• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנוע האפוקליפסה לא קריטי פלאים- כיוונים להתחלה

אני מתחילה להנחות פלאים שוב
להבנתי הקבוצה מרגישה כמו

שלושה ארכיטיפים של נוכרי מבלי להיות נוכרי בהכרח

1 פרחח בריטי

2 יורשת ישראלית

3 מלאכית שהיא באמת הארכטיפ של נוכרי

אז יש לי כיוון של התקבלו לבית ספר רחוק

בניו אנג'לס בארצות הברית ומשם נמשיך

לדעתי מה שעשית זה פתרון מצוין. אם כל אחד ממדינה אחרת, אז מוסד לימודים בינלאומי הופך את כולם לנוכרים באותה המידה (מלבד הנוכרי – המלאכית – שהוא אפילו יותר נוכרי מכל השאר).

במקום לבנות עיר, שהשחקנים יבנו יחד את הקמפוס.

שיהיה בהצלחה!

לדעתי מה שעשית זה פתרון מצוין. אם כל אחד ממדינה אחרת, אז מוסד לימודים בינלאומי הופך את כולם לנוכרים באותה המידה (מלבד הנוכרי – המלאכית – שהוא אפילו יותר נוכרי מכל השאר).

שיהיה בהצלחה!

לא אישית שלי הנוכרי האמיתי הוא שחקן שלא שיחק פלאים מעולם ושאר הקבוצה משחקים דמויות חדשות ישנות שמוכרות להם אבל לא לסביבה

שיהיה בהצלחה!
אני עדיין בונה את העיר כי אני אוהבת לעשות בניית עולם ובהתחשב שכל הדמויות עוברות תהליך יחסית דומה מאפשר להרחיב יותר על העיר והכוחות הפועלים ברמה כללית מספיק כדי שלא ילך לאיבוד למקומות שבאמת הייתי בהם

אני עדיין בונה את העיר כי אני אוהבת לעשות בניית עולם ובהתחשב שכל הדמויות עוברות תהליך יחסית דומה מאפשר להרחיב יותר על העיר והכוחות הפועלים ברמה כללית מספיק כדי שלא ילך לאיבוד למקומות שבאמת הייתי בהם
אני ממליץ מאוד שהשחקנים יבנו את העיר. היא לא חייבת להיות זהה לעיר אמיתית. חשוב יותר שלכל דמות יהיה קשר לעיר ולחלק מהמקומות בה.

שאלה נוספת : אני שואבת השראה ממגוון מקומות שונים אם אני יעשה הרבה דבשים עם כוחות זה יהיה מוזר?
זה לא מוזר, אבל חשוב לוודא שיש גם אנשים בלי כוחות!

היום זה היום תחילת הפלאים
בהצלחה רבה!

אני ממליץ מאוד שהשחקנים יבנו את העיר. היא לא חייבת להיות זהה לעיר אמיתית. חשוב יותר שלכל דמות יהיה קשר לעיר ולחלק מהמקומות בה.

בהצלחה רבה!
מבחינת רקע יש הצדקה אבל זה נכון

בהצלחה רבה!
סיכמנו על עיר אמריקאית כבר בהתחלה

עריכה אחרונה:
אני לא מאחל לך שתצליחי
אני מאחל לך שתנסי שוב ושוב
תהנו

בתום המפגש, תגידי לשחקנים תודה רבה ושנהנית, שאלי אותם ממה הם הכי נהנו (לא לשאול האם הם נהנו! לשאול ממה הם הכי נהנו!) ואם יש משהו 1 שלדעתם כדאי לשים אליו לב בפעם הבאה.

המשחק התחלה יצא לי מדהים

אני מרוצה מסשן 1 אם כי יש מקום לשיפור

כמו לא להשאר כל הלילה על פלאים לדעת לעשות הפסקה

השראה ממקורות שונים

ולנסות לבנות יותר עם שחקנים את המתרחש

היי הבנתי שעשיתי יותר מדי

אז איך מתקנים משהו שמרגיש טוב ולא מזהים שזו טעות

כי הייתה לי טעות ושאומרים לי רק תתקן אני לא יודעת מה לעשות

אני צריכה רשימה של תיקונים לפעם הבאה
תוכלי להסביר מה קרה שנראה לך שהוא טעות?

חזרה