• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פרק 12 בפודקאסט של מלסטרה עלה לרשת: "סוכן משובש" (חלק ב')

למטה, במורד מדרגות עתיקות ודרך גשרים מטים לנפול; המרדף אחרי הכוהנת הבוגדת מוליך את החבורה אל שרידיו של רובע תענוגות מפחיד, שננטש שני דורות קודם, לאחר ההתנפצות הגדולה. חיות נגועות ורמשים יורקי רעל שורצים בעלטה... וגרוע מזה; אויבים ישנים-נושנים של הדמויות שומרים על חורבותיו של בית מרחץ ישן והדרך שמוליכה אליו; ומי יושב בכרכרה המהודרת ששועטת בלא הפרעה במעלה אותה דרך עצמה?
המצוד מתקרב לשיאו - אלא אם כן הציידים יהפכו לניצודים...

בשמי ובשם השחקניות של 'אחרי ההתנפצות', אני שמח להודיע על פרסום פרק 12 בפודאקסט משחקי התפקידים של מלסטרה.
שמו של הפרק החדש: "סוכן משובש" (חלק ב').

רוצים לשאול שאלה? לחוות דעה? לבקש משהו? נשמח כמו תמיד לקבל תגובות ולענות על שאלות מכל הסוגים – גם על הפודקאסט והקמפיין שמאחוריו, וגם על עולם המערכה מלסטרה.

לינק ישיר לדף של הפודקאסט בספוטיפיי: אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה

לינק ישיר לדף של הפודקאסט באפל פודקאסטס: ‎אחרי ההתנפצות - משחק תפקידים במלסטרה on Apple Podcasts

דף אינדקס עם קישורים לכל המקומות בהם מופיע הפודקאסט: עולם המערכה מלסטרה

קבצים מצורפים

• אחרי ההתנפצות - תמונה לפודקסט.png
    אחרי ההתנפצות - תמונה לפודקסט.png
    57.5 KB · צפיות: 1
פרק ממש ממש טוב, למרות שזו רשעות לשמה להשאיר אותי במתח מי זה האומן הזה למשך שבועיים.

ההימור שלי - "אנוכי הקטן" או לחלופין המלח שקנה מהדמויות את הגולגולת הוא האומן (גדעון, כרגיל מבקש לא לענות).

התיאורים של רובע בית טחב היו ממש מדהימים
ממש יכולתי לראות בעיניים את הרובע
וראד'לינד הייתה כל כך חמודה❤️😍
החצייה של גשר העץ המתפורר חושבה כהתקלות לצורכי התשה?
ולא ממש הצלחתי להיזכר אם קאל המשרת לקח איתו את הסכין או לא...
הפרק הזה הרגיש קצת כמו הקדמה לעימות הרציני...
בכל מקרה צווחות יסורים מרוחקות הן לגמרי "משרוקית פאלדינים" גם אם הם לא היו צריכים לחפש שם רוצחים ושאר טיפוסים מפוקפקים

ובקשר להימור שלי באשר לזהות האומן המסתורי
מדובר כנראה באחד החברים הקרובים של לורי אם לא בפגישה ראשונית עם לורי עצמו

תודה על התגובה :)

החציה של גשר העץ, אם היתה משתבשת, היתה גוררת התקלות עם להקה שלמה של כלבים נגועים, שיכולים לנגע דמויות במחלה, כולל כל מיני סוגי חולשה שלא היו עוברים למשך כל ההרפתקאה - וכן, היא גם נחשבה כהתקלות לצרכי התשה.
לא ברור האם קאל לקח את הסכין או לא.
אבל כן - העימות הרציני עומד להתחולל בשני הפרקים הבאים.

עריכה אחרונה:
חזרה