת

הסטריפ האחרון היה טוב, והשאלון במיוחד, רק לא ברור לי אם יש בדיחה מסויימת שאני מפספס בקשר למשחק שיצא בסוף (אני די בטוח שכולם מקבלים אותו אחד, אז אם זו הבדיחה בסדר, אבל אולי זה משהו ספציפי למשחק הזה- בכל מקרה לי זה נראה כמו משחק לוח שנבחר רנדומלית לחלוטין).

נראה לי שזה פשוט משחק שאף אחד, אף פעם לא שמע עליו. החוקים בספרדית, הוא לא משהו, והוא על קמפיין בצפון אפריקה במלחמת העולם השנייה (ככה מסתבר מהעמוד שלו). זה משחק שכנראה לא משנה מה ענית, אתה *לא* תרצה לשחק אותו.

זה כן מצחיק, פשוט חיפשתי את הבדיחה המדויקת. למרות שהיען עם הפרצוף שקע תקע כבר מצחיק.
כי כשיענים חשדניות ובעלות עבר מפוקפק עם מוכר החנות אוכלות עכברים מיניאטוריים זה תמיד מצחיק.

איזה כיף שיש סטריפ על משהו שאני מכיר ישירות!
רק לא ברור לי למה פאלאדין נבחר למקצוע הכי מעצבן.
ואני חושב שאני שחקן הBM. אפילו שאני לא עושה את בשביל הBM, אני עושה את בשביל הכיף, בשביל להרגיש את הניצחון, ובשביל אקסטרא XP.
במיוחד אם זה היה מייג'. או רואוג.
אגב, אני חושב שכמה מהקלפים האלו יכלו בכיף להחליף כמה מהפחות טובים בהרפתקה החדשה.

עריכה : חסר רק דבר אחד. קלף על מורלוקים!

חזרה