• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פורימניאטורות בפריק

ממש חבל שחצי מהחבר׳ה פה לא הגיעו, אבל בכל זאת היה מפגש מעולה. אני, דינרבלו ודארקמו הגענו, והצטרפו אלינו סית׳ וגאלאן שלמדו את המשחק, ואני מקווה שהסברתי אותו כמו בנאדם ובצורה מובנת.

פרט לכך, הספקתי לקרוע את אחוות הטבעת של דארקמו את הצורה עם תורין ושות׳. And it was awesome.

ד״א, את התמונות שצילמתם אתם מוזמנים להעלות לפה.

סול- הסברת אותם מעולה, אבל גאלאן כל הזמן התווכח על החוקים של האיגוף, וזה היה מציק.
בנוגע לתמונות, זה סתם תמונות, כי אני לא זוכר שום דבר מהקרב חוץ מזה שניצחתי (וגם ככה רק 5 מודלים נהרגו, לגאלן היו 3 :p ).

אני אנסה לשחזר את הקרב. הוא נורא חזר על עצמו, זאת לא אמורה להיות בעיה

והתווכחתי על חוקי האיגוף כי משום מה החלטת שהטרול *שלי* מאגף ביחד איתך, ואני בספק אם זה לפי החוקים.
יש לי מה להגיד על הקרבות (בעיקר ההתרשמות שלי מהיחידות, ובייחוד מהקומבו המגניב של מלך המתים-גלדריאל), אבל אני ארשום את זה כשתהיה לי גישה למקלדת אמיתית

גאלאן- זה דינר התווכח, אני רק עודדתי אותו מהצד.
וכשחושבים על זה, אם הטרול לא תומך המלך המתים אבל הוא לידו, את הוא כן מאגף. בכל מקרה, זה היה קרב אבוד בשבילך כשלי היה את דייל, דייין, דייו :p

חזרה