• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[פלייטסט] לשרוד בשממה 0/4

אני כרגע משנה בצורה דרסטית את המכאניקה של אחד המקצועות, ולכן יש עיכוב בפתיחת המשחק (אין טעם לבדוק יכולות שאני משנה במילא).
אני מאמין שהמשחק יפתח במהלך השבוע.

אגב, ממש לא ציפיתי להענות כזאת, ולא חשבתי מה לעשות אם יותר מארבעה אנשים ירשמו, כמו שקרה כאן. אם למישהו יש רעיון, אני פתוח להצעות. אם לא, אני אבחר שחקנים בצורה אקראית (כי אני לא אוהב ׳כל הקודם זוכה׳, ומן הסתם אני לא יכול לבחור לפי הדמויות).

אפשרויות :
1. לתת לנו ליצור פלאף לדמויות הקראנץ' המוכנות ולבחור לפי זה.
2. להגדיל קצת את החבורה.
3. למצוא דרך בחירה כלשהי אחרת, שאתה לא חייב לספר לנו עליה (היכרות שלך עם שחקנים וכדומה)
4. אם כל השאר נכשל- הגרלה
זה מה שיש לי להציע :)

אני אולי אעשה שני משחקים, אבל בטח שלא במקביל. הרעיון הוא משחק מהיר ואני לא אחזיק מעמד בעומס של שניים כאלו.

וכמו שאמרתי, אם יש לך/לכם רעיון לשיטה יותר טובה אני אשמח. אני גם לא אוהב לבחור אקראית, אבל כל הקודם זוכה לא הרבה יותר טוב מזה..

טוב, אחרי שהתלבטתי על זה הרבה זמן, הגעתי למסקנה שעדיף שאני פשוט אבחר שחקנים. לא היה לי ברור את מי לבחור, אז בחרתי לפי ההיכרות שלי עם השחקן ולפי קריטריונים כאלו ואחרים (מנגו, לדוגמה, אמר שהוא מוכן לוותר על המקום שלו. אני מאוד מעריך את זה, אז כל הכבוד לך).

אז השחקנים הם:
אסיד, מרתוס, דרגוניין וטומאץ׳.
סליחה לכל אלו שאני לא מקבל, אני ממש לא מנסה לרמוז שאני חושב שאתם שחקנים פחות טובים או משהו. בכלל לא.

המשחק עצמו יפתח מתישהו במהלך השבוע, כשכל העריכות-של-הרגע-האחרון יגמרו. אם מישהו החליט שבעצם הוא לא רוצה לשחק/הוא עמוס ולא יכול להתחייב לקצב תגובות, זה הזמן להגיד את זה. בעצם, אתמול היה הזמן להגיד את זה, אבל עד שהמשחק מתחיל זה עוד נסבל.

גאלאן אמר/ה:
טוב, אחרי שהתלבטתי על זה הרבה זמן, הגעתי למסקנה שעדיף שאני פשוט אבחר שחקנים. לא היה לי ברור את מי לבחור, אז בחרתי לפי ההיכרות שלי עם השחקן ולפי קריטריונים כאלו ואחרים (מנגו, לדוגמה, אמר שהוא מוכן לוותר על המקום שלו. אני מאוד מעריך את זה, אז כל הכבוד לך).

אז השחקנים הם:
אסיד, מרתוס, דרגוניין וטומאץ׳.
סליחה לכל אלו שאני לא מקבל, אני ממש לא מנסה לרמוז שאני חושב שאתם שחקנים פחות טובים או משהו. בכלל לא.

אוקיי, רשימת הדמויות לפלייטסט:

מורדאר, רופא אליל אלף. רופאי האליל הם אנשים שעשו עסקאות עם כוחות אפלים ולא מובנים שחיים בביצה, והם יכולים להביא עמם את הטירוף של 'אדוניהם'- אך לעיתים קרובות עם מחיר.

סר קארדיף קורטם, אביר ירוק תמיד בן אנוש. האבירים הירוקים תמיד הם הסמל לטוב הארצי, נלחמים מצד אחד ברוע ומצד שני יש להם מאבקים רבים עם מלאכים ויצורים שמיימים המייצגים את ה"greater good". שמור לאסיד כי זה חשוב לו או משהו.

ברברי שלג-שחור בן מחצית. הברברים של השלג השחור מביאים את הסופה איתם לשדה הקרב, גורמים לרוח חזקה לנשוב סביבם כשהם זועמים ולגרום לכאוס.

דרואיד נחיל אורק. דרואידי הנחיל שונים מהותית מהדרואידים "הרגילים". הם מנסים לשלוט במוחם של אחרים כדי לגרום להם לעשות כרצונם. יותר מכל דרואידי הנחיל אוהבים רמשים ו(כצפוי) נחילים, כיוון שמוח הכוורת ושיתוף הפעולה ללא עוררין שלהם מתאימים באופן מושלם לאידיאולוגיה של דרואידי הנחיל.

חזרה