• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרק 16 בפודקאסט של מלסטרה עלה לרשת: "פעם אביר"

החבורה, מותשת ומזועזעת מהקרב על בית הזוועות, מנסה להחליף כוחות ולרכוש ציוד טוב יותר ברחבת המסחר שוקקת החיים שמתחת לאחוזתה של הגבירה אזרין, יריבתם המרה של "העלם לורי" ומעגל האומנים שמסביבו. אבל צללים אפלים עדיין רוחשים מסביב- ולא רק בסיוטים שרודפים את חלומותיהן של הדמויות.
אי-שם מתוך האפלה , ליד אגם מרופש, מהדהד שיר שיכורים עלוב שהחבורה כבר שמעה בעבר...

* * *

בשמי ובשם השחקניות של 'אחרי ההתנפצות', אני שמח להודיע על פרסום פרק 16בפודאקסט משחקי התפקידים של מלסטרה.
שמו של הפרק החדש: "פעם אביר".

רוצים לשאול שאלה? לחוות דעה? לבקש משהו? נשמח כמו תמיד לקבל תגובות ולענות על שאלות מכל הסוגים – גם על הפודקאסט והקמפיין שמאחוריו, וגם על עולם המערכה מלסטרה.

לינק ישיר לדף של הפודקאסט בספוטיפיי: אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה

לינק ישיר לדף של הפודקאסט באפל פודקאסטס: ‎אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה on Apple Podcasts

דף אינדקס עם קישורים לכל המקומות בהם מופיע הפודקאסט: עולם המערכה מלסטרה

פרק מעניין, וכמו שציינה ענבל - אכן פרק באווירה רגועה מאוד (וגם ארוך מהרגיל, אם אני לא טועה).
סצנת היציאה מהחדר אכן הייתה משעשעת מאוד, ואני מנחש שהבלאגן עם השבטים קשור לקמפיין זנב לאיילים?

תודה :)

אכן יצא פרק ארוך מהרגיל - שמכל מיני סיבות, גם אי אפשר היה לחלק אותו לשניים.
הבלגן עם השבטים אכן קשור לקמפיין 'היה שלום הו אב דגול' - שהיה הקמפיין לפני 'זנב לאיילים'.

הדמויות והשחקניות היו אכן זקוקות לקצת רגיעה אחרי המבוך האינטנסיבי של 'בית הזוועות',
אבל אל דאגה - לא ישאר רגוע להרבה זמן...

אהבתי מאוד את זה שזה היה פרק של ירידת מתח אחרי בית הזוועות
השחצנות של אלנדרין ושברה הורגת אותי מצחוק כל פעם מחדש [והפעם ביחוד בסצינת האמבט כשהיא מגלה שליריס התקלחה לפניה] ואלנדרין משוחקת פשוט נפלא🤩🤩🤩

דאר'נורל וראד'לינד כאלו חמודים ביחד😍❤️
הוא באיך שהוא דואג לה וזה מחלחל לחלומות שלו והיא באיך שהיא מייד באה אליו ודאגה לו כשהיא שמעה אותו קורא לה
וזו הייתה סצינה כלכך מתוקה💜💜💜
והנסיונות של דאר'נורל וראד'לינד להסביר שזה לא כמו שזה נראה [ונשמע😅] וההקנטות של ליריס היו פשוט נפלאים😁

אווירת השוק באחוזה מועברת באופן נהדר
והשמועות על אירועי "היה שלום אב דגול" מחזקות את התחושה החיה והמציאותית של מלסטרה

זה נראה שנול-ראדון טיפלה בנער החצוף והקולני כמיטב המסורת העוגית עבור מי שלא חולק מספיק כבוד למגים 😂😅
וגם הדגימה שליטה באסכולות הרעם וכפפת הברזל

וההתקלות במתנקשים של המכחולים במקום הכי לא צפוי הייתה מפחידה ונהדרת
והזכירה שלחבורה עדיין יש חשבון פתוח עם כמה גורמים מסוכנים מאוד

תודה רבה על התגובה המפורטת והמחמאות :)
ממש נהניתי לקרוא אותה.

זה היה בהחלט פרק עמוס ברולפלי (ואלאנדרין היא תמיד piece of work :), והולך להיות עוד ממנה בהמשך...)

ובהחלט, יש לחבורה בהחלט חשבון פתוח - עם יותר מגורם מסוכן אחד.

חזרה